Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

Statystyki

  • Odwiedziny: 579073
  • Do końca roku: 134 dni
  • Do wakacji: WAKACJE!!!

Rocznik 2012/13

Klasa A - wych. mgr Beata Kopacz

Lp. Nazwisko i imię Zgłoszenie Wpłata
1 Barzak Karolina    
2 Całus Michał    
3 Dederko Maciej    
4 Gabryel Aleksandra    
5 Gałkowska Daria    
6 Glejzer Borys    
7 Jasiński Marcin    
8 Kacprzyk Konrad    
9 Kazik Kryspin    
10 Koprowicz Michał    
11 Kukulska Paulina    
12 Kweczke Marek    
13 Liczberski Mateusz    
14 Łuszczyk Jakub    
15 Maj Justyna    
16 Makowski Mateusz    
17 Marcisz Kacper    
18 Marzec Piotr    
19 Myga Mateusz    
20 Palacz Izabela    
21 Piaszczyk Tobiasz    
22 Piszczała Jarosław    
23 Rajczyk Filip    
24 Smykla Maciej    
25 Ungierat Konrad    
26 Wachniak Łukasz    
27 Wierzchowski Daniel    
28 Wiora Wojciech    
29 Wrześniak Monika    

 

Klasa B - wych. mgr Piotr Kowalczyk

Lp. Nazwisko i imię Zgłoszenie Wpłata
1 Beim Karol    
2 Caban Jacek    
3 Całusińska Sylwia    
4 Glin Kamil    
5 Glińska Dalida    
6 Góra Damian    
7 Jaksender Daria    
8 Janik Damian    
9 Juszczyk Maciej    
10 Kaliściak Paweł    
11 Knysak Mateusz    
12 Łubianka Monika    
13 Michalski Marcin    
14 Misztal Paulina    
15 Mucha Katarzyna    
16 Orłowski Jakub    
17 Pietralik Daria    
18 Pietrzak Dawid    
19 Saleta Michał    
20 Skalik Agnieszka    
21 Skwara Adrian    
22 Słomczyński Maciej    
23 Sośniak Aneta    
24 Swodczyk Jakub    
25 Szymański Rafał    
26 Tomżyński Tomasz    
27 Wąsek Mariusz    
28 Wójcik Kinga    
29 Wystalski Krzysztof    

 

Klasa C - wych. mgr Wioletta Strzelczyk

Lp. Nazwisko i imię Zgłoszenie Wpłata
1 Borkowski Paweł    
2 Bzdak Anna    
3 Chudobska Paulina    
4 Czechowska Anita    
5 Domagała Artur    
6 Drzastwa Kinga    
7 Dziegieć Claudia    
8 Gaik Aleksander    
9 Gierka Karolina    
10 Gładysz Jan    
11 Jędryka Rafał    
12 Karpeta Bartosz    
13 Kipigroch Marlena    
14 Klekotka Klaudia    
15 Kukuła Marek    
16 Lasota Anna    
17 Łapeta Patrycja    
18 Markiewicz Monika    
19 Miękina Maciej    
20 Miller Magdalena    
21 Niekurzak Magdalena    
22 Ostrowska Klaudyna    
23 Piątek Marta    
24 Psik Marta    
25 Ptaszek Paulina    
26 Rzeźniczak Natalia    
27 Słaby Sebastian    
28 Strugacz Adrianna    
29 Wieczorek Krystian    
30 Wojtysek Mateusz    
31 Wujec Izabela    

 

Klasa D - wych. mgr Anna Nita

Lp. Nazwisko i imię Zgłoszenie Wpłata
1 Całus Arkadiusz    
2 Egeman Magdalena    
3 Frymus Mateusz    
4 Gał Małgorzata    
5 Heluszka Paulina    
6 Kardas Dominik    
7 Kobyłkiewicz Oskar    
8 Kopeć Ada    
9 Kowalczyk Dawid    
10 Krystek Michał    
11 Lisek Karolina    
12 Majak Piotr    
13 Mrowiec Witold    
14 Ociepka Anna    
15 Orzeł Szymon    
16 Piputa Piotr    
17 Rączka Michał    
18 Reterski Bartosz    
19 Salita Jakub    
20 Sikora Joanna    
21 Sochacki Damian    
22 Stawiarz Katarzyna    
23 Szewczyk Paula    
24 Śledzińska Kamila    
25 Święcicki Błażej    
26 Taranek Joanna    
27 Tulkowska Katarzyna    
28 Wangert Piotr    
29 Wawrzak Paweł    
30 Wiśniewski Michał    
31 Zębik Piotr    
32 Zimoch Daria    

 

Klasa E - wych. mgr Agnieszka Janiszewska

Lp. Nazwisko i imię Zgłoszenie Wpłata
1 Banaszkiewicz Zuzanna    
2 Biś Kamila    
3 Blukacz Natalia    
4 Chmielarz Karina    
5 Gonera Karolina    
6 Jabłońska Magdalena    
7 Janiak Izabela    
8 Janus Martyna    
9 Karbowska Karolina    
10 Kowalczyk Justyna    
11 Królikowska Karolina    
12 Krzyżowski Bartosz    
13 Luboń Dominika    
14 Łatacz Oliwia    
15 Makowska Paulina    
16 Nowak Aleksandra    
17 Nowak Karolina    
18 Nowak Michał    
19 Paluch Anna    
20 Ptak Olga    
21 Pyrkosz Agnieszka    
22 Pyrz Kinga    
23 Resel Marta    
24 Serwiak Monika    
25 Skrzat Karolina    
26 Szczypior Karolina    
27 Ściebura Magdalena    
28 Wąpierski Marcin    
29 Wolny Jacek    
30 Wypchlak Daria    
31 Wytrzymała Magdalena    
32 Zalejska Jagoda    

 

Klasa F - wych. mgr Anna Grzesiak

Lp. Nazwisko i imię Zgłoszenie Wpłata
1 Barwaniec Anna    
2 Blukacz Monika    
3 Gawin Marcin    
4 Janeczek Mateusz    
5 Janus Patryk    
6 Jędrak Weronika    
7 Juszczyk Natalia    
8 Kondas Paulina    
9 Kozierkiewicz Magda    
10 Krawczyk Daria    
11 Kruk Beata    
12 Kubanek Karolina    
13 Lampa Justyna    
14 Lampa Olga    
15 Lisowska Angelika    
16 Łąpierz Patrycja    
17 Maszczyńska Katarzyna    
18 Mielczarek Aleksandra    
19 Moryń Konrad    
20 Orlikowska Katarzyna    
21 Pindych Klaudia    
22 Skaszczyk Marta    
23 Szadkowska Aneta    
24 Walaszczyk Nina    
25 Węglowska Oliwia    
26 Wiklińska Ewa    
27 Zimniak Anna    

Przejdź do góry