Jesteś tutaj: Start / O placówce / Baza szkoły

Baza szkoły

Lata 2000-2005 upływały pod znakiem remontu i modernizacji istniejącego już ponad sto lat budynku naszej szkoły.

Wigoru i urody dodała mu niewątpliwie wymiana wszystkich okien, drzwi wejściowych, oświetlenia korytarzy i sal, a także pomalowanie ścian i wymiana posadzek oraz wykładzin.

Gruntownie odnowiono także łazienki i toalety, a szatnię uczniowską wyposażono w szafk

Rok 2015 oddanie do użytku hali sportowej przy naszej szkole.

Rok 2016/2017 wymiana instalacji centralnego ogrzewania na terenie całej szkoły.

Wakacje 2017 termoizolacja głównego budynku szkoły.

W chwili obecnej szkoła posiada:

• 23 klasopracownie przedmiotowe wyposażone w nowoczesne pomoce dydaktyczne (w tym 16 sal multimedialnych)
  • aulę
  • halę sportową z siłownią i salą do aerobiku
  • dwie pracownie informatyczne z dostępem do Internetu
  • boisko
  • bibliotekę
  • sklepik uczniowski
  • ksero

Wymierny wpływ na pracę szkoły maja Rodzice. Rada Rodziców wspiera organizacyjne i finansowo wszelkie inicjatywy młodzieży, nauczycieli i dyrekcji. Dziękujemy.