Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

Statystyki

  • Odwiedziny: 508930
  • Do końca roku: 191 dni
  • Do wakacji: -1 dni

Rocznik 2016/17

 

Klasa A - wych. mgr inż. Dominik Życiński

Lp. Nazwisko i imię Zgłoszenie Wpłata
1 Białek Damian     
2 Biernacki Paweł    
3 Borowiecka Karolina    
4 Foltyniewicz Dominika    
5 Graczyk Adrian    
6 Haber Wioletta    
7 Hejduk Kornel    
8 Jackowska Anna    
9 Jadczak Paulina    
10 Jeleń Mateusz    
11 Kożuch Aleksandra    
12 Kuśmierz Bartosz    
13 Matyja Kamila    
14 Nocoń Joanna    
15 Nowak Karol    
16 Otrębska Paulina    
17 Piątek Tymoteusz    
18 Posturzyński Karol    
19 Prusaczyk Piotr    
20 Przygoda Jarosław    
21 Purgal Patrycja    
22 Romańska Klaudia    
23 Skowron Agata    
24 Skowronek Igor    
25 Smolarczyk Adrianna    
26 Tomzik Patryk    
27 Topolski Kornel    
28 Włodarczyk Magdalena    
29 Włodarek Dominik    
30 Wojtania Filip    

 

Klasa B - wych. mgr Agnieszka Szmerdt

Lp. Nazwisko i imię Zgłoszenie Wpłata
1 Bereszko Filip    
2 Bluszcz Patrycja    
3 Cok Kacper    
4 Flis Kamil    
5 Gałkowska Anna    
6 Grajcar Emilia    
7 Jabłońska Katarzyna    
8 Knysak Kamila    
9 Kowalik Paulina    
10 Krawczyk Patrycja    
11 Łakomski Tomasz    
12 Łaszek Kamil    
13 Maj Klaudia    
14 Misiak Dominika    
15 Michalak Mateusz    
16 Niedbała Mateusz    
17 Rodacki Jakub    
18 Rospondek Borys    
19 Sil Patrycja    
20 Siwek Aleksandra    
21 Starczewski Hubert    
22 Szeląg Cezary    
23 Wasylkiewicz Wiktor    
24 Wilk Weronika    

 

Klasa C - wych. mgr Magdalena Otrębska

Lp. Nazwisko i imię Zgłoszenie Wpłata
1 Bakir Karol    
2 Bańbura Anna    
3 Barczyński Filip    
4 Chłąd Martyna    
5 Ciesielska Julia    
6 Guz Rafał    
7 Hejno Julia    
8 Jabłoński Kacper    
9 Janicka Patrycja    
10 Janik Paweł    
11 Jurczyńska Luiza    
12 Kaderzawek Klaudia    
13 Kozera Tomasz    
14 Kuca Karolina    
15 Kulesza Karolina    
16 Letkowska Paulina    
17 Majak Dagmara    
18 Mikha Filip    
19 Mońka Piotr    
20 Muras Sebastian    
21 Nabiałczyk Marcelina    
22 Owczarek Patrycja    
23 Podczarski Mateusz    
24 Pudło Paula    
25 Purgal Julia    
26 Słaby Dominika    
27 Sroka Oliwia    
28 Staszczyk Anna    
29 Wypych Krzysztof    
30 Zalfresoo-Jundziłło Łukasz    
31 Zemła Matylda    

 

Klasa D - wych. mgr Elżbieta Wilk-Cupriak

Lp. Nazwisko i imię Zgłoszenie Wpłata
1 Adamik Agata    
2 Bilska Agnieszka    
3 Dondela Sara    
4 Dudek Karolina    
5 Flis Bartosz    
6 Franusiak Ida    
7 Grybek Zofia    
8 Karolska Rafaella    
9 Kielan Aleksandra    
10 Knop Mikołaj    
11 Kotala Aleksandra    
12 Krawczyk Paulina    
13 Kwaśniewska Dominika    
14 Lesik Dawid    
15 Motylewski Damian    
16 Paruzel Kamil    
17 Pęczek Agnieszka    
18 Piech Katarzyna    
19 Piekielska Karolina    
20 Pietruszka Anna    
21 Pilarz Anna    
22 Płuciennik Agnieszka    
23 Purgal Dominik    
24 Radziejewska Karolina    
25 Richane Weronika    
26 Sieczka Magdalena    
27 Szczypiór Patrycja    
28 Walicki Maciej    
29 Wysocka Julia    
30 Zamożna Paulina    

 

Klasa E - wych. mgr Anna Grzesiak

Lp. Nazwisko i imię Zgłoszenie Wpłata
1 Adamik Aleksandra    
2 Augustyniak Magdalena    
3 Baranowski Beniamin    
4 Bystrzanowska Klaudia    
5 Dworak Katarzyna    
6 Garska Agata    
7 Jońca Małgorzata    
8 Kapral Sylwia    
9 Kempski Kacper    
10 Kępa Ewelina    
11 Kluczna Dominika    
12 Knapik Weronika    
13 Konstanciak Dominika    
14 Koperska Natalia    
15 Korgól Izabela    
16 Kostrusiak Zuzanna    
17 Kowalska Marcelina    
18 Kowasz Magdalena    
19 Łakoma Angelika    
20 Pianka Oskar    
21 Piątkowska Paula    
22 Sokołowska Julia    
23 Soluch Łukasz    
24 Sroka Anna    
25 Stolarska Ewelina    
26 Śliwakowska Anna    
27 Świerblewski Bartosz    
28 Wagner Marta    
29 Wąs Karolina     

 

Klasa F - wych. dr Magdalena Pluskota

Lp. Nazwisko i imię Zgłoszenie Wpłata
1 Biczak Kacper    
2 Charaziak Marcelina    
3 Chudzik Kacper    
4 Cierniak Klaudia    
5 Czaja Julia    
6 Folwarczna Klaudia    
7 Grzechnik Paulina    
8 Jarzębska Wiktoria    
9 Juchnik Łukasz    
10 Kapuśniak Paulina    
11 Kisiel Wiktoria    
12 Kulińska Roksana    
13 Lamorska Paulina    
14 Mroczek Adrian    
15 Mucha Dawid    
16 Niewczas Monika    
17 Nowak Tomasz    
18 Nowakowski Jakub    
19 Ocimek Łukasz    
20 Płatek Igor    
21 Purgal Magdalena    
22 Rybak Natalia    
23 Sitkiewicz Klaudia    
24 Smolińska Maja    
25 Sobczyk Natalia    
26 Suchecki Michał    
27 Wieczorek Piotr    
28 Wierus Justyna    
29 Wypych Anna    

 

Klasa G - wych. mgr Ewa Kaczmarek

Lp. Nazwisko i imię Zgłoszenie Wpłata
1 Antkiewicz Filip    
2 Auguściak Katarzyna    
3 Fossa Wojciech    
4 Gapiński Karol    
5 Gazda Bartłomiej    
6 Głąb Eryk    
7 Gołąbek Oskar    
8 Habrowska Jessica    
9 Jura Michał    
10 Kała Damian    
11 Knapik Katarzyna    
12 Kobyłkiewicz Bartosz    
13 Konieczny Krzysztof    
14 Kwapisz Paulina    
15 Kwasek Katarzyna    
16 Nowak Anna    
17 Nowak Filip    
18 Pasieka Milena    
19 Polis Piotr    
20 Roszak Bartłomiej    
21 Ryński Piotr    
22 Skowron Iga    
23 Swiderska Patrycja    
24 Waloch Mateusz    
25 Wolniaczyk Julia    
26 Zoń Ada    

Przejdź do góry