Sport

Osiągnięcia sportowe 2018/2019
DRUŻYNOWE

Mistrzostwo Częstochowy:
• Szkolna Liga LA – chłopcy
• Drużynowe Biegi Przełajowe – chłopcy

Wicemistrzostwo Częstochowy
• Piłka Siatkowa – chłopcy
• Piłka Ręczna – chłopcy

III Miejsce w Mistrzostwach Częstochowy
• Szachy Drużynowe
• Piłka Siatkowa Plażowa – chłopacy

III Miejsce Mistrzostwa Częstochowy Szkół Średnich
• Piłka Koszykowa – dziewczęta
• Sztafetowe Biegi Przełajowe – dziewczęta
• Łyżwiarstwo Szybkie – dziewczęta

INDYWIDUALNE

Mistrzostwo Częstochowy :
• Karol Sowa 200m
• Adam Jakubowski 100m

Sztafeta 4x100m:
• Karol Sowa
• Adam Jakubowski
• Dominik Pindych
• Kacper Grzywacz
• Jakub Mrożek – 1500m

PŁYWANIE

Mistrzostwa Częstochowy:
• I Miejsce – Julia Marszałek – 100m stylem grzbietowym
• I Miejsce – Natalia Królak – 100m stylem dowolnym
• III Miejsce – Marta Różniak – 100m stylem klasycznym
• III Miejsce – Magdalena Sikora – 100m stylem klasycznym
• III Miejsce – Kamil Bujak – 100m stylem dowolnym
• III Miejsce – Alicja Jaros – 100m stylem grzbietowym

 

Osiągnięcia sportowe 2017/2018
I miejsce w Mistrzostwach Częstochowy w lekkiej atletyce

100m – 1 miejsce: Karol Sowa
400m – 1 miejsce: Adam Jakubowski
400m – 2 miejsce: Tomasz Turski
1500m – 1 miejsce: Jakub Mrożek
sztafeta 4x100m – 1 miejsce: Karol Sowa, Piotr Kopyt, Tomasz Turski, Adam Jakubowski

Wicemistrzostwo w Licealiadzie Młodzieży Szkolnej w piłce nożnej

Dul Damian, Flak Daniel, Janus Oliwer, Kopeć Antek, Kwiatkowski Marcel, Kaniszyn Jakub, Opala Albert, Ostalski Piotr, Rogala Sebastian, Wers Patryk, Wolny Dawid, Przygodzki Marcel

I miejsce w Mistrzostwa Regionu Częstochowskiego w biegach przełajowych

Piotr Kopyt, Patryk Wers, Karol Sowa, Mikołaj Migdalski, Jakub Mrożek, Tomasz Turski, Matusz Michalak

III miejsce drużynowo w łyżwiarstwie szybkim

Wiola Szkop, Ada Kaszper i Natalia Królak

Pływackie Mistrzostwa Częstochowy

Julia Marszałek – Mistrzyni Częstochowy, 50m stylem grzbietowym

Natalia Królak – Mistrzyni Częstochowy, 100m stylem dowolnym

Magdalena Sikora – Mistrzyni Częstochowy, 50m stylem klasycznym

I miejsce indywidualnie w łyżwiarstwie szybkim

Wiola Szkop

II miejsce w Licealiadzie Młodzieży Szkolnej w piłce siatkowej chłopców

Adamczyk Tomasz, Duda Jakub, Frankowski Eryk, Głąb Bartłomiej, Janelt Eryk, Kazior Piotr, Merta Łukasz, Moroziuk Oskar, Niemiec Mateusz, Pachurka Kamil oraz Pogłodziński Jan

III miejsce w Licealiadzie Młodzieży Szkolnej w piłce siatkowej dziewcząt

Daroń Kinga, Halkiewicz Klaudia, Kasprzyk Julia, Krajewska Oliwia, Łęgowik Dominika, Skrodzka Wiktoria, Szkop Wioletta oraz Wang Eliza

I miejsce w Drużynowych Biegach Przełajowych

Jakub Mrożek, Patryk Wers, Szymon Noga, Oliwier Gerek, Mateusz Michalski, Piotr Kopyt

III Miejsce w siatkówce plażowej dziewcząt

Wioletta Szkop, Wiktoria Skrodzka

Mistrz Śląska na dystansie 400 metrów przez płotki

Adam Jakubowski

Mistrzyni Śląska na dystansie 100 metrów

Magdalena Brendel

Wicemistrzyni Śląska na dystansie 200 metrów

Magdalena Brendel

II Miejsce w 24 godzinnym maratonie pływackim w drużynie sztafetowej

Natalia Królak

 

Osiągnięcia sportowe 2016/2017
Zespołowe:I miejsce Mistrzostwa Częstochowy – lekkoatletyka – chłopcy
I miejsce Mistrzostwa Częstochowy – sztafeta 4x100m – chłopcy
I miejsce Mistrzostwa Rejonowe – biegi przełajowe – chłopcy
I miejsce Mistrzostwa Częstochowy – piłka siatkowa – chłopcy
II miejsce Mistrzostwa Częstochowy – biegi przełajowe – chłopcy
II miejsce Mistrzostwa Częstochowy – piłka siatkowa dziewcząt
II miejsce Mistrzostwa Częstochowy – piłka koszykowa chłopców
II miejsce Mistrzostwa Częstochowy – piłka siatkowa plażowa chłopców
III miejsce Mistrzostwa Częstochowy – biegi przełajowe dziewcząt
III miejsce Mistrzostwa Częstochowy – piłka siatkowa plażowa dziewczątIndywidualne:I miejsce Mistrzostwa Częstochowy – Czaja Julia – pływanie styl motylkowy 50m
I miejsce Mistrzostwa Częstochowy – Migdalski Mikołaj – 1500m

 

Osiągnięcia sportowe 2015/2016
Zespołowe:I miejsce Mistrzostwa Częstochowy – biegi przełajowe – chłopcy
I miejsce Mistrzostwa Częstochowy – piłka siatkowa plażowa dziewcząt
II miejsce Mistrzostwa Częstochowy – sztafeta 4x100m
II miejsce Mistrzostwa Częstochowy – piłka koszykowa – dziewcząt
II miejsce Mistrzostwa Częstochowy – łyżwiarstwo szybkie
II miejsce Mistrzostwa Częstochowy – piłka siatkowa plażowa chłopców
III miejsce Mistrzostwa Częstochowy – lekkoatletyka – chłopcy
III miejsce Mistrzostwa Częstochowy – lekkoatletyka – chłopcy