Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

Statystyki

  • Odwiedziny: 634639
  • Do końca roku: 102 dni
  • Do wakacji: b.d.

Rocznik 2004/05

Klasa A- wych. mgr Małgorzata Łuszczyk
j. angielski  j. polski  historia

Bielak Michał
Blukacz Mateusz
Blukacz Patrycja
Bociąga Marta
Brzdąk Karolina
Cieślak Tomasz
Dewódzka Marta
Działach Paweł
Górecka Agnieszka
Jabłońska Aneta
Kaleta Paulina
Kapitan Paulina
Kardaszewicz Katarzyna
Kocik Kamila
Kocik Marta
Kostowal Monika
Kostrzewa Justyna
Koszczyk Izabela
Leśnikowska Katarzyna
Łukasik Martyna
Nowak Ewa
Pilśniak Małgorzata
Sitek Jolanta
Tatarowicz Ewa
Woźnicka Izabela
Zaskórska Iwona
Zielińska Anna
Zwolska Katarzyna 

Klasa B- wych. mgr Ewa Kaczmarek
j. angielski  j. niemiecki

Bąkowicz Krzysztof
Bryniak Przemysław
Cyba Monika
Deska Piotr
Duda Marcin
Garus Marta
Gawińska Anna
Grzyb Katarzyna
Gzik Wioletta
Jędryszczak Nina
Kałużna Marta
Kleczkowska Marta
Konopczyk Agnieszka
Kowalska Agnieszka
Kubik Marta
Kula Anita
Kupczyk Jakub
Łebkowska Aneta
Małoszyc Katarzyna
Maras Magdalena
Mrożek Agnieszka
Nitkowska Zuzanna
Pala Anna
Płaczek Paulina
Szymańska Kamila
Śniegucka Aleksandra
Śpewak Magdalena
Śpiewak Renata
Tuszyńska Edyta
Tyfel Jolanta

Klasa C- wych. mgr Magdalena Sałek
historia  WOS  geografia  j. angielski

Ciastko Ewelina
Cyrulik Marta
Dąbrowska Beata
Dybski Tomasz
Fertacz Kinga
Filipczyk Tomasz
Gerek Oskar
Gliński Rafał
Jakubowska Małgorzata
Janik Monika
Jelonek Anna
Kanafa Marta
Kawka Leszek
Korzec Jan
Kozik Anna
Król Marta
Ksoń Anna
Kwiecień Maciej
Łakomski Krzysztof
Merta Justyna
Mickiewicz Marta
Nowakowska Magdalena
Olejnik Martyna
Oszczypała Agata
Pokorska Dorota
Raczyńska Marta
Sawicki Przemysław
Szymanek Agnieszka
Szywacz Paweł
Węglewski Miłosz
Wilk Kamil

Klasa D- wych. mgr Magdalena Otrębska
historia  WOS  geografia  j. angielski

Caban Mateusz
Domagała Andrzej
Filipski Patryk
Jabłoński Bartłomiej
Jończyk Andrzej
Kidawa Izabela
Koniecko Agata
Kostrzewa Elżbieta
Kowalik Michał
Krysztofek Olga
Kuban Arkadiusz
Kuberek Małgorzata
Makowski Kamil
Mamoń Monika
Mielczarek Paulina
Minor Justyna
Morga Anna
Ordon Adrian
Płaczek Michał
Rafalski Kamil
Różańska Katarzyna
Serafin Sandra
Skupień Konrad
Socha - Jakubowska Olga
Starzyński Bartłomiej
Szlichta Borys
Wawrzak Monika
Włodarczyk Justyna
Wyżykowska Monika
Zimnoch Joanna

Klasa E- wych. mgr Agnieszka Janiszewska
geografia  matematyka  j. angielski

Biesiada Marta
Charbich Konrad
Chlebowski Szymon
Czubała Agnieszka
Dziurkowska Kamila
Figiel Dorota
Glazer Dominika
Głąb Edyta
Góra Dawid
Gula Małgorzata
Jagieła Karol
Karczewski Krzysztof
Klama Mateusz
Kopeć Katarzyna
Kowalczyk Marek
Kupczyk Edyta
Lorenc Beata
Łebek Łukasz
Łyczko Dominika
Matonóg Katarzyna
Mystek Grzegorz
Nowakowski Bartłomiej
Płuciennik Paulina
Rutkowska Magdalena
Trzepizur Dominika
Tymowicz Błażej
Tyras Elżbieta
Warski Piotr
Załucki Bartłomiej

Klasa F- wych. mgr Anna Włodarczyk
matematyka  j. angielski  fizyka  informatyka

Baranowski Sebastian
Błaszak Robert
Całus Monika
Ciesielski Paweł
Cimochowska Agnieszka
Dębowski Michał
Dusik Błażej
Fil Bartłomiej
Fornalik Sylwia
Gągała Sławomir
Janas Cezary
Karoń Katarzyna
Kloc Robert
Kosowski Marcin
Krysiński Dawid
Kuklewski Daniel
Leszczyńska Sylwia
Lewandowski Bartosz
Oduliński Kamil
Patyra Tomasz
Piątkowski Jakub
Rozenberg Adelina
Rusok Karolina
Rybak Aleksandra
Siedlaczek Cezary
Smok Michał
Sobieraj Katarzyna
Solecka Marzena
Stala Karolina
Szyja Justyna
Wodzisławska Olga
Zatoński Krzysztof

Klasa G- wych. mgr inż. Józef Maciocha
matematyka  j. angielski  fizyka  informatyka

August Paweł
Bazi Rafał
Błasik Przemysław
Borowik Tomasz
Jamróz Artur
Kaczmarek Grzegorz
Kocik Marcin
Koźlik Adrian
Kuczera Adam
Kunert Marcin
Możdżeń Adam
Niemczyk Michał
Nocoń Adrian
Noszczyński Marcin
Polak Tomasz
Prządak Piotr
Sobota Mariusz
Sołtys Arkadiusz
Stronk Dominik
Ściebura Mateusz
Świtała Piotr
Urbański Artur
Wieczorek Łukasz
Wierus Sebastian
Zawada Michał
Zielonka Sebastian


Przejdź do góry