Uczniowie kl 4b
Weronika Kluska i Mateusz Wojtal
zakwalifikowali się do drugiego etapu Olimpiady Geograficznej.
Serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesów w dalszych zmaganiach!!

Uczniowie kl 4b
Weronika Kluska i Mateusz Wojtal
zakwalifikowali się do drugiego etapu Olimpiady Geograficznej.
Serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesów w dalszych zmaganiach!!
Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2025/2026 odbędzie się
26 czerwca o godzinie 9:00.