Klasa 1b/p

klasa 1b/p ang – mat – geog wych. – mgr Katarzyna Pogłodzińska Bańcerek, Wiktoria Boral, Kornelia Borowiecka, Daria Chłopaś, Oliwia Ciupińska, Wiktoria Dąbrowska, Julia Dec, Agata Dorożański, Kamil Droś, Igor Gołębiowski, Mateusz Halkiewicz, Piotr Janas, Marta Kluska, Weronika Kolasa, Mikołaj Krawczyk, Weronika Kucharska, Julia Makles, Grzegorz Paruzel, Jakub Pękala, Wiktor Piotrowski, Kacper Pusy, Natalia Rymarczyk, […]

Klasa 1c/p

klasa 1c/p pol – ang – WOS wych. – mgr Małgorzata Czarnik Broniszewska, Maja Bryłka, Maja Bubel, Jakub Gajda, Julia Grabowski, Bartosz Graczyk, Maja Jaksender, Julia Jakubczak, Miłosz Jełowicka, Karolina Kaczmarek, Klaudia Kostrzyca, Julia Kowalik, Karolina Kupis, Natalia Maciejewska, Julia Majer, Dominik Małek, Nicola Oberska, Wiktoria Olszewska, Zuzanna Ptaszek, Adrianna Sipa, Alicja Sobiepańska, Anna Świtała, […]

Klasa 1d/p

klasa 1d/p ang – biol – chem wych. – mgr Agnieszka Ziajska Bańcerek, Patrycja Barczyk, Kamila Bartelak, Roksana Bauć, Karolina Borecki, Paweł Bubula, Konrad Budziałowska, Dominika Bugała, Alicja Cendrowska, Sandra Dyndał, Jan Gajda, Julia Goldsztajn, Magdalena Golis, Stanisław Klink, Oliver Krętuś, Ines Kubiak, Martyna Kuroń, Zuzanna Łucka, Julia Machoń, Anna Michoń, Lena Pardela, Natalia Pęzik, […]

Klasa 1a/g

klasa 1a/g inf – mat – ang wych. – mgr Anna Grzesiak Brymora, Emilia Buczkowski, Wiktor Cieśla, Miłosz Dąbrowski, Tomasz Fąfera, Adam Gajzmer, Andżelika Graj, Dawid Grzywacz, Krzysztof Hacaś, Michał Hutny, Hubert Jaskólska, Oliwia Juszczyk, Julia Karolski, Gracjan Klar, Jakub Konopka, Paweł Królik, Klaudia Łągiewka, Miłosz Mróz, Antoni Opara, Wiktoria Ostrowski, Jakub Parzonka, Jakub Pawłowski, […]

Klasa 1b/g

klasa 1b/g ang – mat – geog wych. – mgr Anetta Janas Barczyńska, Karolina Bocianowska, Anna Bożek, Kamila Chrostowski, Paweł Chrzęstek, Wiktoria Czyż, Karolina Dąbrowska, Roksana Depta, Julianna Dziwiński, Wiktor Flak, Igor Gągała, Julia Hyra, Wiktoria Kadłubek, Paulina Kardas, Maciej Kempa, Mikołaj Kosmala, Bartosz Kubica, Łukasz Leciak, Julia Parkitna, Aleksandra Pawłowski, Oskar Rokicki, Iwo Ryś, […]

Klasa 1c/g

klasa 1c/g pol – ang – geog wych. – mgr Magdalena Otrębska Błasik, Wiktoria Boczkowska, Martyna Chrapińska, Maja Cudak, Oliwia Dłubak, Alicja Drynda, Klaudia Duda, Katarzyna Dzięba, Julia Fogel, Karolina Frączek, Karolina Gałek, Marcel Góra, Zuzanna Jaworski, Piotr Kapral, Paulina Konopka, Robert Kulej, Maciej Lach, Patryk Mirecki, Adrian Niemczyk, Oskar Ochenduszka, Paulina Parkitna, Magdalena Pawełkiewicz, […]

Klasa 1d/g

klasa 1d/g ang – biol – chem wych. – mgr Monika Wojtal Adamik, Monika Andrzejewski, Szymon Borowiecka, Nadia Cag, Zuzanna Chybowski, Samuel Ćwikła, Emilia Dębińska, Julia Dziewior, Karolina Gabrysiak, Aurelia Garbala, Patrycja Głąb, Martyna Goner, Aleksandra Grzyb, Natalia Janiszewska, Julia Jafra, Dominika Kempa, Wiktoria Klepka, Amelia Kościuk, Wiktoria Kotarska, Kornelia Marcisz, Kornelia Nocoń, Weronika Oczkowska, […]

Rocznik 2018/19

Klasa A- wych. mgr Cecylia Imielska-Ciura informatyka – matematyka – j. angielski – geografia Całusiński, Michał Patryk Ciepielska Julia, Klaudia Dudka, Mateusz Krzysztof Dzianok, Piotr Robert Franos, Sylwia Aurelia Freus, Oliwia Głowacki, Mikołaj Piotr Grabowski, Alexy Grzegorz Janus, Maciej Jerzy Julian Font Filip Kaliński, Mikołaj Waldemar Kotala, Antoni Maciej Krawczyk, Sabina Aleksandra Leszczyński Maciej Mirosław Markiewicz, […]

English Scrabble Club

English Scrabble Club

English Scrabble Club zaprasza uczniów klas 1 i 2 oraz chętnych nauczycieli, nie-anglistów, do wzięcia  udziału w szkolnych rozgrywkach  Scrabble w j. angielskim. Czym jest SCRABBLE? Scrabble to wymyślona w 1931 roku gra planszowa, polegająca na układaniu słów z wylosowanych płytek z literami. REGULAMIN ROZGRYWEK W turnieju zmierzą się drużyny dwuosobowe, co oznacza, że naprzeciwko […]

Rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020

Rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020

W dniu 2 września w murach naszego liceum zainaugurowano Nowy Rok Szkolny 2019/2020. Pan Dyrektor Jan Randak powitał uczniów klas pierwszych, którzy ukończyli szkoły podstawowe i gimnazja. Następnie pierwszoklasiści złożyli ślubowanie i obejrzeli część artystyczną przygotowaną przez uczniów klasy 2a pod opieką Pani doktor Anetty Górnickiej. Po przedstawieniu, uczeń klasy 2a Kacper Kuleta wykonał na […]