Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

Statystyki

  • Odwiedziny: 348045
  • Do końca roku: 346 dni
  • Do wakacji: 154 dni

Rocznik 2003/04

Klasa A- wych. mgr Beata Kopacz

Bajerlajn Tomasz
Balik Justyna
Bednarska Anna
Chłąd Hubert
Chowańska Agnieszka
Ciszewska Agnieszka
Fabryczny Mariusz
Fijał Magdalena
Figat Monika
Gaweł Zuzanna
Grabowska Sylwia
Grygiel Katarzyna
Kaptur Katarzyna
Kostrzewska Monika
Kuśmierz Adam
Kwapisz Justyna
Lechowska Katarzyna
Leśniewska Monika
Łapińska Małgorzata
Łubczyk Katarzyna
Mądrzecki Krzysztof
Orzełek Barbara
Paczyński Dawid
Ptak Aleksandra
Poskart Anna
Sosnowki Maciej
Starzyk Agnieszka
Stąpor Piotr
Stefańska Agnieszka
Węcławek Edyta
Woch Joanna

Klasa B- wych. mgr Janina Rydz

Boras Jakub
Borycka Anna
Brzozowska Kamila
Filatiew Michał
Herczyk Kamila
Horajska Anna
Jura Magdalena
Kałużyński Piotr
Koba Katarzyna
Kulińska Marta
Kuś Katarzyna
Lamch Justyna
Lesnikowska Paulina
Łata Kamil
Łągiewska Patrycja
Mikiewicz Karolina
Myrcik Dariusz
Nabiałek Piotr
Sap Klaudia
Sawicki Andrzej
Skiba Katarzyna
Stępień Aleksandra
Szczudło Andrzej
Szulc Patryk
Szymusik Paweł
Tarabasz Justyna
Wieczorkiewicz Bartłomiej
Wilk Milena
Wtosowicz Maciej
Wojtach Elżbieta
Wybraniec Marek
Wychodzka Danuta
Zakrzewski Bartomiej

Klasa C- wych. mgr Iwona Kusaj

Butkiewicz Łukasz
Cipior Aleksandra
Dłubała Anna
Duczkowski Łukasz
Gabryel Anna
Gliński Łukasz
Grobelak Malwina
Hadryś Ewa
Jastrzębska Sylwia
Kajetaniak Grzegorz
Kasprzyk Paweł
Kata Natalia
Knap Magdalena
Koćwin Barbara
Kowalska Anna
Kunert Katarzyna
Lewandowski Mariusz
Łamek Tomasz
Mucha Jakub
Nowak Michał
Pitera Damian
Plichta Marek
Palacz Krzysztof
Pawłowski Krzysztof
Płaczek Kamila
Polak Agnieszka
Siemion Magdalena
Sośnica Artur
Szmaciarki Michał
Trzciński Jakub
Turek Weronika
Wawroński Mikołaj
Wywiał Kamila
Zalejski Tomasz
Zygmunt Martyna

Klasa D- wych. mgr Grażyna Ciniewska

Bytkowska Magdalena
Ciastek Piotr
Dudek Katarzyna
Gliń Izabela
Gnela Łukasz
Ignasiak Monika
Kaczanowska Sylwia
Kasprzyk Paweł
Kędzia Sylwia
Kostrzewa Wojciech
Lechowska Joanna
Łyzicki Rafał
Malicki Marek
Nowicki Marcin
Parkitna Paulina
Radłowska Agnieszka
Remini Sebastian
Sneka Artur
Sitek Aneta
Sosnowski Jakub
Stanisławska Edyta
Stypuła Kamil
Szafrańska Justyna
Szymańska Joanna
Tkacz Marcin
Turczyn Edyta
Warzecha Maryla
Wierus Konrad
Worwąg Michał
Woźnica Dominika
Wójcik Renata
Żmudzińska Katarzyna
Jachimczyk Natalia

Klasa E- wych. mgr Monika Nita

Betkier Tomasz
Bielecki Piotr
Chamala Joanna
Dworzyńska Anna
Fręchowiak Ewa
Gierchatowski Marcin
Heiczyk Izabela
Idzikowska Marta
Jaworski Łukasz
Juzoń Ewa
Koćwin Kamila
Kubalski Damian
Kupińska Agnieszka
Łosinski Adam
Misiak Dorota
Mrozek Anna
Nowak Piotr
Przedzińska Katarzyna
Randak Emilia
Romotowska Eliza
Rutkowski Bogdan
Sadło Agata
Sarwe Fatima
Sumlińska Marta
Szczęsna Monika
Szumliński Michał
Urzędowski Łukasz
Wawszczak Michał
Winiarski Marcin
Zając Magdalena
Zajdel Anna
Ziębacz Szymon


Przejdź do góry