Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

Statystyki

  • Odwiedziny: 579077
  • Do końca roku: 134 dni
  • Do wakacji: WAKACJE!!!

Rocznik 1998/99

Klasa A - wych. mgr Beata Kopacz

Lp. Nazwisko i imię Zgłoszenie Wpłata
1 Barszcz Agnieszka    
2 Biel Edyta    
3 Biskupska Magdalena    
4 Chrząstek Agnieszka    
5 Dziuba Ewa    
6 Gołębiowska Joanna    
7 Góral Alcja    
8 Hamala Sylwia    
9 Moli Małgorzata    
10 Jakubowska Ewa    
11 Kaczmarek Katarzyna    
12 Kapuła Olimpia    
13 Kaszyńska Joanna    
14 Lisowska Joanna    
15 Mądrzyk Magadalena    
16 Moneta Katarzyna    
17 Nowak Agnieszka    
18 Nowakowska Olga    
19 Piechurska Anna    
20 Pluta Marta    
21 Postawa Agnieszka    
22 Roda Anna    
23 Słomian Joanna    
24 Sczepanik Joanna    
25 Walich Olga    
26 Wojtasik Iwona    
27 Woźniakowska Małgorzata    
28 Wypych Ewelina    

 

Klasa B - wych. mgr Joanna Bieńkowska

Lp. Nazwisko i imię Zgłoszenie Wpłata
1 Adamus Karol    
2 Bielecki Adam    
3 Binek Tomasz    
4 Czarnecka Agnieszka    
5 Dygudaj Anna    
6 Gomółka Paweł    
7 Jelonek Sylwia    
8 Kaczmarek Joanna    
9 Króla Małgorzata    
10 Kubara Aleksnandra    
11 Kuberek Dominika    
12 Litwinowicz Sławomir    
13 Majkowski Maciej    
14 Muskulski Wojciech    
15 Owczarek Olga    
16 Paczyński Patryk    
17 Piako Tomasz    
18 Piasecki Mateusz    
19 Pilarski Marcin    
20 Rosicka Olga    
21 Sitek Marcin    
22 Soniak Aleksandra    
23 Szczepanik Kamil    
24 Sztajner Agnieszka    
25 Talarski Jacek    
26 Warzecha Łukasz    
27 Zieliński Michał    

 

Klasa C - wych. mgr Małgorzata Czarnik

Lp. Nazwisko i imię Zgłoszenie Wpłata
1 Bebłot Tomasz    
2 Borowski Krzysztof    
3 Dziuba Zbigniew    
4 Gielnik Sylwia    
5 Grabowska Karolina    
6 Hollek Olga    
7 Jankowski Paweł    
8 Kempiński Paweł    
9 Krygier Maciej    
10 Kuberski Piotr    
11 Lecińska Monika    
12 Łaz Paweł    
13 Meletz Marta    
14 Maliszak Monika    
15 Mączka Robert    
16 Michalik Monika    
17 Nowicka Beata    
18 Nowak Adrianna    
19 Podolak Paweł    
20 Pytel Magadalena    
21 Rutkowska Agnieszka    
22 Rydz Agnieszka    
23 Skowronek Tomasz    
24 Sułkowski Paweł    
25 Tarnopolski Tomasz    
26 Tarnopolski Jan    
27 Urbański Marcin    

 

Klasa D - wych. mgr Halina Lipińska

Lp. Nazwisko i imię Zgłoszenie Wpłata
1 Całus Barbara    
2 Cynajek Maciej    
3 Cierpiał Kinga    
4 Cwudziński Adam    
5 Dąbrowski Damian    
6 Furmanek Michał    
7 Gomaluch Elżbieta    
8 Gonera Przemysław    
9 Jamrozik Agnieszka    
10 Janus Krzysztof    
11 Jasiński Wojeciech    
12 Karwala Magdalena    
13 Kowalczyk Marcin    
14 Kożuch Wojciech    
15 Krawczyk Maciej    
16 Kwysiak Adam    
17 Lewenhoff Marcin    
18 Majewska Magadalena    
19 Makuch Aleksandra    
20 Michoń Anna    
21 Mrowiec Radosław    
22 Musiał Anna    
23 Musiał Dominika    
24 Niezgoda Agata    
25 Osuchowska Marta    
26 Puchała Jarosław    
27 Radzioch Urszula    
28 Sikora Ewa    
29 Szafert Agnieszka    
30 Szeląg Aneta    
31 Staniec Sylwester    
32 Brondel Agata    
33 Wems Kamila    

Przejdź do góry