Rocznik 2018/19

Klasa A- wych. mgr Cecylia Imielska-Ciura
informatyka – matematyka – j. angielski – geografia

Całusiński, Michał Patryk
Ciepielska Julia, Klaudia
Dudka, Mateusz Krzysztof
Dzianok, Piotr Robert
Franos, Sylwia Aurelia
Freus, Oliwia
Głowacki, Mikołaj Piotr
Grabowski, Alexy Grzegorz
Janus, Maciej Jerzy
Julian Font Filip
Kaliński, Mikołaj Waldemar
Kotala, Antoni Maciej
Krawczyk, Sabina Aleksandra
Leszczyński Maciej Mirosław
Markiewicz, Marlena Krystyna
Owczarek Julia, Maria
Pilecki, Dominik
Pluta, Zuzanna
Pulcer, Dawid Rafał
Służałek, Mikołaj Marcin
Sprycha Weronika, Anna
Stryszawski, Emil
Śledziona, Kacper Kryspin
Świstak, Grzegorz Maciej
Świtała, Dawid
Wasilewski, Kamil
Wolny, Dawid Tomasz
Zjawiony, Kacper Piotr

Klasa B- wych. mgr Krzysztof Cygan
matematyka – j. angielski – geografia

Buś Katarzyna, Urszula
Bystrzanowska, Sylwia Grażyna
Duda, Jakub
Dyksy, Daria Ewelina
Gradzik, Bartosz Jakub
Gregorczyk, Jessica Maria
Hynek Kamila, Anna
Jagoda, Julia Ewa
Kapek, Aleksandra Weronika
Kopij Aleksandra
Konieczko, Weronika Julia
Kopyt, Piotr Marek
Małasiewicz, Kacper Krzysztof
Mikuta, Sandra Magdalena
Miśtal, Katarzyna Magdalena
Mońko, Julia Helena
Morawiec, Kacper Stanisław
Moroziuk Oskar
Pala, Julia Magdalena
Pasternak, Patrick Alex
Pawłowski, Damian Patryk
Pilarek Jakub
Sosnowska, Marcelina Wanda
Stala, Mateusz Piotr
Stasiura, Agata Anna
Świątkiewicz, Dominika Małgorzata
Utratna, Karolina Wiktoria
Wróbel, Jakub Kacper
Zając, Daria Dominika

Klasa C- wych. mgr Anna Włodarczyk
j. polski – historia – WOS

Chrostowski, Adam
Ciszewski, Adrian Wojciech
Gonera, Adrian Dariusz
Janas Anna, Marta
Kamiński, Maciej Kacper
Kazik, Marcel Adam
Kaziszyn Jakub Krzysztof
Kołodziejczyk, Nicoletta Maria
Kopeć Antoni Arkadiusz
Kucharska, Aleksandra Dorota
Leciak, Piotr Hubert
Michalik, Julia Justyna
Misztal, Dominika Małgorzata
Musiał, Kamila Agnieszka
Mystek, Paulina Anna
Najman, Dawid Adrian
Niemczyk, Magdalena Katarzyna
Pasternak, Weronika Jadwiga
Pełka, Mateusz Marek
Pytel, Patryk Andrzej
Sobota Julia Maria
Susek, Natalia Iwona
Susek, Patrycja Zuzanna
Ujma Emilia, Katarzyna
Wach, Aleksandra Wiktoria
Wang Eliza Weronika

Klasa D- wych. mgr Agata Klajnowska
geografia – WOS – j. polski – j. angielski

Chmielarz, Milena Joanna
Ciapa, Małgorzata
Cygan, Filip Arkadiusz
Cyza, Mateusz Piotr
Dusiak, Aleksandra Maria
Gerek, Oliwer Witold
Jakubowski, Adam Antoni
Kajdzik, Wiktoria Magdalena
Kloc, Aleksandra Natalia
Konieczna, Karolina Ewa
Kotkowska Natalia, Ewa
Krawczyk , Joanna Ewa
Kurzacz, Karina Julia
Ligudzińska, Wiktoria Małgorzata
Lis, Aleksandra Wiktoria
Ludkowska, Anna Ewa
Machura, Anna
Maj, Natalia Agnieszka
Michalak , Miłosz Sylwester
Olczyk, Patryk Kazimierz
Orzechowska, Weronika Agata
Pietrzak, Wiktoria Magdalena
Rumińska, Bianka Maria
Siwek, Aleksandra Weronika
Smolarz, Daniel Krzysztof
Turek, Sebastian Mariusz
Wałek, Natalia Katarzyna
Wojciechowski, Dawid Paweł

Klasa E- wych. mgr Piotr Kowalczyk
biologia – chemia – j. angielski

Bogacz, Weronika Małgorzata
Brzozowska Karolina, Anna
Cierniak, Julia Jolanta
Daroń, Kinga Karina
Drobiecka , Julia Małgorzata
Frankowicz Sebastian Jacek
Głąb, Bartłomiej
Gniewek, Julia Marta
Hejno Oliwia
Karkos, Wiktoria Teresa
Kasprzyk, Agata Helena
Kita, Martyna Izabela
Kos, Aleksandra Weronika
Kuchnowska, Natalia Anna
Lizoń, Klaudia Wiktoria
Matyja, Kacper Aleksander
Matysiak, Weronika
Miśkiewicz, Julia Zofia
Niepsuj, Joanna Anna
Nocuń, Katarzyna Teresa
Orszulak, Wiktoria Natalia
Pałubicka, Julia Natalia
Rogala, Sebastian Michał
Sikora, Magdalena Agata
Smykalska, Magdalena Kamila
Spychała, Magdalena
Stolarski Patryk, Dominik
Ślusarczyk, Marlena Anna
Urbańska, Kinga Weronika
Walkiewicz, Natalia Magdalena
Wawrzyniak, Ewa Anna
Widurska, Martyna

Klasa F- wych. mgr Katarzyna Wróblewska
biologia – chemia

Brendel , Magdalena Maria
Brzęczek, Sylwia Anna
Całus, Zuzanna Anna
Chrzuszcz, Tomasz
Gaweł, Karolina Patrycja
Graczyk, Patrycja Magdalena
Gurbała, Aleksandra Julia
Halkiewicz , Klaudia Dominika
Irczewska, Kinga Julia
Janik, Laura Anna
Kasprzyk, Julia Weronika
Kierach, Anna Aleksandra
Klecha, Karolina Zofia
Kopyt, Patrycja Maria
Kowalik, Klaudia Ewa
Krakowska, Katarzyna Magdalena
Kubik, Aleksandra Daria
Łęgowik, Dominika Natalia
Majchrzak, Karolina Edyta
Majewski, Bartosz Adrian
Mrozowska, Patrycja Marta
Niegut, Weronika Maria
Orłowska, Hanna Adrianna
Ostalski, Piotr Karol
Pieszka Konrad
Politańska, Karolina Weronika
Snopkowski, Igor
Sosna, Paulina Weronika
Śledziona, Dominika Weronika
Zasępa Agnieszka, Inez
Zyska, Agnieszka Iwona