Klasa 2c

klasa 2c pol – hist – wos wych. – mgr Elżbieta Wilk-Cupriak Bronis, Patrycja Chłąd, Klaudia Długosz, Kamil Drab Konrad Gabryjelska, Martyna Garus, Tomasz Ignasiak Wiktoria Janik, Dominik Juchnik, Paweł Kiedrzynek, Wiktoria Kleszcz, Małgorzata Kmiecik, Julia Kowalik, Krystian Kumorek, Zuzanna Lis, Mikołaj Michnicka, Joanna Michnicka, Martyna Noga, Mateusz Nokielska, Nikola Ożóg, Julia Radoliński, Kamil Reginiec, Daria […]

klasa 2d

klasa 2d pol – ang – geogr wych. – dr Magdalena Pluskota Bednarek, Malwina Biegański, Mikołaj Bogdaszewska, Nina Brondel, Patrycja Brzozowska, Martyna Całus, Jakub Cierpińska, Daria Gaweł, Martyna Gołębiowska, Julia Grzywacz Kacper Jagusiak, Justyna Jelonek, Gabriela Klajnowski, Maksym Knopik, Mateusz Konieczna, Alicja Kośmider, Julia Kulesza, Ewa Labus, Zuzanna Lisowska, Angelika Mendrela, Norbert Michoń Iga Nicpoń, […]

klasa 2e

klasa 2e biol – chem – ang (innowacja pedagogiczna „Klasa medyczna”) wych. – mgr Agnieszka Czerwik Antczak, Martyna Balik, Kacper Bogus, Oliwia Boral Kamila Górniak, Zuzanna Hyra, Julia Kierat Martyna Kindt, Karolina Kura, Kamila Lisowska Sandra Marchwińska, Anna Micó Y Montesinos, Carmen Olejniczak, Natalia Owczarek, Natalia Pluta, Paulina Płuciennik, Dawid Jakub Polak, Julia Portas-Pisarek, Natalia […]

klasa 2f

klasa 2f biol – chem – ang wych. – mgr Małgorzata Łuszczyk Barańska, Alicja Bernaś, Kacper Bęben, Klaudia Bielecka , Julia Gaudzińska, Victoria Głąb, Sandra Jędrczak, Alicja Kaczorowska, Jowita Karbowiak, Paulina Korzonek, Weronika Krawczyk, Paulina Liberda, Julia Małek, Martyna Mizgała, Michał Moryc, Kinga Noszczyk, Paulina Oboński, Wojciech Pająk, Zuzanna Pełka, Daria Oliwia Piech, Martyna Pyda, […]

klasa 3a

klasa 3a inf – mat – ang – geogr wych. – mgr Beata Kopacz Bilski, Jakub Bociąga, Oskar Borowiecki, Olaf Bugaj, Natalia Chmielarz, Nataniel Cierpiał, Jakub Figzał, Mateusz Jastrząb, Mateusz Kazimierczak, Julia Korzekwa, Michał Kowalczyk, Agnieszka Kowalczyk, Magdalena Kula Beata Kwec, Agnieszka Lisicki Michał Liziński Mateusz Majchrzak, Jakub Meus, Patryk Mrożek, Jakub Pardela, Dominik Pieszczek […]

klasa 3b

klasa 3b mat – ang – geogr wych. – mgr Magdalena Borowiecka Adamczyk, Natalia Banaszkiewicz, Natalia Bąk, Filip Chrabąszcz, Zuzanna Ciura, Kamil Foltyniewicz, Olga Gawęda, Wiktoria Janelt, Eryk Kaszper, Ada Kęsik, Natalia Klama, Kamil Kluźniak, Bartłomiej Konieczko, Kacper Korwek Wiktoria Krasińska, Gabriela Krysian, Kamil Lal, Rafał Makówka, Natalia Molenda, Nikola Mrowiec Klaudia Mrozińska, Julia Ostraszewski, Daniel […]

klasa 3c

klasa 3c pol – hist – wos wych. – mgr Kamila Sokołowska-Sikora Barciś, Oliwia Biernacka, Kinga Derda, Anna Dobosz, Jakub Dratwińska, Paulina Gorczyczyński, Adam Jurczak Liliana Kazimierczak, Julia Kowalik, Kacper Kozak, Julia Kurdek, Patrycja Ladra, Sandra Michalski, Mateusz Mysłek, Wiktoria Noga, Szymon Nowak, Sofia Oziębała, Adam Pilch, Karol Politańska Natalia Rubik, Olga Sankowski, Kacper Sikorska, Kinga […]

klasa 3d

klasa 3d pol – ang – geogr – wos wych. – mgr Alina Pelc-Eliasz Błaszczyk, Jakub Błaszczyk, Weronika Caban Natalia Chabrowski, Piotr Cierpiał, Damian Gątkiewicz Damian Habrowska Karolina Hambaryan Mikael Jaros Alicja Jędrzejczyk, Klaudia Kampschöer, Laura Kasińska, Patrycja Kowalczyk, Wiktoria Ludzińska, Natalia Mokras, Zuzanna Mól, Katarzyna Olejarz, Marcelina Pilichowska Nadia Pisula, Klaudia Rau, Natalia Ryszczyk, […]

klasa 3e

klasa 3e biol – chem – ang (innowacja pedagogiczna „Język angielski w medycynie”) wych. – mgr Roman Kępski Adamczyk, Tomasz Antczak, Aleksandra Borkowska, Julia Brzęczek, Wiktor Chwist , Iga Czyż, Oliwia Dobrzańska, Gabriela Dudek, Julia Frankowski, Eryk Gruszczyńska, Natalia Iłczyk, Klaudia Jafra, Karolina Kaniewska, Małgorzata Kazior, Piotr Kaźmierczak, Angelika Kozioł Karolina Krysiak, Magdalena Leśniewska, Patrycja […]

klasa 3f

klasa 3f wych. – mgr Magdalena Mińczuk Grupa I: biol – chem – fizyka Cisowski, Jakub Cyran, Julia Dygas, Wiktoria Giewon Zuzanna Grzyb, Monika Krowicka, Adrianna Królica, Natalia Leśniewski, Eryk Matyszczak, Sebastian Morawska, Małgorzata Sękowska, Martyna Sowa Karol Stefaniak, Martyna Synowiec, Karina Tomczyk Kinga Tutak, Marta Grupa II: biol – chem – matematyka Banyś, Karolina […]