Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

Statystyki

  • Odwiedziny: 480217
  • Do końca roku: 218 dni
  • Do wakacji: 26 dni

Rocznik 1997/98

Klasa A - wych. mgr Teresa Pelc

Lp. Nazwisko i imię Zgłoszenie  Wpłata
 1 Baryś Ewelina    
 2 Bugaj Justyna    
 3 Bzducha Olga    
 4 Cyganek Dorota    
 5 Dądela Małgorzata    
 6 Duchowicz Dorota    
 7 Haładus Anna    
 8 Halisz Joanna    
 9 Jeziorowska Karolina    
 10 Karwat Anna    
 11 Kasprzak Katarzyna    
 12 Klimczyk Izabela    
 13 Kosińska Marta    
 14 Krzysztofik Urszula    
 15 Kulik Dorota    
 16 Łebek Aleksandra    
 17 Małecka Magdalena    
 18 Michalik Justyna    
 19 Motyl Joanna    
 20 Musik Marlena    
 21 Nowak Ewa    
 22 Rybakiewicz Monika    
 23 Soja Katarzyna    
 24 Stępień Agata    
 25 Suchecka Małgorzata    
 26 Włochowicz Anna    
 27 Żurawska Małgorzata    

 

 Klasa B - wych. mgr Urszula Brzózka

Lp. Nazwisko i imię Zgłoszenie Wpłata
 1 Baryła Paweł    
 2 Bubacz Bartosz    
 3 Chrząstek Magdalena    
 4 Desperak Katarzyna    
 5 Drabik Katarzyna    
 6 Imiołczyk Aleksandra    
 7 Janus Anna    
 8 Kantorowicz Tomasz    
 9 Kimla Sebastian    
 10 Królikowska Elżbieta    
 11 Krysta Sebastian    
 12 Legienza Katarzyna    
 13 Major Magdalena    
 14 Mańkiewicz Marta    
 15 Micał Piotr    
 16 Płowecki Michał    
 17 Ratman Anna    
 18 Sobczak Katarzyna    
 19 Stala Michał    
 20 Starostka Marta    
 21 Strzembska Joanna    
 22 Szkop Marzena    
 23 Szozda Katarzyna    
 24 Szmczyk Szymon    
 25 Wojtaszak Piotr    
 26 Zasuń Szymon    

 

Klasa C - wych. mgr Halina Kowalewska

Lp. Nazwisko i imię Zgłoszenie Wpłata
 1 Czerwińska Joanna    
 2 Duda Justyna    
 3 Dudczak Radosław    
 4 Dzioba Magdalena    
 5 Francik Marek    
 6 Gałwa Anna    
 7 Gola Daniel    
 8 Hałka Joanna    
 9 Hutna Katarzyna    
 10 Ilkieiwcz Paulina    
 11 Jaworski Jacek    
 12 Kępa Agnieszka    
 13 Klamka Dorota    
 14 Kluczny Marek    
 15 Kmiecik Michał    
 16 Kolańczyk Agnieszka    
 17 Kowalczyk Anna    
 18 Kwapisiewicz Szymon    
 19 Mokras Marcin    
 20 Pisarek Katarzyna    
 21 Rygał Monika    
 22 Serwatka Katarzyna    
 23 Tkaczyk Anna    
 24 Urbańczyk Andrzej    
 25 Wołek Olga    
 26 Życiński Dominik    
 27 Życiński Szymon    

 

Klasa D - wych. mgr Urszula Zalas

Lp. Nazwisko i imię Zgłoszenie Wpłata
 1 Benduch Klaudia    
 2 Bocian Renata    
 3 Cegieła Ewelina    
 4 Glińska Iga    
 5 Jasińska Anita    
 6 Jańczyk Joanna    
 7 Kata Marta    
 8 Klama Sabina    
 9 Kwiecień Katarzyna    
 10 Łapacz Magdalena    
 11 Łazińska Iwona    
 12 Magiera Magdalena    
 13 Michalik Sylwia    
 14 Minkowska Aleksandra    
 15 Młyńczak Anna    
 16 Nawrocha Magdalena    
 17 Nesterowicz Ewelina    
 18 Niemczyk Justyna    
 19 Nitecka Joanna    
 20 Pełka Izabela    
 21 Piekarczyk Magdalena    
 22 Piróg Agnieszka    
 23 Respondek Julita    
 24 Ryś Agnieszka    
 25 Serwiak Katarzyna    
 26 Skowronek Izabela    
 27 Stachura Marta    
 28 Urbańska Agnieszka    
 29 Warmus Ilona    
 30 Drobner Irena    

Przejdź do góry