Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

Statystyki

  • Odwiedziny: 579052
  • Do końca roku: 134 dni
  • Do wakacji: WAKACJE!!!

Rocznik 2013/14

Klasa A - wych. mgr Elżbieta Wilk-Cupriak

Lp. Nazwisko i imię Zgłoszenie Wpłata
1 Bociański Andrzej    
2 Chmiel Szymon    
3 Domagała Jakub    
4 Górniak Amadeusz    
5 Halkiewicz Mateusz    
6 Kaczmarowicz Michał    
7 Koń Rafał    
8 Kowalik Carmen    
9 Kozak Łukasz    
10 Kozieł Piotr    
11 Kucharska Izabela    
12 Kwiatkowska Andżelika    
13 Maślanka Maciej    
14 Napora Patryk    
15 Opiłka Mateusz    
16 Płatkowski Bartłomiej    
17 Płuciennik Kinga    
18 Polak Wojciech    
19 Przybylska Ilona    
20 Przybytek Patrycja    
21 Ptak Łukasz    
22 Rapalski Adam    
23 Skoczylas Jakub    
24 Skoczylas Mateusz    
25 Sosna Paweł    
26 Sosnówka Kordian    
27 Stojek Klaudia    
28 Wróż Marta    
29 Żołnowska Patrycja    

 

Klasa B - wych. mgr Anita Kozłowska

Lp. Nazwisko i imię Zgłoszenie Wpłata
1 Bachniak Piotr    
2 Badura Jakub    
3 Bereszyński Michał    
4 Borowiecki Mateusz    
5 Botor Aleksandra    
6 Chudzicki Przemysław    
7 Gałkowska Paulina    
8 Gębka Katarzyna    
9 Kajdana Paula    
10 Kałuża Dominik    
11 Kasprzyk Dawid    
12 Kasprzyk Tymoteusz    
13 Kiedrzyn Radosław    
14 Kiszka Mateusz    
15 Kokot Paweł    
16 Krawczyk Patrycja    
17 Labocha Łukasz    
18 Maciejak Aleksandra    
19 Małolepsza Karolina    
20 Markiewicz Paweł    
21 Mizgała Dominik    
22 Niemiec Michał    
23 Nizielski Maciej    
24 Nowak Damian    
25 Olechowski Krzysztof    
26 Pasieka Damian    
27 Pluciński Karol    
28 Ruda Krzysztof    
29 Szwejda Agnieszka    

 

Klasa C - wych. mgr Agnieszka Szmerdt

Lp. Nazwisko i imię Zgłoszenie Wpłata
1 Brędzel Patrycja    
2 Chłądzyński Marcin    
3 Chobot Jakub    
4 Cieśla Aleksander    
5 Gniełka Jakub    
6 Kaczmarzyk Anita    
7 Klimas Paulina    
8 Kordecki Kacper    
9 Kostek Marcin    
10 Kowalczyk Weronika    
11 Kowalik Dawid    
12 Krej Łukasz    
13 Krotla Martyna    
14 Krysiński Łukasz    
15 Kuc Monika    
16 Kuźnicka Kamila    
17 Łukasik Katarzyna    
18 Maciąg Mateusz    
19 Masłoń Justyna    
20 Mazur Kamil    
21 Musik Kamil    
22 Rorat Bartłomiej    
23 Skalec Tomasz    
24 Sprycha Sylwia    
25 Sterczewska Marcelina    
26 Stępień Martyna    
27 Szeps Mateusz    
28 Szymańska Agnieszka    
29 Śmieja Marta    
30 Wróbel Magdalena    
31 Wróbel Marta    

 

Klasa D - wych. mgr Agata Klajnowska

Lp. Nazwisko i imię Zgłoszenie Wpłata
1 Andzel Damian    
2 Brodziak Seweryn    
3 Chłąd Anna    
4 Chojnacka Karolina    
5 Figuła Klaudia    
6 Gizler Kamila    
7 Grzyb Patrycja    
8 Hiller Bartłomiej    
9 Jabłoński Paweł    
10 Janas Oskar    
11 Knysak Łukasz    
12 Krogulec Artur    
13 Kurkowska Emilia    
14 Leszczyńska Martyna    
15 Leśkiewicz Patrycja    
16 Machalska Karolina    
17 Machalska Olga    
18 Mądziel Anna    
19 Mazik Zuzanna    
20 Niezgodzka Magdalena    
21 Owczarek Sara    
22 Pala Wojciech    
23 Pierz Lucyna    
24 Polaczek Artur    
25 Poroszewska Marianna    
26 Szewczyk Anita    
27 Topoła Agnieszka    
28 Wiszniewska Martyna    

 

Klasa E - wych. mgr Agnieszka Czerwik

Lp. Nazwisko i imię Zgłoszenie Wpłata
1 Adamus Izabela    
2 Balas Sara    
3 Białas Magdalena    
4 Borowska Emilia    
5 Celiński Damian    
6 Chowaniec Mateusz    
7 Cichoń Karina    
8 Cygan Karolina    
9 Gęga Dominika    
10 Jadczyk Joanna    
11 Kazen Joanna    
12 Kierach Klaudia    
13 Koffel Rafał    
14 Kulejewska Paulina    
15 Łuczyńska Angela    
16 Marchewka Paweł    
17 Merta Paulina    
18 Michalik Daria    
19 Paliwoda Anna    
20 Pasierb Kinga    
21 Porada Mateusz    
22 Rybińska Aleksandra    
23 Starostecka Roksana    
24 Tracz Ksymena    
25 Wawrzak Michał    
26 Wawrzyńska Monika    
27 Wąsowicz Szymon    
28 Więdlak Marlena    
29 Wilczyński Mikołaj    
30 Wolska Paula    

 

Klasa F - wych. mgr Iwona Kusaj

Lp. Nazwisko i imię Zgłoszenie Wpłata
1 Augustynowicz Izabela    
2 Bednarski Michał    
3 Błaszczyk Piotr    
4 Cegieła Weronika    
5 Ciepiela Łukasz    
6 Czupryna Martyna    
7 Głód Iwona    
8 Gzel Karolina    
9 Knysak Iga    
10 Kosela Mateusz    
11 Kotkiewicz Łukasz    
12 Kowalik Kacper    
13 Kropidłowska Patrycja    
14 Kudzia Katarzyna    
15 Kulej Daria    
16 Kusińska Natalia    
17 Lamch Martyna    
18 Lis Marlena    
19 Mazoń Hubert    
20 Ogonowska Aleksandra    
21 Parkitna Aleksandra    
22 Pęczek Roksana    
23 Pluta Olga    
24 Sypuła Andżelika    
25 Szczepanek Alicja    
26 Thiab Sandra    
27 Tomzik Sylwia    
28 Trzepizur Klaudia    
29 Wojszczyk Kamil    
30 Zientara Tomasz    

Przejdź do góry