Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

Statystyki

  • Odwiedziny: 579072
  • Do końca roku: 134 dni
  • Do wakacji: WAKACJE!!!

Rocznik 2017/18

 Klasa A - wych. mgr Monika Wojtal

Lp. Nazwisko i imię Zgłoszenie Wpłata
1 Broś Marcin    
2 Chajduś Michał    
3 Gieroń Jakub    
4 Gwoździk Wiktoria    
5 Klajnowska Julia    
6 Kobis Klaudia    
7 Kwiatkowski Szymon    
8 Łagodziński Daniel    
9 Matusik Anna    
10 Mikołajewski Filip    
11 Oziębała Bartłomiej    
12 Paradowski Michał    
13 Pawlik Szymon    
14 Pluta Przemysław    
15 Połys Beata    
16 Przybyłowicz Szymon    
17 Purgal Kamila    
18 Siwek Adam    
19 Skibiński Konrad    
20 Skrzypek Milena    
21 Staroń Grzegorz    
22 Swatek Rafał    
23 Wąsińska Aleksandra    
24 Witczak Filip    
25 Wolski Aleksander    
26 Wójcik Aleksandra    
27 Żurawska Karolina    
28 Żurawski Jakub    

 

Klasa B - wych. mgr Katarzyna Pogłodzińska

Lp. Nazwisko i imię Zgłoszenie Wpłata
1 Barańska Paulina    
2 Bartosiewicz Dominik    
3 Chrzęstek Małgorzata    
4 Chudzik Michał    
5 Dudziec Piotr    
6 Flaczyk Maciej    
7 Goner Bartosz    
8 Jasińska Klaudia    
9 Jeziorski Kamil    
10 Kapczyńska Oliwia    
11 Klimasińska Natalia    
12 Kobyłkiewicz Kamil    
13 Konieczko Hubert    
14 Kościuch Adam    
15 Łapysz Oskar    
16 Małek Michalina    
17 Małolepszy Oskar    
18 Matyja Marek    
19 Nabiałek Krystian    
20 Niewiadomska Anna    
21 Olszowy Marcin    
22 Opala Albert    
23 Siwiak Jakub    
24 Soja Weronika    
25 Sroczkowski Marek    
26 Strączyński Kacper    
27 Sygiet Filip    
28 Topór-Kamiński Paweł    
29 Turek Aleksandra    
30 Turski Tomasz    

 

Klasa C - wych. mgr Wioletta Strzelczyk

Lp. Nazwisko i imię Zgłoszenie Wpłata
1 Brzęczek Natalia    
2 Całuzińska Paulina    
3 Debudej Wiktoria    
4 Długosz Kacper    
5 Długosz Paulina    
6 Florian Julia    
7 Grabowski Michał    
8 Gwiździńska Paulina    
9 Kowalczyk Paulina    
10 Kubik Kamil    
11 Kudrzyn Karol    
12 Mękarski Błażej    
13 Napora Mikołaj    
14 Oczkowska Maria    
15 Piątek Nikodem    
16 Pniak Jakub    
17 Pydzińska Anna    
18 Radek Marcin    
19 Rybińska Agnieszka    
20 Rykała Monika    
21 Sikorska Patrycja    
22 Sośniak Agnieszka    
23 Stasiak Bartłomiej    
24 Szczęsny Bartłomiej    
25 Tarczyński Maciej    
26 Urbaniak Emilia    
27 Włodarek Paulina    
28 Woźniak Kinga    
29 Woźnica Paulina    
30 Zgrzebna Kornelia    

 

Klasa D - wych. mgr Małgorzata Czarnik

Lp. Nazwisko i imię Zgłoszenie Wpłata
1 Bartnik Łucja    
2 Boral Jakub    
3 Cwalina Aleksandra    
4 Dul Damian    
5 Dziurska Milena    
6 Eliasz Magdalena    
7 Fijałkowska Roksana    
8 Flak Daniel    
9 Góra Magdalena    
10 Izdebski Tomasz    
11 Kępa Dominika    
12 Komorowski Mateusz    
13 Kopyto Sandra    
14 Krawczyk Marian    
15 Kucharska Weronika    
16 Łęgowik Eryk    
17 Łuczkiewicz Gabriela    
18 Małolepsza Karolina    
19 Niemiec Mateusz    
20 Ostojska Karolina    
21 Otola Natalia    
22 Pełka Łukasz    
23 Przybylska Patrycja    
24 Puchała Patrycja    
25 Radziejowska Julia    
26 Solecka Natalia    
27 Sołtysiak Wiktoria    
28 Stala Bartosz    
29 Stelmaszczyk Paulina    
30 Synowiec Patrycja    
31 Szewczyk Dariusz    
32 Zielonka Karolina    
33 Żurawska Dominika    

 

Klasa E - wych. mgr Anetta Janas

Lp. Nazwisko i imię Zgłoszenie Wpłata
1 Augustyńczyk Michalina    
2 Bogatko Oliwia    
3 Chrzęstek Wiktoria    
4 Chudy Aleksandra    
5 Dziębor Klaudia    
6 Fidala Piotr    
7 Flak Weronika    
8 Grajcar Aleksander    
9 Grela Natalia    
10 Gruca Kamila    
11 Grygielska Iga    
12 Kowalczyk Dominik    
13 Krajewska Oliwia    
14 Kucharska Kinga    
15 Labocha Paulina    
16 Matusiak Dorota    
17 Matuszewska Paulina    
18 Nabiałczyk Bartosz    
19 Napora Mateusz    
20 Nowak Sandra    
21 Ostrowicz Dominika    
22 Pabiś Weronika    
23 Skrodzka Wiktoria    
24 Słomczyńska Justyna    
25 Szczygłowski Filip    
26 Szewczyk Marek    
27 Szychalska Inez    
28 Świerczyńska Paulina    

 

Klasa F - wych. mgr Iwona Kusaj

Lp. Nazwisko i imię Zgłoszenie Wpłata
1 Binek Emilian    
2 Brodzińska Angelika    
3 Chmielarz Kornelia    
4 Chudy Anna    
5 Dąbrowska Dominika    
6 Frejowska Anna    
7 Jełowicka Adrianna    
8 Jędrzejewski Ernest    
9 Kamińska Angelika    
10 Kapica Angelika    
11 Kielar Dawid    
12 Kosińska Katarzyna    
13 Kwiatkowski Marcel    
14 Lamik Nina    
15 Lorens Mateusz    
16 Łyźniak Arkadiusz    
17 Mermer Beata    
18 Merta Łukasz    
19 Michalska Katarzyna    
20 Migdalski Mikołaj    
21 Molik Wiktoria    
22 Morawiec Natalia    
23 Morga Karolina    
24 Napora Maja    
25 Ociepa Jakub    
26 Pałuszka Natalia    
27 Psik Dominika    
28 Szczypior Paulina    
29 Wawrzak Natalia    
30 Wers Patryk    
31 Woszczyna Monika    
32 Woźniak Patryk    

Przejdź do góry