HIV i AIDS - wiem, nie boję się toleruję

W ramach realizacji ogólnopolskiego programu "HIV i AIDS - wiem, nie boję się toleruję" w grudniu, w naszej szkole Młode Edukatorki Zdrowia, wraz z panią Pedagog zorganizowały zajęcia edukacyjne dla uczniów klas 1 podczas który obalone zostały mity na temat Hiv i Aids, uaktualniono wiedzę młodzieży oraz poruszono temat tolerancji i tzw hivokryzji.
1 grudnia rozdawano ulotki informacyjne oraz czerwone kokardki będące symbolem wiedzy i tolerancji.Wszystkim, który włączyli się w akcję serdecznie dziękujemy.

Zapraszamy do obejrzenia spotu profilaktycznego który został zrealizowany przez Jakuba Majchrzaka z klasy 1a na konkurs, w ramach realizacji programu ""HIV i AIDS - wiem, nie boję się toleruję".

Reszta zdjęć znajduje się na oficjalnej stronie FB szkoły