Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

Statystyki

  • Odwiedziny: 766145
  • Do końca roku: 17 dni
  • Do wakacji: b.d.

Rocznik 2008/09

Klasa A- wych. mgr inż. Dominik Życiński
informatyka – matematyka

Ataman Aleksander
Całus Paulina
Dyl Piotr
Dzierzkowska Anna
Gaweł Rafał
Janik Izabela
Kałwak Natalia
Kaptur Joanna
Kędziora Weronika
Kmiecik Mateusz
Korn Mateusz
Kowalik Piotr
Krawczyk Michał
Kukulski Tomasz
Lewicki Kajetan
Majer Krystian
Mazuś Adam
Michniowski Damian
Nowak Ewa
Nowak Małgorzata
Ociepa Marta
Olesiński Piotr
Olszewska Agata
Stępnik Marta
Szczepaniak Łukasz
Sztencel Szymon
Wilczyński Michał
Wolański Piotr

Klasa B- wych. mgr Ewa Kaczmarek
informatyka – matematyka

Bator Damian
Białek Ewelina
Błachowicz Piotr
Brzozowska Olga
Chudzik Michał
Gajowczyk Magdalena
Grabara Krzysztof
Grzelka Ewa
Janik Dariusz
Krysiak Monika
Lis Justyna
Mońka Marta
Musiał Magdalena
Mycka Kamil
Nocoń Monika
Orda Piotr
Rudzki Mateusz
Saleta Sebastian
Skorupska Agnieszka
Smaga Michał
Staszewski Paweł
Swędrak Konrad
Szczepańczyk Marcin
Szymańska Anna
Treścińska Paulina
Turski Sebastian
Wróblewski Artur
Wójcik Łukasz
Zabraniak Cezary
Ziętara Natalia

Klasa C- wych. mgr Małgorzata Łuszczyk
historia  geografia  WOS

Adamczyk Justyna
Bukalak Katarzyna
Imiołczyk Justyna
Karoń Ewelina
Kasińska Izabela
Klekowska Monika
Klos Damian
Knap Klaudia
Knap Pamela
Komender Magdalena
Konieczny Kamil
Kowalczyk Magdalena
Kowalski Dawid
Ledwoń Patryk
Lisek Katarzyna
Łuczak Emilia
Milewski Maciej
Muzyka Magdalena
Nowak Karolina
Orzińska Angelika
Osetek Iga
Pasieka Katarzyna
Puchała Aldona
Pytlos Jakub
Relidzyńska Małgorzata
Sikorska Agnieszka
Sobierajski Bartosz
Soboniak Patrycja
Urbańska Katarzyna
Walaszczyk Kamila
Włodarczyk Mateusz
Zawada Mariusz
Żywot Arkadiusz

Klasa D- wych. mgr Magdalena Otrębska
historia  geografia  WOS

Arkabuz Tomasz
Baranowski Marek
Barczyński Jakub
Rykalska Aneta
Bieniek Monika
Chłód Sylwia
Chobot Paulina
Gaździcki Dawid
Geisler Agata
Jagusiak Norbert
Janiszewska Olga
Kawczyńska Monika
Kiełbik Adam
Kołodziejczyk Michał
Krzyżańska Martyna
Kurek Kamil
Kurzak Tomasz
Mackiewicz Marcin
Murek Aleksander
Nowicka Marta
Pacuła Emilia
Pawłowski Radosław
Pietryka Agata
Purgal Krzysztof
Sikora Katarzyna
Szczytkowska Marta
Sznajder Beata
Sztencel Maciej
Szulc Monika
Wawrylak Damian
Wawrzak Agnieszka
Więckowska Katarzyna
Wilk Jolanta
Zawłocka Sonia

Klasa E- wych. mgr Agnieszka Szmerdt
biologia  chemia

Bajor Monika
Borowik Justyna
Brewczyński Marcin
Brzezińska Dorota
Budzik Karolina
Bujak Anna
Garus Martyna
Grębska Justyna
Hodak Katarzyna
Knapik Kamila
Kołodziejski Adrian
Korzeniewska Paulina
Kosel Phillip
Kowalik Katarzyna
Książczyk Monika
Kulig Katarzyna
Kuza Andrzej
Leszczyński Jacek
Lipke Sarah
Mazik, Monika
Miara Milena
Mieczyńska Zofia
Niesmaczna Sylwia
Olejnik Ewelina
Orlikowska Magdalena
Pasieka Anna
Piekiełek Zbigniew
Prudlik Patrycja
Sobiegraj Marta
Sroka Anna
Sułecki Mateusz
Szczepanik Łukasz
Wiesiołek Agnieszka


Przejdź do góry