Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

Statystyki

  • Odwiedziny: 480226
  • Do końca roku: 218 dni
  • Do wakacji: 26 dni

Rocznik 2010/11

 Klasa A - wych. mgr Roman Kępski

Lp. Nazwisko i imię Zgłoszenie Wpłata
1 Albiński Przemysław    
2 Bednarek Ewa    
3 Bochnacka Aleksandra    
4 Brachowski Andrzej    
5 Duda Krzysztof    
6 Florjańska Dominika    
7 Gonera Aleksandra    
8 Hejduk Paweł    
9 Jachimowski Piotr    
10 Kaniowska Aleksandra    
11 Kapuścik Piotr    
12 Karolczyk Mariusz    
13 Karońska Agata    
14 Klekot Dawid    
15 Krysztofiak Szymon    
16 Lacki Mateusz    
17 Lewandowska Patrycja    
18 Lutostańska Weronika    
19 Majewski Martin    
20 Markiewicz Rafał    
21 Marszałek Marek    
22 Michalczak Mateusz    
23 Miklewski Jakub    
24 Nowakowski Mateusz    
25 Ociepka Wojciech    
26 Petryński Kacper    
27 Piasecki Mateusz    
28 Pidzik Artur    
29 Skorupski Piotr    
30 Weżgowiec Patryk    
31 Zemła Piotr    
32 Zyszczak Piotr    

 

Klasa B - wych. mgr Anetta Janas

Lp. Nazwisko i imię Zgłoszenie Wpłata
1 Biernacki Łukasz    
2 Biskup Paweł    
3 Bochenkiewicz Damian    
4 Bujak Jakub    
5 Czerwik Paweł    
6 Dymarek Jolanta    
7 Dziurkowska Anna    
8 Graczyk Paulina    
9 Jura Agnieszka    
10 Kaźmierczak Mateusz    
11 Kott Paulina    
12 Kucharska Patrycja    
13 Kukla Tomasz    
14 Kuzior Krzysztof    
15 Macoch Monika    
16 Markiewicz Paulina    
17 Noszczyk Łukasz    
18 Nowak Magdalena    
19 Paliga Marta    
20 Pietrzak Kamil    
21 Pluta Bartosz    
22 Radosz Michał    
23 Siudeja Maciej    
24 Standerski Paweł    
25 Stępień Adam    
26 Szczurak Magdalena    
27 Woźniak Angelika    
28 Wypych Mateusz    

 

Klasa C - wych. mgr Małgorzata Czarnik

Lp. Nazwisko i imię Zgłoszenie Wpłata
1 Antoński Jakub    
2 Berg Karolina    
3 Chrapońska Weronika    
4 Ciesielska Ewelina    
5 Cybulska Aleksandra    
6 Dudek Tomasz    
7 Dudzińska Beata    
8 Gawęcka Monika    
9 Grzyb Piotr    
10 Jałyńska Marta    
11 Jurczyk Leszek    
12 Kaczmarzyk Justyna    
13 Konarska Ewelina    
14 Konatowska Paulina    
15 Kwećka Robert    
16 Lis Paulina    
17 Maligłówka Anna    
18 Politański Karol    
19 Politowska Paulina    
20 Porada Michał    
21 Rybak Paulina    
22 Sikora Ewa    
23 Skoczyńska Milena    
24 Stankowski Jarosław    
25 Suchańska Emilia    
26 Szeląg Klaudia    
27 Wasela Katarzyna    
28 Widera Magdalena     
29 Wosik Paulina    
30 Żurawska Małgorzata    

 

Klasa D - wych. mgr Elżbieta Wilk-Cupriak

Lp. Nazwisko i imię Zgłoszenie Wpłata
1 Adamiecka Kamila    
2 Blachowska Kamila    
3 Bociąga Krzysztof    
4 Całusiński Bartosz    
5 Czarnecka Aleksandra    
6 Dobrowolska Wioleta    
7 Gęgotek Anna    
8 Główczyńska Karolina    
9 Główczyński Tomasz    
10 Goliniewska Monika    
11 Jastrzembowska Sandra    
12 Jekiel Zofia    
13 Kawczyńska Anna    
14 Kowacka Karolina    
15 Kubasiak Mateusz    
16 Kunert Adam    
17 Mazik Dominika    
18 Musik Artur    
19 Nagórski Maciej    
20 Parkitna Justyna    
21 Rybak Konrad    
22 Ryzner Agnieszka    
23 Sosnowska Izabela    
24 Sozański Paweł    
25 Szymczyk Arkadiusz    
26 Tyrek Agnieszka    
27 Warchoł Martyna    
28 Zasik Marta    

 

Klasa E - wych. mgr Katarzyna Wróblewska

Lp. Nazwisko i imię Zgłoszenie Wpłata
1 Adamusińska Paulina    
2 Bajor Monika    
3 Basińska Kinga    
4 Bernaś Anna    
5 Błażejewicz Daria    
6 Chaba Piotr    
7 Ciesielski Mateusz    
8 Czarnik Piotr    
9 Derda Mateusz    
10 Dobosz Arkadiusz    
11 Huras Monika    
12 Jacoń Przemysław    
13 Joński Piotr    
14 Kobis Mateusz    
15 Kołodziej Dagmara    
16 Kołodziej Sabina    
17 Konieczna Monika    
18 Kosowska Anna    
19 Kubat Krystian    
20 Kulej Maciej    
21 Kwietniowski Krystian    
22 Lewandowska Marta    
23 Lorenc Barbara    
24 Niczyporuk Karolina    
25 Pońska Monika    
26 Poroś Patrycja    
27 Skowron Szymon    
28 Soboniak Marta    
29 Szczyrek Jędrzej    
30 Śpiewak Kamila    
31 Wenzik Anna    
32 Wolska Paulina    
33 Wyrwał Karolina    

 

Klasa F - wych. mgr Kamila Sokołowska-Sikora

Lp. Nazwisko i imię Zgłoszenie Wpłata
1 Ciesielski Łukasz    
2 Falana Patrycja    
3 Gawroński Łukasz    
4 Gradoń Maciej    
5 Gradzik Cezary    
6 Jackowska Natalia    
7 Kierat Adam    
8 Klekot Berenika    
9 Kolańczyk Paweł    
10 Kołodziejski Damian    
11 Komorowska Natalia    
12 Konieczna Aleksandra    
13 Kosarga Agata    
14 Krawczyk Paulina    
15 Majda Wioletta    
16 Płuska Dominika    
17 Predko Jakub    
18 Puchała Sebastian    
19 Rybak Ewa    
20 Solińska Wioletta    
21 Sosiński Marcin    
22 Strąk Karolina    
23 Świąć Katarzyna    
24 Twardowska Izabella    
25 Wasil Marlena    
26 Wykrętowicz Patryk    
27 Wyrwał Karolina    

 

Klasa G - wych. mgr Alina Pelc-Eliasz

Lp. Nazwisko i imię Zgłoszenie Wpłata
1 Brodzińska Sylwia    
2 But Elżbieta    
3 Cebula Łukasz    
4 Drosik Urszula    
5 Hibner Michał    
6 Janczak Klaudia    
7 Janik Marta    
8 Jurczyńska Emilia    
9 Kalicki Maciej    
10 Kasprzyk Patrycja    
11 Kleszcz Katarzyna    
12 Komar Dominik    
13 Kowalska Dominika    
14 Kozak Magdalena    
15 Krawczyk Michał    
16 Kudrzyn Klaudia    
17 Kupisiewicz Ariadna    
18 Łakoma Katarzyna    
19 Masłoń Anna    
20 Meclik Tomasz    
21 Miętkiewicz Paulina    
22 Pluta Tomasz    
23 Płokarz Magdalena    
24 Przybylski Rafał    
25 Pyrak Magdalena    
26 Sikora Monika    
27 Siwa Żaneta    
28 Wachowicz Bartłomiej    
29 Wąsek Magdalena    
30 Wieloch Joanna    
31 Wierzbicka Anita    
32 Wojciechowski Mateusz    

Przejdź do góry