Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

Statystyki

  • Odwiedziny: 579076
  • Do końca roku: 134 dni
  • Do wakacji: WAKACJE!!!

Rocznik 2003/04

Klasa A - wych. mgr Beata Kopacz

Lp. Nazwisko i imię Zgłoszenie Wpłata
1 Bajerlajn Tomasz    
2 Balik Justyna    
3 Bednarska Anna    
4 Chłąd Hubert    
5 Chowańska Agnieszka    
6 Ciszewska Agnieszka    
7 Fabryczny Mariusz    
8 Fijał Magdalena    
9 Figat Monika    
10 Gaweł Zuzanna    
11 Grabowska Sylwia    
12 Grygiel Katarzyna    
13 Kaptur Katarzyna    
14 Kostrzewska Monika    
15 Kuśmierz Adam    
16 Kwapisz Justyna    
17 Lechowska Katarzyna    
18 Leśniewska Monika    
19 Łapińska Małgorzata    
20 Łubczyk Katarzyna    
21 Mądrzecki Krzysztof    
22 Orzełek Barbara    
23 Paczyński Dawid    
24 Ptak Aleksandra    
25 Poskart Anna    
26 Sosnowki Maciej    
27 Starzyk Agnieszka    
28 Stąpor Piotr    
29 Stefańska Agnieszka    
30 Węcławek Edyta    
31 Woch Joanna    

 

Klasa B - wych. mgr Janina Rydz

Lp. Nazwisko i imię Zgłoszenie Wpłata
1 Boras Jakub    
2 Borycka Anna    
3 Brzozowska Kamila    
4 Filatiew Michał    
5 Herczyk Kamila    
6 Horajska Anna    
7 Jura Magdalena    
8 Kałużyński Piotr    
9 Koba Katarzyna    
10 Kulińska Marta    
11 Kuś Katarzyna    
12 Lamch Justyna    
13 Lesnikowska Paulina    
14 Łata Kamil    
15 Łągiewska Patrycja    
16 Mikiewicz Karolina    
17 Myrcik Dariusz    
18 Nabiałek Piotr    
19 Sap Klaudia    
20 Sawicki Andrzej    
21 Skiba Katarzyna    
22 Stępień Aleksandra    
23 Szczudło Andrzej    
24 Szulc Patryk    
25 Szymusik Paweł    
26 Tarabasz Justyna    
27 Wieczorkiewicz Bartłomiej    
28 Wilk Milena    
29 Wtosowicz Maciej    
30 Wojtach Elżbieta    
31 Wybraniec Marek    
32 Wychodzka Danuta    
33 Zakrzewski Bartomiej    

 

Klasa C - wych. mgr Iwona Kusaj

Lp. Nazwisko i imię Zgłoszenie Wpłata
1 Butkiewicz Łukasz    
2 Cipior Aleksandra    
3 Dłubała Anna    
4 Duczkowski Łukasz    
5 Gabryel Anna    
6 Gliński Łukasz    
7 Grobelak Malwina    
8 Hadryś Ewa    
9 Jastrzębska Sylwia    
10 Kajetaniak Grzegorz    
11 Kasprzyk Paweł    
12 Kata Natalia    
13 Knap Magdalena    
14 Koćwin Barbara    
15 Kowalska Anna    
16 Kunert Katarzyna    
17 Lewandowski Mariusz    
18 Łamek Tomasz    
19 Mucha Jakub    
20 Nowak Michał    
21 Pitera Damian    
22 Plichta Marek    
23 Palacz Krzysztof    
24 Pawłowski Krzysztof    
25 Płaczek Kamila    
26 Polak Agnieszka    
27 Siemion Magdalena    
28 Sośnica Artur    
29 Szmaciarki Michał    
30 Trzciński Jakub    
31 Turek Weronika    
32 Wawroński Mikołaj    
33 Wywiał Kamila    
34 Zalejski Tomasz    
35 Zygmunt Martyna    

 

Klasa D - wych. mgr Grażyna Ciniewska

Lp. Nazwisko i imię Zgłoszenie Wpłata
1 Bytkowska Magdalena    
2 Ciastek Piotr    
3 Dudek Katarzyna    
4 Gliń Izabela    
5 Gnela Łukasz    
6 Ignasiak Monika    
7 Kaczanowska Sylwia    
8 Kasprzyk Paweł    
9 Kędzia Sylwia    
10 Kostrzewa Wojciech    
11 Lechowska Joanna    
12 Łyzicki Rafał    
13 Malicki Marek    
14 Nowicki Marcin    
15 Parkitna Paulina    
16 Radłowska Agnieszka    
17 Remini Sebastian    
18 Sneka Artur    
19 Sitek Aneta    
20 Sosnowski Jakub    
21 Stanisławska Edyta    
22 Stypuła Kamil    
23 Szafrańska Justyna    
24 Szymańska Joanna    
25 Tkacz Marcin    
26 Turczyn Edyta    
27 Warzecha Maryla    
28 Wierus Konrad    
29 Worwąg Michał    
30 Woźnica Dominika    
31 Wójcik Renata    
32 Żmudzińska Katarzyna    
33 Jachimczyk Natalia    

 

Klasa E - wych. mgr Monika Nita

Lp. Nazwisko i imię Zgłoszenie Wpłata
1 Betkier Tomasz    
2 Bielecki Piotr    
3 Chamala Joanna    
4 Dworzyńska Anna    
5 Fręchowiak Ewa    
6 Gierchatowski Marcin    
7 Heiczyk Izabela    
8 Idzikowska Marta    
9 Jaworski Łukasz    
10 Juzoń Ewa    
11 Koćwin Kamila    
12 Kubalski Damian    
13 Kupińska Agnieszka    
14 Łosinski Adam    
15 Misiak Dorota    
16 Mrozek Anna    
17 Nowak Piotr    
18 Przedzińska Katarzyna    
19 Randak Emilia    
20 Romotowska Eliza    
21 Rutkowski Bogdan    
22 Sadło Agata    
23 Sarwe Fatima    
24 Sumlińska Marta    
25 Szczęsna Monika    
26 Szumliński Michał    
27 Urzędowski Łukasz    
28 Wawszczak Michał    
29 Winiarski Marcin    
30 Zając Magdalena    
31 Zajdel Anna    
32 Ziębacz Szymon    

Przejdź do góry