Z przyjemnością informujemy, że
uczennica klasy 3e Marta Wystalska,
pod kierunkiem profesor Justyny Witek,
przeszła do drugiego etapu XXXVIII Olimpiady Wiedzy Ekologicznej.
Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów !!!

Z przyjemnością informujemy, że
uczennica klasy 3e Marta Wystalska,
pod kierunkiem profesor Justyny Witek,
przeszła do drugiego etapu XXXVIII Olimpiady Wiedzy Ekologicznej.
Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów !!!
Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2025/2026 odbędzie się
26 czerwca o godzinie 9:00.