Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

Statystyki

  • Odwiedziny: 480215
  • Do końca roku: 218 dni
  • Do wakacji: 26 dni

Rocznik 2014/15

 Klasa A - wych. mgr Anetta Janas

Lp. Nazwisko i imię Zgłoszenie Wpłata
1

Anzorge Adrian Adam

   
2 Chobot Kamila Agnieszka    
3 Dybała Konrad Józef    
4 Firek Damian Tomasz    
5 Gądek Piotr Krzysztof    
6 Hadryś Kinga Anna    
7 Jabłoński Maciej Władysław    
8 Janoszek Adrianna    
9 Kasprzyk Marta    
10 Kłosowska Klaudia    
11 Kobis Aleksandra    
12 Kołdej Michał    
13 Lisowska Natalia    
14 Majchrzak Agnieszka Magdalena    
15 Marcinkowski Piotr Jan    
16 Michalak Wojciech Piotr    
17 Młynarska Julia Wiktoria    
18 Moskalik Monika Katarzyna    
19 Nabiałczyk Dawid    
20 Owczarek Adrian Krzysztof    
21 Płaza Przemysław Maciej    
22 Posturzyński Marek Aleksander    
23 Pyrz Damian Rafał    
24 Spychała Bartosz Sławomir    
25 Stefaniak Marta Anna    
26 Stycz Jakub Tomasz    
27 Sznober Karolina Kamila    
28 Taranek Aleksandra Anna    
29 Turek Marcin Jacek    
30 Witczak Natalia Alicja    

 

Klasa B - wych. mgr Anna Włodarczyk

Lp. Nazwisko i imię Zgłoszenie Wpłata
1

Antczak Michał Mateusz

   
2 Chądzyńska Karolina Joanna    
3 Ciałowicz Mariusz Paweł    
4 Daroń Maciej Mariusz    
5 Dziedzic Bolesław Marek    
6 Gniełka Zuzanna Anna    
7 Iljin Filip Bartosz    
8 Jeziorska Monika Anna    
9 Jędrak Konrad Radosław    
10  Kaniewski Marek Zdzisław    
11 Kędzior Jakub Tomasz    
12 Kłos Karolina Maria    
13 Krüger Michał Damian    
14 Kubicki Paweł Benedykt    
15 Lara Joanna Beata    
16 Mielczarek Konrad    
17 Organek Dawid Zbyszek    
18 Orszulak Arkadiusz Krzysztof    
19 Pituła Jarosław Paweł    
20 Siedlaczek Łukasz Krzysztof    
21 Stanisz Wojciech    
22 Sterczewski Jakub Tomasz    
23 Synowiec Agnieszka Aleksandra    
24 Walkowicz Konrad Jan    
25 Warta Dawid Andrzej    
26 Wojtera Przemysław Jakub    
27 Wróbel Weronika Eliza    
28 Wypart Szymon    
29 Zieliński Piotr    

 

Klasa C - wych. mgr Małgorzata Czarnik

Lp. Nazwisko i imię Zgłoszenie Wpłata
1

Bednarek Alex Rafał

   
2 Bekus Dominika    
3 Chobot Julia Zuzanna    
4 Chudzik Bartosz Artur    
5 Dobrowolska Kamila Oliwia    
6 Dzwonnik Michał Olaf    
7 Frymus Kamil Adam    
8 Grobelak Adam    
9 Hubicki Marcin    
10 Jagusiak Emilia Daria    
11 Klimek Oskar Andrzej    
12 Kretkowski Oskar Paweł    
13 Kuc Seweryn Jan    
14 Kupczak Marcel Jacek    
15 Masłowska Aleksandra    
16 Młynarczyk Seweryn Jakub    
17 Niepsuj Magdalena    
18 Nowak Małgorzata Helena    
19 Olszewska Aleksandra    
20 Pasieka Magdalena Regina    
21 Pelikan Dominik Robert    
22 Pilarek Anna Karolina    
23 Popiołek Klaudia Ewa    
24 Róg Mateusz    
25 Staniszewski Krzysztof Robert    
26 Stawiarz Kinga Patrycja    
27 Trzepizur Barnaba    
28 Walczyński Alex Robert    
29 Wojtas Adrianna    
30 Woźniak Igor Filip    

 

Klasa D - wych. mgr Alina Pelc-Eliasz

Lp. Nazwisko i imię Zgłoszenie Wpłata
1

Aleksandrowicz Bartosz Adam

   
2 Berg Klaudia    
3 Borowik Kacper    
4 Chwojko Aneta Patrycja    
5 Combik Bartosz    
6 Czapla Alicja Barbara    
7 Flasza Paulina Anna    
8 Golis Beata Ewa    
9 Koźlik Natalia Maria    
10 Kremblewska Agnieszka    
11 Kubarska Karolina Małgorzata    
12 Kuźnicki Szymon Konrad    
13 Kwasek Paulina Teresa    
14 Łuszczyk Anna Małgorzata    
15 Matyjewicz Jakub Robert    
16 Matysiak Pamela Ewa    
17 Mizera Angelika    
18 Nocuń Klaudia Małgorzata    
19 Nocuń Nicol Patrycja    
20 Piotrowski Jakub    
21 Rudzki Igor Dominik    
22 Siejka Karolina    
23 Sobol Szymon    
24 Stachowiak Hubert    
25 Ulfik Izabela Elżbieta    
26 Wojtak Anita Martyna    
27 Woźniak Karolina Anna    
28 Zalska Klaudia Angelika    

 

Klasa E - wych. mgr Katarzyna Wróblewska

Lp. Nazwisko i imię Zgłoszenie Wpłata
1 Balas Daniel Mateusz    
2 Bednarek Alicja    
3 Biadacz Angelika Monika    
4 Bisaga Sonia Benita    
5 Bożek Igor Kacper    
6 Brędzel Michał Tadeusz    
7 Chamczyńska Magdalena Irena    
8 Dziedzic Oliwia    
9 Dzwonnik Mateusz Olgierd    
10 Gielnik Klaudia    
11 Grzelińska Justyna Katarzyna    
12 Jońska Agnieszka Angelika    
13 Kłos Przemysław Robert    
14 Kurek Patrycja Angelika    
15 Lis Beata Kamila    
16 Mordal Joanna    
17 Olejniczak Wiktoria    
18 Ostojski Kamil Lucjan    
19 Płuszka Monika    
20 Radoliński Damian Artur    
21 Sikora Klaudia    
22 Solecka Karolina Magdalena    
23 Struski Patryk Piotr    
24 Suchan Daria Maria    
25 Szymala Małgorzata Irena    
26 Ścigała Martyna Agnieszka    
27 Ujma Martyna Anna    
28 Ulfik Klaudia Anna    
29 Wagner Dorota    
30 Wieczorek Kamil Adam    
31 Wieczorek Karolina Beata    

 

Klasa F - wych. mgr Magdalena Mińczuk

Lp. Nazwisko i imię Zgłoszenie Wpłata
1 Abud Anna Rabia    
2 Daroń Izabela Sandra    
3 Drewniak Adrianna    
4 Duchowicz Melania Weronika    
5 Dworecka Weronika    
6 Figzał Laura Eulalia    
7 Gandera Julita Patrycja    
8 Janeczek Dawid Adrian    
9 Jasikowska Anna Halina    
10 Kardas Iga Agnieszka    
11 Kiebdój Kinga Elżbieta    
12 Klekowska Pamela Magdalena    
13 Kocka Barbara Sabina    
14 Koperska Magdalena Olga    
15 Kowalik Kamila Maryla    
16 Kowasz Weronika Anna    
17 Lizura Dominik Bartosz    
18 Majcher Kamil Piotr    
19 Man Anna Ewa    
20 Markiewicz Konstanty Robert    
21 Nocoń Iga Katarzyna    
22 Nogaj Eliza Magdalena    
23 Osiak Krzysztof Andrzej    
24 Piątek Kinga    
25 Rokicka Justyna Sonia    
26 Sitkiewicz Adrianna Matylda    
27 Specjał Kamila Marta    
28 Szematowicz Damian Krzysztof    
29 Wojtysek Marta Katarzyna    

Przejdź do góry