Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

Statystyki

  • Odwiedziny: 480230
  • Do końca roku: 218 dni
  • Do wakacji: 26 dni

Rocznik 2001/02

Klasa A - wych. mgr Halina Kowalewska

Lp. Nazwisko i imię Zgłoszenie Wpłata
1 Adamus Katarzyna    
2 Babenko Aleksandra    
3 Bladzińska Barbara    
4 Drobniak Michał    
5 Frączek Dariusz    
6 Iżykowski Błażej    
7 Kurach Ewa    
8 Łapaj Ewelina    
9 Łosińska Anna    
10 Mierzejewski Tomasz    
11 Mika Izabela    
12 Mizera Łukasz    
13 Osyra Tomasz    
14 Pacak Marcin    
15 Pyzalska Aleksandra    
16 Raczyńska Anna    
17 Rakowski Maciej    
18 Stemler Kinga    
19 Szczepanik Marcin    
20 Ściubidło Damian    
21 Ślązak Katarzyna    
22 Ślusarczyk Magdalena    
23 Świtała Anna    
24 Taranek Nina    
25 Urbańczyk Magdalena    
26 Walaszczyk Anna    
27 Wałek Joanna    
28 Winiarek Kinga    
29 Wojtasińska Małgorzata    

 

Klasa B - wych. mgr Maria Opalska

Lp. Nazwisko i imię Zgłoszenie Wpłata
1 Adrianowicz Karolina    
2 Bala Agnieszka    
3 Bekus Łukasz    
4 Ciastko Monika    
5 Cichoń Marta    
6 Cyran Monika    
7 Długosz Anna    
8 Grobelak Andrzej    
9 Herbst Marcin    
10 Janas Agnieszka    
11 Jelonek Agnieszka    
12 Król Paweł    
13 Krzemiński Marek    
14 Kuban Marcin    
15 Kulińska Marzena    
16 Maciejewska Agnieszka    
17 Perak Łukasz    
18 Piątek Paulina    
19 Piernikarz Paweł    
20 Podsiedlik Joanna    
21 Radecka Joanna    
22 Radecka Marta    
23 Siewior Ewa    
24 Smyła Artur    
25 Sneka Mariusz    
26 Stachura Katarzyna    
27 Sypuła Agnieszka    
28 Szczepanik Dorota    
29 Szuba Adam    
30 Zakrzewska Magdalena    

 

Klasa C - wych. mgr Józef Maciocha

Lp. Nazwisko i imię Zgłoszenie Wpłata
1 Adamus Remigiusz    
2 Błaszak Magdalena    
3 Chruściel Marta    
4 Ciuk Kamil    
5 Czaja Michał    
6 Dudek Łukasz    
7 Dudziński Rafał    
8 Fajge Marta    
9 Gliński Łukasz    
10 Hubko Yuriy    
11 Kowalska Maria    
12 Kozłowska Iwona    
13 Krogulec Katarzyna    
14 Krupa Marta    
15 Lechowska Anna    
16 Liziński Norbert    
17 Małolepsza Katarzyna    
18 Mońka Grzegorz    
19 Papalski Michał    
20 Paprotna Katarzyna    
21 Psiuch Anna    
22 Rosicki Konrad    
23 Stacherczak Katarzyna    
24 Szumny Dominik    
25 Turek Katarzyna    
26 Wawrzyniak Dagna    
27 Żytniak Michał    

 

Klasa D - wych. mgr Ewa Kaczmarek

Lp. Nazwisko i imię Zgłoszenie Wpłata
1 Adamik Joanna    
2 Balińska Wioletta    
3 Banasik Karolina    
4 Bartnik Przemysław    
5 Bednarczyk Anna    
6 Boral Dominika    
7 Borbély Mateusz    
8 Bus Monika    
9 Dąbrowska Aleksandra    
10 Dors Anna    
11 Dybska Karolina    
12 Gałączkowska Magdalena    
13 Grabowski Filip    
14 Grzybek Tomasz    
15 Gwaryś Sławomir    
16 Ignaciuk Eliza    
17 Ignasiak Ewelina    
18 Jarząbek Krzysztof    
19 Jasiński Tymoteusz    
20 Kidawa Anna    
21 Kieszczyńska Kamila    
22 Kocik Justyna    
23 Kopyt Ewa    
24 Kowalska Izabela    
25 Kowasz Paweł    
26 Kulej Karolina    
27 Kulik Danuta    
28 Lemanik Marta    
29 Łukasik Aleksandra    
30 Nowak Marta    
31 Szafer Karina    
32 Tasarz Anna    
33 Mercik Michał    

Przejdź do góry