24_Dzien_Edukacji_Narodowej

Dzień Edukacji Narodowej

11 października w naszej szkole świętowaliśmy wspólnie Dzień Edukacji Narodowej, zwany także Dniem Nauczyciela. Z tej okazji cała społeczność szkoły wzięła udział w akademii.
W części oficjalnej, Dyrektor naszej szkoły, dr Jan Randak, złożył życzenia nauczycielom, podkreślając, jak ważna i odpowiedzialna jest praca nauczyciela.

Po części oficjalnej odbyła się część artystyczna, która została przygotowana przez klasę 2b. Uczniowie zaprezentowali występ taneczny do muzyki z musicalu „Hairspray”. Wspaniałą choreografię przygotowała pani profesor Ewelina Stolarska, nad całością przedstawienia czuwała pani profesor Edyta Chłąd . Występ klasy został przyjęty bardzo miło, zarówno przez nauczycieli, jak i uczniów. Tradycyjnie oprawę muzyczną przygotował zespół Biegan Band, a na koniec akademii uczniowie całej szkoły, wraz z profesorami, zatańczyli Belgijkę.