Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

Statystyki

  • Odwiedziny: 348009
  • Do końca roku: 346 dni
  • Do wakacji: 154 dni

Rocznik 2010/11

Klasa A- wych. mgr Roman Kępski
informatyka – matematyka

Albiński Przemysław
Bednarek Ewa
Bochnacka Aleksandra
Brachowski Andrzej
Duda Krzysztof
Florjańska Dominika
Gonera Aleksandra
Hejduk Paweł
Jachimowski Piotr
Kaniowska Aleksandra
Kapuścik Piotr
Karolczyk Mariusz
Karońska Agata
Klekot Dawid
Krysztofiak Szymon
Lacki Mateusz
Lewandowska Patrycja
Lutostańska Weronika
Majewski Martin
Markiewicz Rafał
Marszałek Marek
Michalczak Mateusz
Miklewski Jakub
Nowakowski Mateusz
Ociepka Wojciech
Petryński Kacper
Piasecki Mateusz
Pidzik Artur
Skorupski Piotr
Weżgowiec Patryk
Zemła Piotr
Zyszczak Piotr

Klasa B- wych. mgr Anetta Janas
informatyka – matematyka

Biernacki Łukasz
Biskup Paweł
Bochenkiewicz Damian
Bujak Jakub
Czerwik Paweł
Dymarek Jolanta
Dziurkowska Anna
Graczyk Paulina
Jura Agnieszka
Kaźmierczak Mateusz
Kott Paulina
Kucharska Patrycja
Kukla Tomasz
Kuzior Krzysztof
Macoch Monika
Markiewicz Paulina
Noszczyk Łukasz
Nowak Magdalena
Paliga Marta
Pietrzak Kamil
Pluta Bartosz
Radosz Michał
Siudeja Maciej
Standerski Paweł
Stępień Adam
Szczurak Magdalena
Woźniak Angelika
Wypych Mateusz

Klasa C- wych. mgr Małgorzata Czarnik
historia – geografia  WOS

Antoński Jakub
Berg Karolina
Chrapońska Weronika
Ciesielska Ewelina
Cybulska Aleksandra
Dudek Tomasz
Dudzińska Beata
Gawęcka Monika
Grzyb Piotr
Jałyńska Marta
Jurczyk Leszek
Kaczmarzyk Justyna
Konarska Ewelina
Konatowska Paulina
Kwećka Robert
Lis Paulina
Maligłówka Anna
Politański Karol
Politowska Paulina
Porada Michał
Rybak Paulina
Sikora Ewa
Skoczyńska Milena
Stankowski Jarosław
Suchańska Emilia
Szeląg Klaudia
Wasela Katarzyna
Widera Magdalena
Wosik Paulina
Żurawska Małgorzata

Klasa D- wych. mgr Elżbieta Wilk-Cupriak
historia – geografia  WOS

Adamiecka Kamila
Blachowska Kamila
Bociąga Krzysztof
Całusiński Bartosz
Czarnecka Aleksandra
Dobrowolska Wioleta
Gęgotek Anna
Główczyńska Karolina
Główczyński Tomasz
Goliniewska Monika
Jastrzembowska Sandra
Jekiel Zofia
Kawczyńska Anna
Kowacka Karolina
Kubasiak Mateusz
Kunert Adam
Mazik Dominika
Musik Artur
Nagórski Maciej
Parkitna Justyna
Rybak Konrad
Ryzner Agnieszka
Sosnowska Izabela
Sozański Paweł
Szymczyk Arkadiusz
Tyrek Agnieszka
Warchoł Martyna
Zasik Marta

Klasa E- wych. mgr Katarzyna Wróblewska
biologia – chemia

Adamusińska Paulina
Bajor Monika
Basińska Kinga
Bernaś Anna
Błażejewicz Daria
Chaba Piotr
Ciesielski Mateusz
Czarnik Piotr
Derda Mateusz
Dobosz Arkadiusz
Huras Monika
Jacoń Przemysław
Joński Piotr
Kobis Mateusz
Kołodziej Dagmara
Kołodziej Sabina
Konieczna Monika
Kosowska Anna
Kubat Krystian
Kulej Maciej
Kwietniowski Krystian
Lewandowska Marta
Lorenc Barbara
Niczyporuk Karolina
Pońska Monika
Poroś Patrycja
Skowron Szymon
Soboniak Marta
Szczyrek Jędrzej
Śpiewak Kamila
Wenzik Anna
Wolska Paulina
Wyrwał Karolina

Klasa F- wych. mgr Kamila Sokołowska-Sikora
j. angielski – historia

Ciesielski Łukasz
Falana Patrycja
Gawroński Łukasz
Gradoń Maciej
Gradzik Cezary
Jackowska Natalia
Kierat Adam
Klekot Berenika
Kolańczyk Paweł
Kołodziejski Damian
Komorowska Natalia
Konieczna Aleksandra
Kosarga Agata
Krawczyk Paulina
Majda Wioletta
Płuska Dominika
Predko Jakub
Puchała Sebastian
Rybak Ewa
Solińska Wioletta
Sosiński Marcin
Strąk Karolina
Świąć Katarzyna
Twardowska Izabella
Wasil Marlena
Wykrętowicz Patryk
Wyrwał Karolina

Klasa G- wych. mgr Alina Pelc-Eliasz
j. angielski – gegrafia

Brodzińska Sylwia
But Elżbieta
Cebula Łukasz
Drosik Urszula
Hibner Michał
Janczak Klaudia
Janik Marta
Jurczyńska Emilia
Kalicki Maciej
Kasprzyk Patrycja
Kleszcz Katarzyna
Komar Dominik
Kowalska Dominika
Kozak Magdalena
Krawczyk Michał
Kudrzyn Klaudia
Kupisiewicz Ariadna
Łakoma Katarzyna
Masłoń Anna
Meclik Tomasz
Miętkiewicz Paulina
Pluta Tomasz
Płokarz Magdalena
Przybylski Rafał
Pyrak Magdalena
Sikora Monika
Siwa Żaneta
Wachowicz Bartłomiej
Wąsek Magdalena
Wieloch Joanna
Wierzbicka Anita
Wojciechowski Mateusz


Przejdź do góry