Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

Statystyki

  • Odwiedziny: 579045
  • Do końca roku: 134 dni
  • Do wakacji: WAKACJE!!!

Rocznik 2008/09

Klasa A - wych. mgr inż. Dominik Życiński

Lp. Nazwisko i imię Zgłoszenie Wpłata
1 Ataman Aleksander     
2 Całus Paulina     
3 Dyl Piotr     
4 Dzierzkowska Anna     
5 Gaweł Rafał     
6 Janik Izabela     
7 Kałwak Natalia    
8 Kaptur Joanna     
9 Kędziora Weronika    
10 Kmiecik Mateusz    
11 Korn Mateusz     
12 Kowalik Piotr     
13 Krawczyk Michał     
14 Kukulski Tomasz     
15 Lewicki Kajetan     
16 Majer Krystian     
17 Mazuś Adam     
18 Michniowski Damian     
19 Nowak Ewa     
20 Nowak Małgorzata    
21 Ociepa Marta     
22 Olesiński Piotr    
23 Olszewska Agata     
24 Stępnik Marta    
25 Szczepaniak Łukasz     
26 Sztencel Szymon    
27 Wilczyński Michał    
28 Wolański Piotr    

 

Klasa B - wych. mgr Ewa Kaczmarek

Lp. Nazwisko i imię Zgłoszenie Wpłata
1 Bator Damian    
2 Białek Ewelina     
3 Błachowicz Piotr    
4 Brzozowska Olga     
5 Chudzik Michał     
6 Gajowczyk Magdalena    
7 Grabara Krzysztof     
8 Grzelka Ewa    
9 Janik Dariusz    
10 Krysiak Monika     
11 Lis Justyna     
12 Mońka Marta     
13 Musiał Magdalena    
14 Mycka Kamil    
15 Nocoń Monika    
16 Orda Piotr     
17 Rudzki Mateusz     
18 Saleta Sebastian     
19 Skorupska Agnieszka     
20 Smaga Michał    
21 Staszewski Paweł     
22 Swędrak Konrad     
23 Szczepańczyk Marcin     
24 Szymańska Anna     
25 Treścińska Paulina     
26 Turski Sebastian     
27 Wróblewski Artur    
28 Wójcik Łukasz     
29 Zabraniak Cezary     
30 Ziętara Natalia     

 

Klasa C - wych. mgr Małgorzata Łuszczyk

Lp. Nazwisko i imię Zgłoszenie Wpłata
1 Adamczyk Justyna     
2 Bukalak Katarzyna     
3 Imiołczyk Justyna    
4 Karoń Ewelina    
5 Kasińska Izabela     
6 Klekowska Monika    
7 Klos Damian     
8 Knap Klaudia    
9 Knap Pamela    
10 Komender Magdalena     
11 Konieczny Kamil    
12 Kowalczyk Magdalena     
13 Kowalski Dawid    
14 Ledwoń Patryk    
15 Lisek Katarzyna    
16 Łuczak Emilia     
17 Milewski Maciej    
18 Muzyka Magdalena    
19 Nowak Karolina     
20 Orzińska Angelika    
21 Osetek Iga    
22 Pasieka Katarzyna     
23 Puchała Aldona    
24 Pytlos Jakub    
25 Relidzyńska Małgorzata    
26 Sikorska Agnieszka     
27 Sobierajski Bartosz    
28 Soboniak Patrycja     
29 Urbańska Katarzyna    
30 Walaszczyk Kamila     
31 Włodarczyk Mateusz     
32 Zawada Mariusz     
33 Żywot Arkadiusz    

 

Klasa D - wych. mgr Magdalena Otrębska

Lp. Nazwisko i imię Zgłoszenie Wpłata
1 Arkabuz Tomasz    
2 Baranowski Marek    
3 Barczyński Jakub     
4 Rykalska Aneta     
5 Bieniek Monika     
6 Chłód Sylwia    
7 Chobot Paulina    
8 Gaździcki Dawid     
9 Geisler Agata     
10 Jagusiak Norbert    
11 Janiszewska Olga     
12 Kawczyńska Monika    
13 Kiełbik Adam     
14 Kołodziejczyk Michał    
15 Krzyżańska Martyna    
16 Kurek Kamil     
17 Kurzak Tomasz    
18 Mackiewicz Marcin    
19 Murek Aleksander     
20 Nowicka Marta     
21 Pacuła Emilia     
22 Pawłowski Radosław    
23 Pietryka Agata    
24 Purgal Krzysztof     
25 Sikora Katarzyna    
26 Szczytkowska Marta     
27 Sznajder Beata     
28 Sztencel Maciej    
29 Szulc Monika    
30 Wawrylak Damian     
31 Wawrzak Agnieszka    
32 Więckowska Katarzyna    
33 Wilk Jolanta     
34 Zawłocka Sonia    

 

Klasa E - wych. mgr Agnieszka Szmerdt

Lp. Nazwisko i imię Zgłoszenie Wpłata
1 Bajor Monika    
2 Borowik Justyna    
3 Brewczyński Marcin    
4 Brzezińska Dorota    
5 Budzik Karolina     
6 Bujak Anna     
7 Garus Martyna     
8 Grębska Justyna    
9 Hodak Katarzyna     
10 Knapik Kamila     
11 Kołodziejski Adrian     
12 Korzeniewska Paulina    
13 Kosel Phillip     
14 Kowalik Katarzyna     
15 Książczyk Monika    
16 Kulig Katarzyna    
17 Kuza Andrzej     
18 Leszczyński Jacek     
19 Lipke Sarah     
20 Mazik Monika    
21 Miara Milena     
22 Mieczyńska Zofia     
23 Niesmaczna Sylwia     
24 Olejnik Ewelina     
25 Orlikowska Magdalena    
26 Pasieka Anna     
27 Piekiełek Zbigniew     
28 Prudlik Patrycja     
29 Sobiegraj Marta     
30 Sroka Anna     
31 Sułecki Mateusz    
32 Szczepanik Łukasz     
33 Wiesiołek Agnieszka    

Przejdź do góry