Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

Statystyki

  • Odwiedziny: 441716
  • Do końca roku: 252 dni
  • Do wakacji: 60 dni

Rocznik 2016/17

Klasa A- wych. mgr inż. Dominik Życiński
informatyka – matematyka – j. angielski  geografia

Białek Damian
Biernacki Paweł
Borowiecka Karolina
Foltyniewicz Dominika
Graczyk Adrian
Haber Wioletta
Hejduk Kornel
Jackowska Anna
Jadczak Paulina
Jeleń Mateusz
Kożuch Aleksandra
Kuśmierz Bartosz
Matyja Kamila
Nocoń Joanna
Nowak Karol
Otrębska Paulina
Piątek Tymoteusz
Posturzyński Karol
Prusaczyk Piotr
Przygoda Jarosław
Purgal Patrycja
Romańska Klaudia
Skowron Agata
Skowronek Igor
Smolarczyk Adrianna
Tomzik Patryk
Topolski Kornel
Włodarczyk Magdalena
Włodarek Dominik
Wojtania Filip

Klasa B- wych. mgr Agnieszka Szmerdt
informatyka – matematyka – fizyka  j. niemiecki

Bereszko Filip
Bluszcz Patrycja
Cok Kacper
Flis Kamil
Gałkowska Anna
Grajcar Emilia
Jabłońska Katarzyna
Knysak Kamila
Kowalik Paulina
Krawczyk Patrycja
Łakomski Tomasz
Łaszek Kamil
Maj Klaudia
Misiak Dominika
Michalak Mateusz
Niedbała Mateusz
Rodacki Jakub
Rospondek Borys
Sil Patrycja
Siwek Aleksandra
Starczewski Hubert
Szeląg Cezary
Wasylkiewicz Wiktor
Wilk Weronika

Klasa C- wych. mgr Magdalena Otrębska
historia – geografia – WOS - j. angielski

Bakir Karol
Bańbura Anna
Barczyński Filip
Chłąd Martyna
Ciesielska Julia
Guz Rafał
Hejno Julia
Jabłoński Kacper
Janicka Patrycja
Janik Paweł
Jurczyńska Luiza
Kaderzawek Klaudia
Kozera Tomasz
Kuca Karolina
Kulesza Karolina
Letkowska Paulina
Litwin Patrycja
Majak Dagmara
Mikha Filip
Mońka Piotr
Muras Sebastian
Nabiałczyk Marcelina
Owczarek Patrycja
Podczarski Mateusz
Pudło Paula
Purgal Julia
Słaby Dominika
Sroka Oliwia
Staszczyk Anna
Wypych Krzysztof
Zalfresoo-Jundziłło Łukasz
Zemła Matylda

Klasa D- wych. mgr Elżbieta Wilk-Cupriak
geografia  WOS – j. polski

Adamik Agata
Bilska Agnieszka
Dondela Sara
Dudek Karolina
Flis Bartosz
Franusiak Ida
Grybek Zofia
Karolska Rafaella
Kielan Aleksandra
Knop Mikołaj
Kotala Aleksandra
Krawczyk Paulina
Kwaśniewska Dominika
Lesik Dawid
Motylewski Damian
Paruzel Kamil
Pęczek Agnieszka
Piech Katarzyna
Piekielska Karolina
Pietruszka Anna
Pilarz Anna
Płuciennik Agnieszka
Purgal Dominik
Radziejewska Karolina
Richane Weronika
Sieczka Magdalena
Szczypiór Patrycja
Walicki Maciej
Wysocka Julia
Zamożna Paulina

Klasa E- wych. mgr Anna Grzesiak
biologia  chemia – j. angielski

Adamik Aleksandra
Augustyniak Magdalena
Baranowski Beniamin
Bystrzanowska Klaudia
Dworak Katarzyna
Garska Agata
Jońca Małgorzata
Kapral Sylwia
Kempski Kacper
Kępa Ewelina
Kluczna Dominika
Knapik Weronika
Konstanciak Dominika
Koperska Natalia
Korgól Izabela
Kostrusiak Zuzanna
Kowalska Marcelina
Kowasz Magdalena
Łakoma Angelika
Pianka Oskar
Piątkowska Paula
Sokołowska Julia
Soluch Łukasz
Sroka Anna
Stolarska Ewelina
Śliwakowska Anna
Świerblewski Bartosz
Wagner Marta
Wąs Karolina

Klasa F- wych. dr Magdalena Pluskota
biologia  chemia – fizyka

Biczak Kacper
Charaziak Marcelina
Chudzik Kacper
Cierniak Klaudia
Czaja Julia
Folwarczna Klaudia
Grzechnik Paulina
Jarzębska Wiktoria
Juchnik Łukasz
Kapuśniak Paulina
Kisiel Wiktoria
Kulińska Roksana
Lamorska Paulina
Mroczek Adrian
Mucha Dawid
Niewczas Monika
Nowak Tomasz
Nowakowski Jakub
Ocimek Łukasz
Płatek Igor
Purgal Magdalena
Rybak Natalia
Sitkiewicz Klaudia
Smolińska Maja
Sobczyk Natalia
Suchecki Michał
Wieczorek Piotr
Wierus Justyna
Wypych Anna

Klasa G- wych. mgr Ewa Kaczmarek
informatyka – matematyka – j. angielski  geografia

Antkiewicz Filip
Auguściak Katarzyna
Fossa Wojciech
Gapiński Karol
Gazda Bartłomiej
Głąb Eryk
Gołąbek Oskar
Habrowska Jessica
Jura Michał
Kała Damian
Knapik Katarzyna
Kobyłkiewicz Bartosz
Konieczny Krzysztof
Kwapisz Paulina
Kwasek Katarzyna
Nowak Anna
Nowak Filip
Pasieka Milena
Polis Piotr
Roszak Bartłomiej
Ryński Piotr
Skowron Iga
Swiderska Patrycja
Waloch Mateusz
Wolniaczyk Julia
Zoń  Ada


Przejdź do góry