Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

Statystyki

  • Odwiedziny: 634822
  • Do końca roku: 102 dni
  • Do wakacji: 274 dni

Rocznik 2006/07

Klasa A- wych. mgr Roman Kępski
informatyka  matematyka

Barański Paweł
Detko Jakub
Dylewska Magdalena
Flis Kamil
Jeziak Kamil
Kazior Michał
Knap Kinga
Kowalski Paweł
Książczyk Sylwia
Kucharzewski Michał
Kula Adrianna
Kulisiewicz Michał
Kwiatkowski Patryk
Kwiatkowski Wojciech
Machura Wojciech
Muś Anna
Niemczyk Patryk
Podlejski Kamil
Radzioch Tomasz
Saboczyński Michał
Sadowska Izabela
Sitek Damian
Siwy Marcin
Stępień Maciej
Szkop Monika
Sztajner Rafał
Szubert Sylwia
Taranek Bartosz
Wawrzak Karol
Więciorkowska Anita
Wolnik Marek

Klasa B- wych. mgr Teresa Pelc
j. polski  j. niemiecki  j. angielski

Bartnik Daria
Borycka Katarzyna
Brewczyńska Marta
Caban Justyna
Całus Anna Dorota
Cieśla Magdalena
Drabek Martin
Kazik Ewelina
Klimczak Monika
Kopryna Anna
Kuczyńska Monika
Kulawik Marta
Kulej Joanna
Magiera Patrycja
Majer Izabela
Musiał Karolina
Otrębska Izabela
Paciepnik Anna
Piechowicz Katarzyna
Pluta Dorota
Psik Agnieszka
Sołowiej Aleksandra
Staniewicz Joanna
Susmak Michał
Szmigiel Kamila
Taranek Monika
Węzik Magdalena
Wirska Sylwia
Wojtasik Barbara
Zielonka Aleksandra

Klasa C- wych. mgr Alina Pelc-Eliasz
historia  geografia  WOS

Białek Anna
Drabczyk Dominika
Huras Dominik
Janas Urszula
Jankowska Monika
Juchnik Łukasz
Kaczmarzyk Agata
Kaniowska Justyna
Kołodziejczyk Michał
Kotowska Anna
Lech Marcin
Łyko Magdalena
Mastalerz Ewa
Mazik Katarzyna
Mońka Krzysztof
Mucha Arletta
Myślikowski Maciej
Najarian Aram
Nikiś Magdalena
Nocoń Aneta
Nowak Monika
Owczarek Joanna
Pacanowska Agata
Pąchalski Michał
Pluta Przemysław
Sokołowski Karol
Stachera Dominik
Tłustochowicz Anna
Trzciński Piotr
Urbańczyk Paula

Klasa D- wych. mgr Agata Klajnowska
historia  geografia  WOS

Banasiak Marta
Banaszkiewicz Jakub
Chłąd Magdalena
Dobrzańska Renata
Dzianok Jakub
Gajewska Magdalena
Gajowczyk Paweł
Kalota Justyna
Kleszcz Alicja
Kołacz Piotr
Kovacs Robert
Kubsz Nikola
Leśkiewicz Kamil
Lewcio Diana
Madejski Daniel
Maj Piotr
Małasiewicz Mateusz
Mesjasz Olga
Mokrzycka Marta
Pentak Maria Anna
Porada Agnieszka
Poskuta Agnieszka
Strębska Marta
Szostak Piotr
Szymonik Elżbieta
Ściebura Paweł
Tyrakowska Małgorzata
Ujma Paulina
Wytrzymały Dawid
Zabój Piotr 

Klasa E- wych. mgr Monika Banasiak
biologia  chemia

Bajdek Piotr
Biełka Anna
Budzik Justyna
Ceglarek Magdalena
Ciszewska Magdalena
Gawlik Bartosz
Godlewska Urszula
Grobelak Bartłomiej
Grygiel Agnieszka
Guentner Marta
Jadczyk Aleksandra
Jeziorska Jolanta
Kluska Małgorzata
Kokot Aleksandra
Kozak Katarzyna
Kulawik Agnieszka
Labocha Magdalena
Lorenc Anna
Łęgowik Marta
Maślanka Marta
Mszyca Katarzyna
Musiał Malwina
Rec Izabela
Sawicka Anna
Sobota Monika
Synowiec Anna
Sypuła Katarzyna
Ślęzak Joanna
Trzcińska Anna
Wierzbicka Marcelina
Wióra Agata
Włodarczyk Marta
Ziębińska Paulina


Przejdź do góry