Wirtualny Dzień Otwarty

Wirtualny Dzień Otwarty w III LO

„Kto się uczy w Bieganie, ten wielkim człowiekiem zostanie”

Witamy Was, drodzy uczniowie szkół podstawowych! W dniu dzisiejszym pragniemy przybliżyć III Liceum Ogólnokształcące im. dra Władysława Biegańskiego w Częstochowie.

Czego oczekujecie od szkoły ponadpodstawowej? Odpowiedź na to pytanie znajdziecie w poniższym filmie:

Jak nakazuje tradycja oprowadzimy Was po szkole –  tym razem jednak podczas wirtualnego spaceru (kliknijcie w poniższy obrazek):

Wirtualny spacer

Nasi uczniowie postanowili przekazać Wam kilka istotnych informacji, dotyczących rozszerzeń w poszczególnych klasach:

matematyka, informatyka, język angielski

matematyka, geografia, język angielski

język polski, język angielski, wiedza o społeczeństwie

biologia, chemia, język angielski

Prywatna strona naszej szkoły:

Dodatkowo na naszym kanale FB przedstawiamy filmiki, poprzez które postaramy się przybliżyć klimat naszej szkoły.

Prezentacja naszych klas

„BIEGAN – to codzienna BIEGANINA. To życie w BIEGU. To pewny OBIEG solidnej wiedzy. To BIEG ku przyszłości. Jeśli UBIEGASZ się o przyjęcie do liceum – nie ODBIEGAJ od tematu – ZABIEGAJ o BIEGANA. Zaplanuj BIEG na Wirtualne Drzwi Otwarte”