Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

Statystyki

  • Odwiedziny: 508933
  • Do końca roku: 191 dni
  • Do wakacji: -1 dni

Rocznik 2015/16

Klasa A - wych. mgr Janina Rydz

Lp. Nazwisko i imię Zgłoszenie Wpłata
1 Adamski Maciej
   
2 Bekus Dominika    
3 Bodanko Łukasz    
4 Chłąd Bartosz    
5 Dobosz Łukasz    
6 Domagała Ewelina    
7 Dudnik Klaudia    
8 Gradoń Radosław    
9 Karoń Maja    
10 Karpeta Michał    
11 Klekot Mateusz    
12 Kulej Wojciech    
13 Kwoczała Justyna    
14 Łakoma Aleksandra    
15 Mądrzyk Adrianna    
16 Musik Marta    
17 Piekarska Kamila    
18 Pniak Aleksandra    
19 Polak Jan    
20 Rygał Łukasz    
21 Skoczylas Julia    
22 Skoczylas Weronika    
23 Staniewski Patryk    
24 Szafer Sandra    
25 Sznurkowski Michał    
26 Szweda Justyna    
27 Trzepizur Dariusz    
28 Wierzba Sandra    
29 Włodarczyk Katarzyna    
30 Wojtasik Bartłomiej    

 

Klasa B - wych. mgr inż. Izabela Łabuś

Lp. Nazwisko i imię Zgłoszenie Wpłata
1 Adamus Piotr    
2 Brick Jakub    
3 Chabinowska Zuzanna    
4 Chudy Kacper    
5 Cierpiał Natalia    
6 Cisowski Bruno    
7 Hartwich Jonasz    
8 Kamińska Martyna    
9 Kosińska Paula    
10 Mateusiak Igor    
11 Modliński Piotr    
12 Nogal Marlena    
13 Organa Łukasz    
14 Ploch Adrian    
15 Rudek Łukasz    
16 Sękowski Piotr    
17 Sioła Patryk    
18 Skiba Tomasz    
19 Skrzypczyk Filip    
20 Sobański Kacper    
21 Surlej Zuzanna    
22 Szewczyk Michał    
23 Szwej Radosław    
24 Woźniak Bartosz    
25 Żydziak Agnieszka    

 

Klasa C - wych. mgr Kamila Sokołowska-Sikora

Lp. Nazwisko i imię Zgłoszenie Wpłata
1 Borowski Dominik    
2 Bujak Olga    
3 Celt Paweł    
4 Gawron Szymon    
5 Gidziela Karolina    
6 Jachura Bartłomiej    
7 Jeżewski Sebastian    
8 Kadłubek Kacper    
9 Kiepura Przemysław    
10 Komorowski Aleksander    
11 Konieczny Krzysztof    
12 Kowasz Mateusz    
13 Kremblewski Maciej    
14 Leleń Monika    
15 Lisowski Dominik    
16 Lubczyk Karolina    
17 Łęgowik Justyna    
18 Nowakowska Anna    
19 Piecuch Karolina    
20 Policiński Dawid    
21 Radecki Błażej    
22 Rakoczy Krystian    
23 Sabat Damian    
24 Sikora Ada    
25 Skoczek Przemysław    
26 Szcześniak Konrad    
27 Szepelak Kamil    

 

Klasa D - wych. mgr Małgorzata Łuszczyk

Lp. Nazwisko i imię Zgłoszenie Wpłata
1 Barczyńska Anna
   
2 Bednarz Aleksandra    
3 Bryła Olga    
4 Burzyńska Katarzyna    
5 Ciastek Damian    
6 Daroń Jowita    
7 Gęsiarz Małgorzata    
8 Gwiździńska Roksana    
9 Jankowska Klaudia    
10 Jarawka Karolina    
11 Jezuita Natalia    
12 Juszczyk Monika    
13 Kowalski Konrad    
14 Kruczyńska Karolina    
15 Krysiak Mateusz    
16 Labocha Katarzyna    
17 Lara Kamil    
18 Marcinkowski Łukasz    
19 Muś Julia    
20 Niestrój Natalia    
21 Roksela Joanna    
22 Srokosz Marlena    
23 Stypuła Marlena    
24 Swojnóg Patrycja    
25 Szafert Magdalena    
26 Wochal Michał    

 

Klasa E - wych. mgr Magdalena Borowiecka

Lp. Nazwisko i imię Zgłoszenie Wpłata
1 Balcerek Martyna    
2 Banaszkiewicz Kamila    
3 Biernat Karolina    
4 Cygan Paulina    
5 Dziekanowska Iga    
6 Drewniak Wiktoria    
7 Dziagacz Monika    
8 Fresel Katarzyna    
9 Janik Marta    
10 Kała Angelika    
11 Kapitańska Natalia    
12 Karoń Anna    
13 Knopczyk Justyna    
14 Korpas Dominika    
15 Kuzior Aleksandra    
16 Majchrzak Michalina    
17 Mszyca Katarzyna    
18 Nowak Natalia    
19 Nowak Patrycja    
20 Pacud Aleksandra    
21 Paduch Małgorzata    
22 Patynowska Angelika    
23 Psiuk Natalia    
24 Rybak Paulina    
25 Segiet Katarzyna    
26 Sterna Łukasz    
27 Tomczyk Angelika    
28 Trzeciakowska Dominika    
29 Ujma Wiktoria    
30 Wachuła Kamila    
31 Wieczorek Natalia    
32 Wypych Jan    
33 Zabielska Natalia    

 

Klasa F - wych. mgr Roman Kępski

Lp. Nazwisko i imię Zgłoszenie Wpłata
1 Bachniak Magdalena
   
2 Bugaj Oliwia    
3 Czerkowska Paulina    
4 Czerwik Michał    
5 Dynus Paulina    
6 Garus Zuzanna    
7 Gorzelak Mateusz    
8 Grych Paweł    
9 Hadrian Angelika    
10 Jarosik Andrzej    
11 Korbela Jakub    
12 Małek Krzysztof    
13 Mirek Tymoteusz    
14 Nowakowska Agnieszka    
15 Nykiel Patrycja    
16 Papadziuk Patrycja    
17 Pardela Dominika    
18 Paruzel Joanna    
19 Rybak Kacper    
20 Podlaski Wojciech    
21 Polańska Monika    
22 Puchała Marta    
23 Sikora Kasper    
24 Skupińska Zuzanna    
25 Swodczyk Agnieszka    
26 Ufel Natalia    
27 Wieczorek Sandra    

Przejdź do góry