Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

Statystyki

  • Odwiedziny: 508936
  • Do końca roku: 191 dni
  • Do wakacji: -1 dni

Rocznik 2004/05

 Klasa A - wych. mgr Małgorzata Łuszczyk

Lp. Nazwisko i imię Zgłoszenie Wpłata
1 Bielak Michał    
2 Blukacz Mateusz    
3 Blukacz Patrycja    
4 Bociąga Marta    
5 Brzdąk Karolina    
6 Cieślak Tomasz    
7 Dewódzka Marta    
8 Działach Paweł    
9 Górecka Agnieszka    
10 Jabłońska Aneta    
11 Kaleta Paulina    
12 Kapitan Paulina    
13 Kardaszewicz Katarzyna    
14 Kocik Kamila    
15 Kocik Marta    
16 Kostowal Monika    
17 Kostrzewa Justyna    
18 Koszczyk Izabela    
19 Leśnikowska Katarzyna    
20 Łukasik Martyna    
21 Nowak Ewa    
22 Pilśniak Małgorzata    
23 Sitek Jolanta    
24 Tatarowicz Ewa    
25 Woźnicka Izabela    
26 Zaskórska Iwona    
27 Zielińska Anna    
28 Zwolska Katarzyna    

 

Klasa B - wych. mgr Ewa Kaczmarek

Lp. Nazwisko i imię Zgłoszenie Wpłata
1 Bąkowicz Krzysztof    
2 Bryniak Przemysław    
3 Cyba Monika    
4 Deska Piotr    
5 Duda Marcin    
6 Garus Marta    
7 Gawińska Anna    
8 Grzyb Katarzyna    
9 Gzik Wioletta    
10 Jędryszczak Nina    
11 Kałużna Marta    
12 Kleczkowska Marta    
13 Konopczyk Agnieszka    
14 Kowalska Agnieszka    
15 Kubik Marta    
16 Kula Anita    
17 Kupczyk Jakub    
18 Łebkowska Aneta    
19 Małoszyc Katarzyna    
20 Maras Magdalena    
21 Mrożek Agnieszka    
22 Nitkowska Zuzanna    
23 Pala Anna    
24 Płaczek Paulina    
25 Szymańska Kamila    
26 Śniegucka Aleksandra    
27 Śpewak Magdalena    
28 Śpiewak Renata    
29 Tuszyńska Edyta    
30 Tyfel Jolanta    

 

Klasa C - wych. mgr Magdalena Sałek

Lp. Nazwisko i imię Zgłoszenie Wpłata
1 Ciastko Ewelina    
2 Cyrulik Marta    
3 Dąbrowska Beata    
4 Dybski Tomasz    
5 Fertacz Kinga    
6 Filipczyk Tomasz    
7 Gerek Oskar    
8 Gliński Rafał    
9 Jakubowska Małgorzata    
10 Janik Monika    
11 Jelonek Anna    
12 Kanafa Marta    
13 Kawka Leszek    
14 Korzec Jan    
15 Kozik Anna    
16 Król Marta    
17 Ksoń Anna    
18 Kwiecień Maciej    
19 Łakomski Krzysztof    
20 Merta Justyna    
21 Mickiewicz Marta    
22 Nowakowska Magdalena    
23 Olejnik Martyna    
24 Oszczypała Agata    
25 Pokorska Dorota    
26 Raczyńska Marta    
27 Sawicki Przemysław    
28 Szymanek Agnieszka    
29 Szywacz Paweł    
30 Węglewski Miłosz    
31 Wilk Kamil    

 

Klasa D - wych. mgr Magdalena Otrębska

Lp. Nazwisko i imię Zgłoszenie Wpłata
1 Caban Mateusz    
2 Domagała Andrzej    
3 Filipski Patryk    
4 Jabłoński Bartłomiej    
5 Jończyk Andrzej    
6 Kidawa Izabela    
7 Koniecko Agata    
8 Kostrzewa Elżbieta    
9 Kowalik Michał    
10 Krysztofek Olga    
11 Kuban Arkadiusz    
12 Kuberek Małgorzata    
13 Makowski Kamil    
14 Mamoń Monika    
15 Mielczarek Paulina    
16 Minor Justyna    
17 Morga Anna    
18 Ordon Adrian    
19 Płaczek Michał    
20 Rafalski Kamil    
21 Różańska Katarzyna    
22 Serafin Sandra    
23 Skupień Konrad    
24 Socha - Jakubowska Olga    
25 Starzyński Bartłomiej    
26 Szlichta Borys    
27 Wawrzak Monika    
28 Włodarczyk Justyna    
29 Wyżykowska Monika    
30 Zimnoch Joanna    

 

Klasa E - wych. mgr Agnieszka Janiszewska

Lp. Nazwisko i imię Zgłoszenie Wpłata
1 Biesiada Marta    
2 Charbich Konrad    
3 Chlebowski Szymon    
4 Czubała Agnieszka    
5 Dziurkowska Kamila    
6 Figiel Dorota    
7 Glazer Dominika    
8 Głąb Edyta    
9 Góra Dawid    
10 Gula Małgorzata    
11 Jagieła Karol    
12 Karczewski Krzysztof    
13 Klama Mateusz    
14 Kopeć Katarzyna    
15 Kowalczyk Marek    
16 Kupczyk Edyta    
17 Lorenc Beata    
18 Łebek Łukasz    
19 Łyczko Dominika    
20 Matonóg Katarzyna    
21 Mystek Grzegorz    
22 Nowakowski Bartłomiej    
23 Płuciennik Paulina    
24 Rutkowska Magdalena    
25 Trzepizur Dominika    
26 Tymowicz Błażej    
27 Tyras Elżbieta    
28 Warski Piotr    
29 Załucki Bartłomiej    

 

Klasa F - wych. mgr Anna Włodarczyk

Lp. Nazwisko i imię Zgłoszenie Wpłata
1 Baranowski Sebastian    
2 Błaszak Robert    
3 Całus Monika    
4 Ciesielski Paweł    
5 Cimochowska Agnieszka    
6 Dębowski Michał    
7 Dusik Błażej    
8 Fil Bartłomiej    
9 Fornalik Sylwia    
10 Gągała Sławomir    
11 Janas Cezary    
12 Karoń Katarzyna    
13 Kloc Robert    
14 Kosowski Marcin    
15 Krysiński Dawid    
16 Kuklewski Daniel    
17 Leszczyńska Sylwia    
18 Lewandowski Bartosz    
19 Oduliński Kamil    
20 Patyra Tomasz    
21 Piątkowski Jakub    
22 Rozenberg Adelina    
23 Rusok Karolina    
24 Rybak Aleksandra    
25 Siedlaczek Cezary    
26 Smok Michał    
27 Sobieraj Katarzyna    
28 Solecka Marzena    
29 Stala Karolina    
30 Szyja Justyna    
31 Wodzisławska Olga    
32 Zatoński Krzysztof    

 

Klasa G - wych. mgr inż. Józef Maciocha

Lp. Nazwisko i imię Zgłoszenie Wpłata
1 August Paweł    
2 Bazi Rafał    
3 Błasik Przemysław    
4 Borowik Tomasz    
5 Jamróz Artur    
6 Kaczmarek Grzegorz    
7 Kocik Marcin    
8 Koźlik Adrian    
9 Kuczera Adam    
10 Kunert Marcin    
11 Możdżeń Adam    
12 Niemczyk Michał    
13 Nocoń Adrian    
14 Noszczyński Marcin    
15 Polak Tomasz    
16 Prządak Piotr    
17 Sobota Mariusz    
18 Sołtys Arkadiusz    
19 Stronk Dominik    
20 Ściebura Mateusz    
21 Świtała Piotr    
22 Urbański Artur    
23 Wieczorek Łukasz    
24 Wierus Sebastian    
25 Zawada Michał    
26 Zielonka Sebastian    

Przejdź do góry