Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

Statystyki

  • Odwiedziny: 690032
  • Do końca roku: 70 dni
  • Do wakacji: 242 dni

Rocznik 2007/08

Klasa A- wych. mgr Beata Kopacz
informatyka  matematyka

Anioł Małgorzata
Beim Patrycja
Błaszczyk Piotr
Błażewicz Roman
Borkowska Katarzyna
Brzozowski Tomasz
Cuglewski Ariel
Dzierża Mateusz
Karczewski Jan
Klama Jakub
Koszyńska  Marta
Kotynia Łukasz
Kubara Magda
Kucharczyk Dominik
Michalik Mariusz
Nabrdalik  Jakub
Paliga Paweł
Podsiadły Mateusz
Politański Adam
Sochacka  Elwira
Stachyra Marta
Stochel Błażej
Trzeszczyński Adam
Wawrzak Żaneta
Wers Kamil
Wysocki Michał

Klasa B- wych. mgr Janina Rydz
informatyka  matematyka

Augustyński Aleksy
Bajdur Grzegorz
Bartoszuk Tomasz
Fiłonienko Elizabeth
Kaczmarek Agnieszka
Kalamat Renata
Kasprzyk Tomasz
Kęsik Bartosz
Kowalik Małgorzata
Kowalik Jan
Kulig Wojciech
Kwapisz Jan
Langier Paweł
Langner Kamil
Majerczyk- Olejarz Markus
Makowska Paulina
Malec Łukasz
Mazur  Katarzyna
Paciorek Justyna
Płatek Milena
Przełożyńska Elżbieta
Sięga Maciej
Sowa Adrian
Stodółka Barbara
Suski Maciej
Szewczyk Katarzyna
Szewczyk Sławomir
Tomczyk Damian
Włodarczyk Katarzyna
Woldan Przemysław
Zawiślak Marcin

Klasa C- wych. mgr Kamila Sokołowska
historia  geografia  WOS

Bązi Daria
Broda Mateusz
Chyc Paulina
Gała Michał
Gradzik Anna
Kajdana Agnieszka
Kołodziejczyk Natalia
Konarski Mateusz
Łapcik Piotr
Margasińska Marta
Matyszczak  Paulina
Mielczarek Olga
Myśliwiec Tomasz
Nowak Mateusz  
Olszewski Wojciech
Siemińska Alina
Starczewska Agnieszka
Starczewska Katarzyna
Stasiak Dagna
Stasiak Paweł
Szlacheta Sylwia
Szmaciarska Ewelina
Ściubidło Paweł
Tasarz Łukasz
Twardowska Ewa
Tyras Kamil
Urbaniec Iga
Wrona Sylwia
Wysocki Krystian
Zatoński Robert
Zimecka Sylwia
Zjawiona Klementyna

Klasa D- wych. mgr Iwona Kusaj
historia  geografia  WOS

Basińska Ewelina
Bielak Kamil
Brzózka Dawid
Burzyński Przemysław
Bystry Małgorzata
Gałdy Agata
Gradzik Marzena
Hajduś Karolina
Horla Małgorzata
Kalicka Monika
Kielasiak Jakub
Kluźniak Kamila
Kłosek Paula
Kosiński Mateusz
Kowalik Paulina
Krysiak Patryk
Kulczyńska Sawa
Kuśmierska Ewelina
Lupa Roman
Łuszczyński Artur
Mizera Jan
Mroczek Łukasz
Olejnik Anna
Roczkowska Agata
Stochel Karolina
Szczypior Beata
Szlęg Lena
Szyc Julia
Widuła Przemysław
Wieczorek Kinga
Wolski Adrian
Wróbel Justyna
Zielonka Bartosz

Klasa E- wych. mgr Agnieszka Janiszewska
biologia  chemia

Będkowski Piotr
Bujak Marta
Florczyk Joanna
Gawęda Justyna
Gęsiarz Katarzyna
Gorzelak Adam
Hampelska Anna
Jagusiak Ewa
Kielar Karolina
Kleszcz Paweł
Kleszczewska Kinga
Kopera Karolina
Koźlik Angelika
Krysińska Karolina
Lewandowska Kinga
Lis Aleksandra
Łyko Ilona
Makles Grzegorz
Mielczarek Ewa
Rojek Magdalena
Rychter Wiktoria
Skoczylas Agnieszka
Słoniec Mirosława
Stefański Karol
Struski Borys
Szewczyk Marta
Sztajner  Piotr
Szymańczyk Magdalena
Szymczyk Kinga
Turek Paulina
Wieczorek Michał
Wuczyńska Ewelina
Zasuń Marta

Klasa F- wych. mgr Agnieszka Piśkiewicz-Kostka
geografia  j. angielski

Balcerek Monika
Beim Marta
Czarnik Daria
Dobosz Justyna
Gradoń Paula
Grzybowski Michał  
Heppner Joanna
Hynek Marta
Janik Joanna
Jelonek Michał
Kałuża Kamila
Kapkowski Robert
Kiedrzynek Mateusz
Kita Rafał
Klimczak Joanna
Kowalski Kamil
Kragiel  Marlena
Krok Ilona
Ligmanowska Patrycja
Lisek Marcelina
Łukaszuk Sonia
Olszewski Rafał
Polis Martyna
Sadowska Wioletta
Sawicki Paweł
Stawiarz Bartłomiej
Synoradzka Paulina
Sypuła Ewelina
Szczepańska Agata
Śnigucka Patrycja
Turek Katarzyna
Twardowski Marcin

Klasa G- wych. mgr Anetta Janas
j. niemiecki  historia

Bekus Adam
Błaszczyk Malwina
Gucwa Anna
Kaczmarska Monika
Kluba Mirosław
Korzekwa Ewelina
Krysztofowicz Magdalena
Kulesza Karolina
Łyczba Karol
Mazur Urszula
Mruszczyk Kamila
Pluta Anna
Pruba Magdalena
Przysuszyńska Katarzyna
Przysuszyńska Joanna
Skalik Agata
Skaszczyk Małgorzata
Skorek Kamila
Sobalak Adrian
Strojecka Katarzyna
Tarnowska Ewa
Wawrzyniak Monika
Wilk Aleksandra
Włodarczyk Katarzyna
Wojtala  Jakub  
Wójcik Dawid
Zyzik Małgorzata
Żyła Marlena


Przejdź do góry