Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

Statystyki

  • Odwiedziny: 579079
  • Do końca roku: 134 dni
  • Do wakacji: WAKACJE!!!

Rocznik 2007/08

Klasa A - wych. mgr Beata Kopacz

Lp. Nazwisko i imię Zgłoszenie Wpłata
1 Anioł Małgorzata    
2 Beim Patrycja    
3 Błaszczyk Piotr    
4 Błażewicz Roman    
5 Borkowska Katarzyna    
6 Brzozowski Tomasz    
7 Cuglewski Ariel    
8 Dzierża Mateusz     
9 Karczewski Jan    
10 Klama Jakub    
11 Koszyńska Marta    
12 Kotynia Łukasz    
13 Kubara Magda    
14 Kucharczyk Dominik    
15 Michalik Mariusz    
16 Nabrdalik  Jakub    
17 Paliga Paweł    
18 Podsiadły Mateusz    
19 Politański Adam    
20 Sochacka  Elwira    
21 Stachyra Marta    
22 Stochel Błażej    
23 Trzeszczyński Adam     
24 Wawrzak Żaneta    
25 Wers Kamil    
26 Wysocki Michał    

 

Klasa B - wych. mgr Janina Rydz 

Lp. Nazwisko i imię Zgłoszenie Wpłata
1 Augustyński Aleksy    
2 Bajdur Grzegorz    
3 Bartoszuk Tomasz    
4 Fiłonienko Elizabeth    
5 Kaczmarek Agnieszka    
6 Kalamat Renata    
7 Kasprzyk Tomasz    
8 Kęsik Bartosz     
9 Kowalik Małgorzata    
10 Kowalik Jan    
11 Kulig Wojciech    
12 Kwapisz Jan    
13 Langier Paweł    
14 Langner Kamil    
15 Majerczyk- Olejarz Markus    
16 Makowska Paulina    
17 Malec Łukasz    
18 Mazur  Katarzyna    
19 Paciorek Justyna    
20 Płatek Milena    
21 Przełożyńska Elżbieta    
22 Sięga Maciej    
23 Sowa Adrian    
24 Stodółka Barbara    
25 Suski Maciej    
26 Szewczyk Katarzyna    
27 Szewczyk Sławomir    
28 Tomczyk Damian    
29 Włodarczyk Katarzyna    
30 Woldan Przemysław    
31 Zawiślak Marcin    

 

Klasa C - wych. mgr Kamila Sokołowska

Lp. Nazwisko i imię Zgłoszenie Wpłata
1 Bązi Daria    
2 Broda Mateusz    
3 Chyc Paulina    
4 Gała Michał     
5 Gradzik Anna    
6 Kajdana Agnieszka     
7 Kołodziejczyk Natalia    
8 Konarski Mateusz     
9 Łapcik Piotr    
10 Margasińska Marta    
11 Matyszczak  Paulina    
12 Mielczarek Olga    
13 Myśliwiec Tomasz    
14 Nowak Mateusz      
15 Olszewski Wojciech     
16 Siemińska Alina    
17 Starczewska Agnieszka     
18 Starczewska Katarzyna    
19 Stasiak Dagna     
20 Stasiak Paweł    
21 Szlacheta Sylwia    
22 Szmaciarska Ewelina    
23 Ściubidło Paweł     
24 Tasarz Łukasz    
25 Twardowska Ewa    
26 Tyras Kamil     
27 Urbaniec Iga     
28 Wrona Sylwia    
29 Wysocki Krystian    
30 Zatoński Robert     
31 Zimecka Sylwia    
32 Zjawiona Klementyna    

 

Klasa D - wych. mgr Iwona Kusaj

Lp. Nazwisko i imię Zgłoszenie Wpłata
1 Basińska Ewelina    
2 Bielak Kamil    
3 Brzózka Dawid     
4 Burzyński Przemysław    
5 Bystry Małgorzata     
6 Gałdy Agata     
7 Gradzik Marzena    
8 Hajduś Karolina     
9 Horla Małgorzata     
10 Kalicka Monika    
11 Kielasiak Jakub    
12 Kluźniak Kamila    
13 Kłosek Paula     
14 Kosiński Mateusz    
15 Kowalik Paulina    
16 Krysiak Patryk     
17 Kulczyńska Sawa    
18 Kuśmierska Ewelina    
19 Lupa Roman    
20 Łuszczyński Artur    
21 Mizera Jan    
22 Mroczek Łukasz    
23 Olejnik Anna     
24 Roczkowska Agata     
25 Stochel Karolina    
26 Szczypior Beata     
27 Szlęg Lena     
28 Szyc Julia    
29 Widuła Przemysław    
30 Wieczorek Kinga    
31 Wolski Adrian    
32 Wróbel Justyna    
33 Zielonka Bartosz    

 

Klasa E - wych. mgr  Agnieszka Janiszewska

Lp. Nazwisko i imię Zgłoszenie Wpłata
1 Będkowski Piotr    
2 Bujak Marta     
3 Florczyk Joanna     
4 Gawęda Justyna     
5 Gęsiarz Katarzyna     
6 Gorzelak Adam    
7 Hampelska Anna     
8 Jagusiak Ewa     
9 Kielar Karolina     
10 Kleszcz Paweł     
11 Kleszczewska Kinga     
12 Kopera Karolina     
13 Koźlik Angelika    
14 Krysińska Karolina     
15 Lewandowska Kinga     
16 Lis Aleksandra     
17 Łyko Ilona     
18 Makles Grzegorz    
19 Mielczarek Ewa     
20 Rojek Magdalena    
21 Rychter Wiktoria    
22 Skoczylas Agnieszka    
23 Słoniec Mirosława    
24 Stefański Karol    
25 Struski Borys     
26 Szewczyk Marta     
27 Sztajner  Piotr    
28 Szymańczyk Magdalena     
29 Szymczyk Kinga    
30 Turek Paulina     
31 Wieczorek Michał     
32 Wuczyńska Ewelina     
33 Zasuń Marta    

 

Klasa F - wych. mgr Agnieszka Piśkiewicz-Kostka

Lp. Nazwisko i imię Zgłoszenie Wpłata
1 Balcerek Monika    
2 Beim Marta     
3 Czarnik Daria     
4 Dobosz Justyna     
5 Gradoń Paula    
6 Grzybowski Michał      
7 Heppner Joanna     
8 Hynek Marta     
9 Janik Joanna     
10 Jelonek Michał     
11 Kałuża Kamila     
12 Kapkowski Robert    
13 Kiedrzynek Mateusz     
14 Kita Rafał     
15 Klimczak Joanna     
16 Kowalski Kamil    
17 Kragiel  Marlena    
18 Krok Ilona     
19 Ligmanowska Patrycja    
20 Lisek Marcelina     
21 Łukaszuk Sonia    
22 Olszewski Rafał    
23 Polis Martyna     
24 Sadowska Wioletta     
25 Sawicki Paweł    
26 Stawiarz Bartłomiej    
27 Synoradzka Paulina     
28 Sypuła Ewelina     
29 Szczepańska Agata    
30 Śnigucka Patrycja    
31 Turek Katarzyna    
32 Twardowski Marcin    

 

Klasa G - wych. mgr Anetta Janas

Lp. Nazwisko i imię Zgłoszenie Wpłata
1 Bekus Adam     
2 Błaszczyk Malwina     
3 Gucwa Anna     
4 Kaczmarska Monika     
5 Kluba Mirosław    
6 Korzekwa Ewelina     
7 Krysztofowicz Magdalena    
8 Kulesza Karolina     
9 Łyczba Karol     
10 Mazur Urszula    
11 Mruszczyk Kamila     
12 Pluta Anna     
13 Pruba Magdalena    
14  Przysuszyńska Katarzyna    
15 Przysuszyńska Joanna    
16 Skalik Agata    
17 Skaszczyk Małgorzata     
18 Skorek Kamila     
19 Sobalak Adrian    
20 Strojecka Katarzyna    
21 Tarnowska Ewa    
22 Wawrzyniak Monika    
23 Wilk Aleksandra    
24 Włodarczyk Katarzyna     
25 Wojtala  Jakub      
26 Wójcik Dawid    
27 Zyzik Małgorzata     
28 Żyła Marlena    

Przejdź do góry