Konkurs na sztandar dla NASZEJ SZKOŁY!!

Z okazji 25-lecia III Liceum Ogólnokształcącego im dra. Władysława Biegańskiego w Częstochowie, z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego ogłoszony zostaje konkurs na projekt  graficzny  na sztandar dla naszej szkoły.

Cele konkursu:

• stworzenie projektu, który będzie wzorcem lub inspiracją do wyhaftowania sztandaru szkolnego
  • umożliwienie młodzieży zaprezentowania swojego talentu i pomysłowości

Konkurs ma charakter otwarty i skierowany jest do wszystkich uczniów III LO im. dra Władysława Biegańskiego w Częstochowie. Sztandar ma być zaprojektowany metodą graficzną.

Projekt powinien uwzględniać następujące elementy:

• awers- wzorzec urzędowy, prawa strona nawiązująca do barw narodowych, które mogą przedstawiać godło narodowe - wizerunek orła  białego
  • rewers- lewa strona może zawierać: nazwę placówki edukacyjnej, imię i nazwisko patrona szkoły (opcjonalnie wizerunek patrona lub godło szkoły, herb miasta lub znaną dewizę życiową patrona szkoły).

Gotowy projekt należy dostarczyć na nośniku pamięci w jednym z formatów JPG, CDR, PDF o wymiarach co najmniej 1600x1600 pikseli do opiekunów Samorządu Szkolnego do dnia 1 grudnia 2017.

Zachęcamy wszystkich uczniów naszego liceum  do aktywnego włączenia się w tworzenie historii naszego szkoły !!!