• Odwiedziny: 319926

English Scrabble Club

zaprasza

wszystkich uczniów do wzięcia  udziału w szkolnych rozgrywkach  Scrabble w j. angielskim.

Czym jest SCRABBLE?

Scrabble to wymyślona w 1931 roku gra planszowa, polegająca na układaniu słów z wylosowanych płytek z literami.

REGULAMIN ROZGRYWEK

1.  Rozgrywki odbywać się będą w kategoriach dla klas 1,2,3. Mogą w nich również wziąć udział nauczyciele nie-angliści.
  2. W turnieju zmierzą się drużyny dwuosobowe, co oznacza, że naprzeciwko siebie usiądą duety, a nie pojedynczy zawodnicy.
  3. Rozgrywki odbywać się będą według ustalonego z zawodnikami harmonogramu, po obowiązkowych zajęciach lekcyjnych.
  4. Zwycięzcy z każdej kategorii walczyć będą w wielkim finale o tytuł Szkolnego Mistrza Scrabble.
  5. W turnieju przewidziano liczne nagrody.

Proszę zgłaszać chęć udziału do swoich nauczycieli j. angielskiego lub do opiekuna Szkolnego Klubu Scrabble – p. Katarzyny Pogłodzińskiej