Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

Statystyki

  • Odwiedziny: 543377
  • Do końca roku: 162 dni
  • Do wakacji: WAKACJE!!!

Rocznik 2012/13

KLASA A- wych. mgr Beata Kopacz
matematyka  informatyka 

Barzak Karolina
Całus Michał
Dederko Maciej
Gabryel Aleksandra
Gałkowska Daria
Glejzer Borys
Jasiński Marcin
Kacprzyk Konrad
Kazik Kryspin
Koprowicz Michał
Kukulska Paulina
Kweczke Marek
Liczberski Mateusz
Łuszczyk Jakub
Maj Justyna
Makowski Mateusz
Marcisz Kacper
Marzec Piotr
Myga Mateusz
Palacz Izabela
Piaszczyk Tobiasz
Piszczała Jarosław
Rajczyk Filip
Smykla Maciej
Ungierat Konrad
Wachniak Łukasz
Wierzchowski Daniel
Wiora Wojciech
Wrześniak Monika

KLASA B- wych. mgr Piotr Kowalczyk
matematyka  informatyka

Beim Karol
Caban Jacek
Całusińska Sylwia
Glin Kamil
Glińska Dalida
Góra Damian
Jaksender Daria
Janik Damian
Juszczyk Maciej
Kaliściak Paweł
Knysak Mateusz
Łubianka Monika
Michalski Marcin
Misztal Paulina
Mucha Katarzyna
Orłowski Jakub
Pietralik Daria
Pietrzak Dawid
Saleta Michał
Skalik Agnieszka
Skwara Adrian
Słomczyński Maciej
Sośniak Aneta
Swodczyk Jakub
Szymański Rafał
Tomżyński Tomasz
Wąsek Mariusz
Wójcik Kinga
Wystalski Krzysztof

KLASA C- wych. mgr Wioletta Strzelczyk
historia – geografia  WOS

Borkowski Paweł
Bzdak Anna
Chudobska Paulina
Czechowska Anita
Domagała Artur
Drzastwa Kinga
Dziegieć Claudia
Gaik Aleksander
Gierka Karolina
Gładysz Jan
Jędryka Rafał
Karpeta Bartosz
Kipigroch Marlena
Klekotka Klaudia
Kukuła Marek
Lasota Anna
Łapeta Patrycja
Markiewicz Monika
Miękina Maciej
Miller Magdalena
Niekurzak Magdalena
Ostrowska Klaudyna
Piątek Marta
Psik Marta
Ptaszek Paulina
Rzeźniczak Natalia
Słaby Sebastian
Strugacz Adrianna
Wieczorek Krystian
Wojtysek Mateusz
Wujec Izabela


KLASA D- wych. mgr Anna Nita
historia – geografia  WOS

Całus Arkadiusz
Egeman Magdalena
Frymus Mateusz
Gał Małgorzata
Heluszka Paulina
Kardas Dominik
Kobyłkiewicz Oskar
Kopeć Ada
Kowalczyk Dawid
Krystek Michał
Lisek Karolina
Majak Piotr
Mrowiec Witold
Ociepka Anna
Orzeł Szymon
Piputa Piotr
Rączka Michał
Reterski Bartosz
Salita Jakub
Sikora Joanna
Sochacki Damian
Stawiarz Katarzyna
Szewczyk Paula
Śledzińska Kamila
Święcicki Błażej
Taranek Joanna
Tulkowska Katarzyna
Wangert Piotr
Wawrzak Paweł
Wiśniewski Michał
Zębik Piotr
Zimoch Daria


KLASA E- wych. mgr Agnieszka Janiszewska
biologia  chemia

Banaszkiewicz Zuzanna
Biś Kamila
Blukacz Natalia
Chmielarz Karina
Gonera Karolina
Jabłońska Magdalena
Janiak Izabela
Janus Martyna
Karbowska Karolina
Kowalczyk Justyna
Królikowska Karolina
Krzyżowski Bartosz
Luboń Dominika
Łatacz Oliwia
Makowska Paulina
Nowak Aleksandra
Nowak Karolina
Nowak Michał
Paluch Anna
Ptak Olga
Pyrkosz Agnieszka
Pyrz Kinga
Resel Marta
Serwiak Monika
Skrzat Karolina
Szczypior Karolina
Ściebura Magdalena
Wąpierski Marcin
Wolny Jacek
Wypchlak Daria
Wytrzymała Magdalena
Zalejska Jagoda


KLASA F- wych. mgr Anna Grzesiak
j. polski  j. francuski  WOS

Barwaniec Anna
Blukacz Monika
Gawin Marcin
Janeczek Mateusz
Janus Patryk
Jędrak Weronika
Juszczyk Natalia
Kondas Paulina
Kozierkiewicz Magda
Krawczyk Daria
Kruk Beata
Kubanek Karolina
Lampa Justyna
Lampa Olga
Lisowska Angelika
Łąpierz Patrycja
Maszczyńska Katarzyna
Mielczarek Aleksandra
Moryń Konrad
Orlikowska Katarzyna
Pindych Klaudia
Skaszczyk Marta
Szadkowska Aneta
Walaszczyk Nina
Węglowska Oliwia
Wiklińska Ewa
Zimniak Anna


Przejdź do góry