Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

Statystyki

  • Odwiedziny: 634647
  • Do końca roku: 102 dni
  • Do wakacji: b.d.

Rocznik 2015/16

Klasa A- wych. mgr Janina Rydz
informatyka – matematyka – j. angielski  geografia

Adamski Maciej
Bekus Dominika
Bodanko Łukasz
Chłąd Bartosz
Dobosz Łukasz
Domagała Ewelina
Dudnik Klaudia
Gradoń Radosław
Karoń Maja
Karpeta Michał
Klekot Mateusz
Kulej Wojciech
Kwoczała Justyna
Łakoma Aleksandra
Mądrzyk Adrianna
Musik Marta
Piekarska Kamila
Pniak Aleksandra
Polak Jan
Rygał Łukasz
Skoczylas Julia
Skoczylas Weronika
Staniewski Patryk
Szafer Sandra
Sznurkowski Michał
Szweda Justyna
Trzepizur Dariusz
Wierzba Sandra
Włodarczyk Katarzyna
Wojtasik Bartłomiej

Klasa B- wych. mgr inż. Izabela Łabuś
informatyka – matematyka – fizyka

Adamus Piotr
Brick Jakub
Chabinowska Zuzanna
Chudy Kacper
Cierpiał Natalia
Cisowski Bruno
Hartwich Jonasz
Kamińska Martyna
Kosińska Paula
Mateusiak Igor
Modliński Piotr
Nogal Marlena
Organa Łukasz
Ploch Adrian
Rudek Łukasz
Sękowski Piotr
Sioła Patryk
Skiba Tomasz
Skrzypczyk Filip
Sobański Kacper
Surlej Zuzanna
Szewczyk Michał
Szwej Radosław
Woźniak Bartosz
Żydziak Agnieszka

Klasa C- wych. mgr Kamila Sokołowska-Sikora
historia – geografia – WOS

Borowski Dominik
Bujak Olga
Celt Paweł
Gawron Szymon
Gidziela Karolina
Jachura Bartłomiej
Jeżewski Sebastian
Kadłubek Kacper
Kiepura Przemysław
Komorowski Aleksander
Konieczny Krzysztof
Kowasz Mateusz
Kremblewski Maciej
Leleń Monika
Lisowski Dominik
Lubczyk Karolina
Łęgowik Justyna
Nowakowska Anna
Piecuch Karolina
Policiński Dawid
Radecki Błażej
Rakoczy Krystian
Sabat Damian
Sikora Ada
Skoczek Przemysław
Szcześniak Konrad
Szepelak Kamil

Klasa D- wych. mgr Małgorzata Łuszczyk
geografia WOS – j. angielski

Barczyńska Anna
Bednarz Aleksandra
Bryła Olga
Burzyńska Katarzyna
Ciastek Damian
Daroń Jowita
Gęsiarz Małgorzata
Gwiździńska Roksana
Jankowska Klaudia
Jarawka Karolina
Jezuita Natalia
Juszczyk Monika
Kowalski Konrad
Kruczyńska Karolina
Krysiak Mateusz
Labocha Katarzyna
Lara Kamil
Marcinkowski Łukasz
Muś Julia
Niestrój Natalia
Roksela Joanna
Srokosz Marlena
Stypuła Marlena
Swojnóg Patrycja
Szafert Magdalena
Wochal Michał

Klasa E- wych. mgr Magdalena Borowiecka
biologia - chemia – j. angielski

Balcerek Martyna
Banaszkiewicz Kamila
Biernat Karolina
Cygan Paulina
Dziekanowska, Iga Marianna
Drewniak Wiktoria
Dziagacz Monika
Fresel Katarzyna
Janik Marta
Kała Angelika
Kapitańska Natalia
Karoń Anna
Knopczyk Justyna
Korpas Dominika
Kuzior Aleksandra
Majchrzak Michalina
Mszyca Katarzyna
Nowak Natalia
Nowak Patrycja
Pacud Aleksandra
Paduch Małgorzata
Patynowska Angelika
Psiuk Natalia
Rybak Paulina
Segiet Katarzyna
Sterna Łukasz
Tomczyk Angelika
Trzeciakowska Dominika
Ujma Wiktoria
Wachuła Kamila
Wieczorek Natalia
Wypych Jan
Zabielska Natalia

Klasa F- wych. mgr Roman Kępski
j. francuski – j. angielski  matematyka – geografia

Bachniak Magdalena
Bugaj Oliwia
Czerkowska Paulina
Czerwik Michał
Dynus Paulina
Garus Zuzanna
Gorzelak Mateusz
Grych Paweł
Hadrian Angelika
Jarosik Andrzej
Korbela Jakub
Małek Krzysztof
Mirek Tymoteusz
Nowakowska Agnieszka
Nykiel Patrycja
Papadziuk Patrycja
Pardela Dominika
Paruzel Joanna
Rybak Kacper
Podlaski Wojciech
Polańska Monika
Puchała Marta
Sikora Kasper
Skupińska Zuzanna
Swodczyk Agnieszka
Ufel Natalia
Wieczorek Sandra


Przejdź do góry