Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

Statystyki

  • Odwiedziny: 579049
  • Do końca roku: 134 dni
  • Do wakacji: WAKACJE!!!

Rocznik 2002/03

Klasa A - wych. mgr Teresa Pelc

Lp. Nazwisko i imię Zgłoszenie Wpłata
1 Basińska Edyta    
2 Basińska Katarzyna    
3 Bogatek Martyna    
4 Bogdalska Joanna    
5 Chmielarz Barbara    
6 Cyprus Magdalena    
7 Czok Katarzyna    
8 Fertacz Justyna    
9 Garasiński Tomasz    
10 Górecka Marta    
11 Janik Karol    
12 Kalota Michał    
13 Karczewski Piotr    
14 Knap Kamil    
15 Kowalewska Katarzyna    
16 Kręt Katarzyna    
17 Krzysztofek Anna    
18 Krzeptowska Joanna    
19 Kuliński Marcin    
20 Matusiak Sławomir    
21 Musiał Jacek    
22 Orszulak Aneta    
23 Pniewski Mirosław    
24 Policińska Anna    
25 Prusek Eliza    
26 Rajnoga Magdalena    
27 Ściubidło Ewelina    
28 Tęcza Jakub    
29 Wojtala Żaneta    

 

Klasa B - wych. mgr Katarzyna Wróblewska

Lp. Nazwisko i imię Zgłoszenie Wpłata
1 Balik Ewelina    
2 Balsam Marceli    
3 Basiak Ewa    
4 Bednarek Sylwia    
5 Ernt Edyta    
6 Foksowicz Kornelia    
7 Grabowska Paula    
8 Janowska Sylwia    
9 Jeziorowska Marta    
10 Jeziorowski Bartłomiej    
11 Kaczmarek Adrian    
12 Kaczor Magdalena    
13 Kierczok Monika    
14 Krygier Olga    
15 Leśnikowski Michał    
16 Lis Daria    
17 Łącka Karolina    
18 Piskorek Łukasz    
19 Płaczek Ewelina    
20 Rajnoga Piotr    
21 Sakwierak Magdalena    
22 Szumlińska Justyna    
23 Tobijański Tomasz    
24 Wacyk Łukasz    
25 Witczak Agnieszka    
26 Zaczkowska Marta    
27 Zieliński Bartosz    

 

Klasa C - wych. mgr Magdalena Sałek

Lp. Nazwisko i imię Zgłoszenie Wpłata
1 Adrjanowicz Łukasz    
2 Bednarczyk Piotr    
3 Chałat Marcin    
4 Dawid Diana    
5 Dysz Karolina    
6 Gabryś Ewa    
7 Gajzner Michał    
8 Góra Adam    
9 Harabasz Michał    
10 Kalwik Katarzyna    
11 Kotyl Izabela    
12 Kruszewski Jakub    
13 Łożyński Łukasz    
14 Majak Katarzyna    
15 Makaro Bartosz    
16 Marchewka Katarzyna    
17 Nabiałczyk Marcin    
18 Pawlak Piotr    
19 Rezner Damian    
20 Solecki Artur    
21 Szczepaniak Katarzyna    
22 Szyda Emilia    
23 Szyma Katarzyna    
24 Tanasiewicz Andrzej    
25 Tomczak Agnieszka    
26 Turek Katarzyna    
27 Węgrzyna Kamila    
28 Więckowski Jakub    
29 Wojciechowska Joanna    
30 Wolniewicz Jarosław    

 

Klasa D - wych. mgr Alina Pelc-Eliasz

Lp. Nazwisko i imię Zgłoszenie Wpłata
1 Anciński Łukasz    
2 Drzazga Jakub    
3 Drzewiecki Tomasz    
4 Dudek Krzysztof    
5 Florczyk Michał    
6 Gawryś Tomasz    
7 Hamerla Katarzyna    
8 Hiszpańska Katarzyna    
9 Koszczyk Monika    
10 Lechowska Alicja    
11 Lechowski Bartłomiej    
12 Łyzicka Kinga    
13 Magiera Janusz    
14 Matysiak Michał    
15 Nowka Jakub    
16 Peryga Katarzyna    
17 Pietras Aneta    
18 Pluta Justyna    
19 Posmyk Sylwia    
20 Ptaszyńska Inga    
21 Romański Arkadiusz    
22 Rutkowski Michał    
23 Sobkowski Łukasz    
24 Sojda Magdalena    
25 Szymanek Łukasz    
26 Tomżyńska Beata    
27 Tukajski Krzysztof    
28 Woźniak Konrad    
29 Zemła Alina    
30 Zenter Augustyn    

 

Klasa E - wych. mgr Małgorzata Czarnik

Lp. Nazwisko i imię Zgłoszenie Wpłata
1 Benduch Artur    
2 Borys Monika    
3 Chłond Kalina    
4 Dąbrowski Krzysztof    
5 Drozd Beata    
6 Duraj Justyna    
7 Grondys Michał    
8 Janta Marcin    
9 Kędra Adriana    
10 Kościelniak Tomasz    
11 Krygier Piotr    
12 Krystek Ewa    
13 Krzemińska Joanna    
14 Moch Monika    
15 Maligłówka Karol    
16 Matłoch Maja    
17 Mueller Donata    
18 Nowak Anna    
19 Ociepa Anna    
20 Odrowąż Klaudia    
21 Orlik Martyna    
22 Pietras Dawid    
23 Plaza Marta    
24 Pyrkosz Katarzyna    
25 Szydłowska Adriana    
26 Tamioła Barbara    
27 Taraśkiewicz Anna    
28 Toll Martyna    
29 Uniszewska Małgorzata    
30 Więckowski Tadeusz    

Przejdź do góry