Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

Statystyki

  • Odwiedziny: 543409
  • Do końca roku: 162 dni
  • Do wakacji: WAKACJE!!!

Rocznik 2013/14

Klasa A- wych. mgr Elżbieta Wilk-Cupriak
matematyka  informatyka

Bociański Andrzej
Chmiel Szymon
Domagała Jakub
Górniak Amadeusz
Halkiewicz Mateusz
Kaczmarowicz Michał
Koń Rafał
Kowalik Carmen
Kozak Łukasz
Kozieł Piotr
Kucharska Izabela
Kwiatkowska Andżelika
Maślanka Maciej
Napora Patryk
Opiłka Mateusz
Płatkowski Bartłomiej
Płuciennik Kinga
Polak Wojciech
Przybylska Ilona
Przybytek Patrycja
Ptak Łukasz
Rapalski Adam
Skoczylas Jakub
Skoczylas Mateusz
Sosna Paweł
Sosnówka Kordian
Stojek Klaudia
Wróż Marta
Żołnowska Patrycja

Klasa 3B- wych. mgr Anita Kozłowska
matematyka  informatyka

Bachniak Piotr
Badura Jakub
Bereszyński Michał
Borowiecki Mateusz
Botor Aleksandra
Chudzicki Przemysław
Gałkowska Paulina
Gębka Katarzyna
Kajdana Paula
Kałuża Dominik
Kasprzyk Dawid
Kasprzyk Tymoteusz
Kiedrzyn Radosław
Kiszka Mateusz
Kokot Paweł
Krawczyk Patrycja
Labocha Łukasz
Maciejak Aleksandra
Małolepsza Karolina
Markiewicz Paweł
Mizgała Dominik
Niemiec Michał
Nizielski Maciej
Nowak Damian
Olechowski Krzysztof
Pasieka Damian
Pluciński Karol
Ruda Krzysztof
Szwejda Agnieszka

Klasa 3C- wych. mgr Agnieszka Szmerdt
historia  geografia  WOS

Brędzel Patrycja
Chłądzyński Marcin
Chobot Jakub
Cieśla Aleksander
Gniełka Jakub
Kaczmarzyk Anita
Klimas Paulina
Kordecki Kacper
Kostek Marcin
Kowalczyk Weronika
Kowalik Dawid
Krej Łukasz
Krotla Martyna
Krysiński Łukasz
Kuc Monika
Kuźnicka Kamila
Łukasik Katarzyna
Maciąg Mateusz
Masłoń Justyna
Mazur Kamil
Musik Kamil
Rorat Bartłomiej
Skalec Tomasz
Sprycha Sylwia
Sterczewska Marcelina
Stępień Martyna
Szeps Mateusz
Szymańska Agnieszka
Śmieja Marta
Wróbel Magdalena
Wróbel Marta

Klasa 3D- wych. mgr Agata Klajnowska
historia  geografia  WOS

Andzel Damian
Brodziak Seweryn
Chłąd  Anna
Chojnacka Karolina
Figuła Klaudia
Gizler Kamila
Grzyb Patrycja
Hiller Bartłomiej
Jabłoński Paweł
Janas Oskar
Knysak Łukasz
Krogulec Artur
Kurkowska Emilia
Leszczyńska Martyna
Leśkiewicz Patrycja
Machalska Karolina
Machalska Olga
Mądziel Anna
Mazik Zuzanna
Niezgodzka Magdalena
Owczarek Sara
Pala Wojciech
Pierz Lucyna
Polaczek Artur
Poroszewska Marianna
Szewczyk Anita
Topoła Agnieszka
Wiszniewska Martyna

Klasa 3E- wych. mgr Agnieszka Czerwik
biologia  chemia

Adamus Izabela
Balas Sara
Białas Magdalena
Borowska Emilia
Celiński Damian
Chowaniec Mateusz
Cichoń Karina
Cygan Karolina
Gęga Dominika
Jadczyk Joanna
Kazen Joanna
Kierach Klaudia
Koffel Rafał
Kulejewska Paulina
Łuczyńska Angela
Marchewka Paweł
Merta Paulina
Michalik Daria
Paliwoda Anna
Pasierb Kinga
Porada Mateusz
Rybińska Aleksandra
Starostecka Roksana
Tracz Ksymena
Wawrzak Michał
Wawrzyńska Monika
Wąsowicz Szymon
Więdlak Marlena
Wilczyński Mikołaj
Wolska Paula

Klasa 3F- wych. mgr Iwona Kusaj
j. angielski  j. francuski  WOS

Augustynowicz Izabela
Bednarski Michał
Błaszczyk Piotr
Cegieła Weronika
Ciepiela Łukasz
Czupryna Martyna
Głód Iwona
Gzel Karolina
Knysak Iga
Kosela Mateusz
Kotkiewicz Łukasz
Kowalik Kacper
Kropidłowska Patrycja
Kudzia Katarzyna
Kulej Daria
Kusińska Natalia
Lamch Martyna
Lis Marlena
Mazoń Hubert
Ogonowska Aleksandra
Parkitna Aleksandra
Pęczek Roksana
Pluta Olga
Sypuła Andżelika
Szczepanek Alicja
Thiab Sandra
Tomzik Sylwia
Trzepizur Klaudia
Wojszczyk Kamil
Zientara Tomasz


Przejdź do góry