Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

Statystyki

  • Odwiedziny: 480213
  • Do końca roku: 218 dni
  • Do wakacji: 26 dni

Rocznik 2011/12

Klasa A - wych. mgr Janina Rydz

Lp. Nazwisko i imię Zgłoszenie Wpłata
1 Białek Magdalena    
2 Bobel Jakub    
3 Boral Michał    
4 Depta Filip    
5 Fiszer Artur    
6 Glin Katarzyna    
7 Górska Agata    
8 Jarzębska Agnieszka    
9 Kasprzyk Karolina    
10 Kneba Damian    
11 Knoski Jakub    
12 Knysak Agnieszka    
13 Kowalik Patrycja    
14 Krysiński Maciej    
15 Kulik Marta    
16 Lacki Adrian    
17 Macińska Edyta    
18 Matuszczak Adrianna    
19 Michalski Paweł    
20 Mirek Krzysztof    
21 Moraczyński Oskar    
22 Pierzgalski Maciej    
23 Prokop Jakub    
24 Rak Tomasz    
25 Rakowski Michał    
26 Rakowski Tomasz    
27 Romańczyk Oskar    
28 Słabosz Kamil    
29 Szulc Dawid    
30 Tagowski Kamil    
31 Wirska Anna    
32 Wrona Agnieszka    

 

Klasa B - wych. mgr Ewa Kaczmarek

Lp. Nazwisko i imię Zgłoszenie Wpłata
1 Bachura Filip    
2 Bardziński Michał    
3 Bednarek Krystian    
4 Budnik Adrian    
5 Ceglarz Tomasz    
6 Cykowski Rafał    
7 Dragan Dawid    
8 Grzyb Łukasz    
9 Janus Nina    
10 Kiepura Kamil    
11 Knopik Sara    
12 Kopeć Sylwia    
13 Kotowski Michał    
14 Kujawski Paweł    
15 Łazarek Tomasz    
16 Milewska Marta    
17 Nowakowski Maciej    
18 Ososiński Wiktor    
19 Pawlik Przemysław    
20 Pełka Mateusz    
21 Perczak Krzysztof    
22 Plichta Michał    
23 Roźniakowski Wojciech    
24 Skrodzki Mateusz    
25 Ślęzak Jakub    
26 Trelińska Kamila    
27 Walaszczyk Tomasz    
28 Wrzosowska Ewelina    
29 Wydmuch Marta    
30 Wypych Dominik    
31 Zyszczak Urszula    

 

Klasa C - wych. mgr Magdalena Otrębska

Lp. Nazwisko i imię Zgłoszenie Wpłata
1 Banasiak Dominika    
2 Biernacki Damian    
3 Chłąd Jakub    
4 Chrapek Klaudia    
5 Dobosz Michał    
6 Drobiecka Klaudia    
7 Duda Anna    
8 Gał Edyta    
9 Gawenda Patrycja    
10 Grojca Patrycja    
11 Grzegorczyk Joanna    
12 Hibner Wiktor    
13 Klingenberg Chrystian    
14 Kowalska Katarzyna    
15 Kukuła Andrzej    
16 Kurek Krystian    
17 Kwiatkowska Monika    
18 Lasota Patrycja    
19 Musiał Izabela    
20 Nowak Martyna    
21 Pąchalska Beata    
22 Pietrzak Magdalena    
23 Prudlik Patryk    
24 Radusiewicz Bartosz    
25 Seweryńska Kamila    
26 Sitak Ewelina    
27 Skaszczyk Aleksandra    
28 Staniec Tomasz    
29 Szewczykowska Żaneta    
30 Tomicki Mateusz    
31 Wilk Paulina    
32 Zawolik Maciej    
33 Ziółkowska Kamila    

 

Klasa D - wych. mgr Małgorzata Łuszczyk

Lp. Nazwisko i imię Zgłoszenie Wpłata
1 Aluk Tomasz    
2 Bazan Paulina    
3 Bednarek Maciej    
4 Będkowska Oliwia    
5 Brzęczek Ilona    
6 Buroń Dawid    
7 Czarnota Aleksandra    
8 Golis Mateusz    
9 Kątna Roksana    
10 Kokoszczyk Magdalena    
11 Kokot Paulina    
12 Kościelak Jakub    
13 Krawczyk Jolanta    
14 Kryczka Julita    
15 Kulejewska Karolina    
16 Lewicki Krzysztof    
17 Łabuś Emilian    
18 Malinowski Kacper    
19 Mandat Adam    
20 Marczak Kamila    
21 Maślanka Jakub    
22 Michałek Iza    
23 Mrozicki Kamil    
24 Mulczyk Katarzyna    
25 Musialik Filip    
26 Peszke Olga    
27 Pijet Jakub    
28 Rędzioch Mateusz    
29 Sękowska Patrycja    
30 Urbańczyk Katarzyna    
31 Wielgosz Łukasz    

 

Klasa E - wych. mgr Beata Kopacz

Lp. Nazwisko i imię Zgłoszenie Wpłata
1 Bera Maciej    
2 Bieniek Agata    
3 Biernacki Piotr    
4 Brzózka Monika    
5 Chalińska Paulina    
6 Drabek Rafał    
7 Dróżdż Aneta    
8 Figlus Karolina    
9 Gal Lucyna    
10 Kolnicki Mikołaj    
11 Korbela Marzena    
12 Korzec Magdalena    
13 Kosińska Weronika    
14 Koza Klaudyna    
15 Kuc Monika    
16 Magdziarz Agnieszka    
17 Mazur Maciej    
18 Merda Agata    
19 Meus Paula    
20 Mleczko Paulina    
21 Morawski Piotr    
22 Mrowiec Patrycja    
23 Muszka Mateusz    
24 Pakulski Dominik    
25 Płatek Klaudia    
26 Potocka Aleksandra    
27 Praski Mateusz    
28 Stanior Agata    
29 Surmacka Maja    
30 Tomala Anna    
31 Więckowska Karolina    
32 Wójcikiewicz Katarzyna    

 

Klasa F - wych. mgr Iwona Kusaj

Lp. Nazwisko i imię Zgłoszenie Wpłata
1 Aramowicz Anna    
2 Biegańska Karolina    
3 Burdzińska Ewa    
4 Ciura Aleksandra    
5 Dobrowolska Renata    
6 Górnicz Aleksandra    
7 Gregorczyk Olga    
8 Gruca Monika    
9 Huras Sonia    
10 Jarząb Elżbieta    
11 Jasińska Emilia    
12 Kłos Magdalena    
13 Kosel Julia    
14 Kucharczyk Mateusz    
15 Labocha Agnieszka    
16 Lebiocka Katarzyna    
17 Majorczyk Dagmara    
18 Norberciak Magdalena    
19 Pająk Dominika    
20 Płuszka Sandra    
21 Raźniak Ewelina    
22 Rozbicka Dominika    
23 Rudzka Patrycja    
24 Szota Sandra    
25 Śledziona Monika    
26 Wajs Olga    
27 Warta Karolina    
28 Wasilewska Natalia    
29 Wojtczak Patrycja    
30 Zalska Iza    
31 Zmorek Beata    

Przejdź do góry