Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

Statystyki

  • Odwiedziny: 634728
  • Do końca roku: 102 dni
  • Do wakacji: 274 dni

Rocznik 2011/12

Klasa A- wych. mgr Janina Rydz
informatyka – matematyka

Białek Magdalena
Bobel Jakub
Boral Michał
Depta Filip
Fiszer Artur
Glin Katarzyna
Górska Agata
Jarzębska Agnieszka
Kasprzyk Karolina
Kneba Damian
Knoski Jakub
Knysak Agnieszka
Kowalik Patrycja
Krysiński Maciej
Kulik Marta
Lacki Adrian
Macińska Edyta
Matuszczak Adrianna
Michalski Paweł
Mirek Krzysztof
Moraczyński Oskar
Pierzgalski Maciej
Prokop Jakub
Rak Tomasz
Rakowski Michał
Rakowski Tomasz
Romańczyk Oskar
Słabosz Kamil
Szulc Dawid
Tagowski Kamil
Wirska Anna
Wrona Agnieszka

Klasa B- wych. mgr Ewa Kaczmarek
informatyka – matematyka

Bachura Filip
Bardziński Michał
Bednarek Krystian
Budnik Adrian
Ceglarz Tomasz
Cykowski Rafał
Dragan Dawid
Grzyb Łukasz
Janus Nina
Kiepura Kamil
Knopik Sara
Kopeć Sylwia
Kotowski Michał
Kujawski Paweł
Łazarek Tomasz
Milewska Marta
Nowakowski Maciej
Ososiński Wiktor
Pawlik Przemysław
Pełka Mateusz
Perczak Krzysztof
Plichta Michał
Roźniakowski Wojciech
Skrodzki Mateusz
Ślęzak Jakub
Trelińska Kamila
Walaszczyk Tomasz
Wrzosowska Ewelina
Wydmuch Marta
Wypych Dominik
Zyszczak Urszula

Klasa C- wych. mgr Magdalena Otrębska
historia – geografia  WOS

Banasiak Dominika
Biernacki Damian
Chłąd Jakub
Chrapek Klaudia
Dobosz Michał
Drobiecka Klaudia
Duda Anna
Gał Edyta
Gawenda Patrycja
Grojca Patrycja
Grzegorczyk Joanna
Hibner Wiktor
Klingenberg Chrystian
Kowalska Katarzyna
Kukuła Andrzej
Kurek Krystian
Kwiatkowska Monika
Lasota Patrycja
Musiał Izabela
Nowak Martyna
Pąchalska Beata
Pietrzak Magdalena
Prudlik Patryk
Radusiewicz Bartosz
Seweryńska Kamila
Sitak Ewelina
Skaszczyk Aleksandra
Staniec Tomasz
Szewczykowska Żaneta
Tomicki Mateusz
Wilk Paulina
Zawolik Maciej
Ziółkowska Kamila

Klasa D- wych. mgr Małgorzata Łuszczyk
historia – geografia  WOS

Aluk Tomasz
Bazan Paulina
Bednarek Maciej
Będkowska Oliwia
Brzęczek Ilona
Buroń Dawid
Czarnota Aleksandra
Golis Mateusz
Kątna Roksana
Kokoszczyk Magdalena
Kokot Paulina
Kościelak Jakub
Krawczyk Jolanta
Kryczka Julita
Kulejewska Karolina
Lewicki Krzysztof
Łabuś Emilian
Malinowski Kacper
Mandat Adam
Marczak Kamila
Maślanka Jakub
Michałek Iza
Mrozicki Kamil
Mulczyk Katarzyna
Musialik Filip
Peszke Olga
Pijet Jakub
Rędzioch Mateusz
Sękowska Patrycja
Urbańczyk Katarzyna
Wielgosz Łukasz

Klasa E- wych. mgr Beata Kopacz
biologia – chemia

Bera Maciej
Bieniek Agata
Biernacki Piotr
Brzózka Monika
Chalińska Paulina
Drabek Rafał
Dróżdż Aneta
Figlus Karolina
Gal Lucyna
Kolnicki Mikołaj
Korbela Marzena
Korzec Magdalena
Kosińska Weronika
Koza Klaudyna
Kuc Monika
Magdziarz Agnieszka
Mazur Maciej
Merda Agata
Meus Paula
Mleczko Paulina
Morawski Piotr
Mrowiec Patrycja
Muszka Mateusz
Pakulski Dominik
Płatek Klaudia
Potocka Aleksandra
Praski Mateusz
Stanior Agata
Surmacka Maja
Tomala Anna
Więckowska Karolina
Wójcikiewicz Katarzyna

Klasa F- wych. mgr Iwona Kusaj
j. angielski – j. francuski WOS

Aramowicz Anna
Biegańska Karolina
Burdzińska Ewa
Ciura Aleksandra
Dobrowolska Renata
Górnicz Aleksandra
Gregorczyk Olga
Gruca Monika
Huras Sonia
Jarząb Elżbieta
Jasińska Emilia
Kłos Magdalena
Kosel Julia
Kucharczyk Mateusz
Labocha Agnieszka
Lebiocka Katarzyna
Majorczyk Dagmara
Norberciak Magdalena
Pająk Dominika
Płuszka Sandra
Raźniak Ewelina
Rozbicka Dominika
Rudzka Patrycja
Szota Sandra
Śledziona Monika
Wajs Olga
Warta Karolina
Wasilewska Natalia
Wojtczak Patrycja
Zalska Iza
Zmorek Beata


Przejdź do góry