Rocznik 2018/19

Klasa A- wych. mgr Cecylia Imielska-Ciura informatyka – matematyka – j. angielski – geografia Całusiński, Michał Patryk Ciepielska Julia, Klaudia Dudka, Mateusz Krzysztof Dzianok, Piotr Robert Franos, Sylwia Aurelia Freus, Oliwia Głowacki, Mikołaj Piotr Grabowski, Alexy Grzegorz Janus, Maciej Jerzy Julian Font Filip Kaliński, Mikołaj Waldemar Kotala, Antoni Maciej Krawczyk, Sabina Aleksandra Leszczyński Maciej Mirosław Markiewicz, […]

Rocznik 2017/18

Klasa A- wych. mgr Monika Wojtal informatyka – matematyka – j. angielski – geografia Broś Marcin Chajduś Michał Gieroń Jakub Gwoździk Wiktoria Klajnowska Julia Kobis Klaudia Kwiatkowski Szymon Łagodziński Daniel Matusik Anna Mikołajewski Filip Oziębała Bartłomiej Paradowski Michał Pawlik Szymon Pluta Przemysław Połys Beata Przybyłowicz Szymon Purgal Kamila Siwek Adam Skibiński Konrad Skrzypek Milena Staroń Grzegorz […]

Rocznik 2016/17

Klasa A- wych. mgr inż. Dominik Życiński informatyka – matematyka – j. angielski – geografia Białek Damian Biernacki Paweł Borowiecka Karolina Foltyniewicz Dominika Graczyk Adrian Haber Wioletta Hejduk Kornel Jackowska Anna Jadczak Paulina Jeleń Mateusz Kożuch Aleksandra Kuśmierz Bartosz Matyja Kamila Nocoń Joanna Nowak Karol Otrębska Paulina Piątek Tymoteusz Posturzyński Karol Prusaczyk Piotr Przygoda Jarosław Purgal […]

Rocznik 2015/16

Klasa A- wych. mgr Janina Rydz informatyka – matematyka – j. angielski – geografia Adamski Maciej Bekus Dominika Bodanko Łukasz Chłąd Bartosz Dobosz Łukasz Domagała Ewelina Dudnik Klaudia Gradoń Radosław Karoń Maja Karpeta Michał Klekot Mateusz Kulej Wojciech Kwoczała Justyna Łakoma Aleksandra Mądrzyk Adrianna Musik Marta Piekarska Kamila Pniak Aleksandra Polak Jan Rygał Łukasz Skoczylas Julia […]

Rocznik 2014/15

Klasa A- wych. mgr Anetta Janas informatyka – matematyka – j. angielski – geografia Anzorge, Adrian Adam Chobot, Kamila Agnieszka Dybała, Konrad Józef Firek, Damian Tomasz Gądek, Piotr Krzysztof Hadryś, Kinga Anna Jabłoński, Maciej Władysław Janoszek, Adrianna Kasprzyk, Marta Kłosowska, Klaudia Kobis, Aleksandra Kołdej, Michał Lisowska, Natalia Majchrzak, Agnieszka Magdalena Marcinkowski, Piotr Jan Michalak, Wojciech […]

Rocznik 2013/14

Klasa A- wych. mgr Elżbieta Wilk-Cupriak matematyka – informatyka Bociański Andrzej Chmiel Szymon Domagała Jakub Górniak Amadeusz Halkiewicz Mateusz Kaczmarowicz Michał Koń Rafał Kowalik Carmen Kozak Łukasz Kozieł Piotr Kucharska Izabela Kwiatkowska Andżelika Maślanka Maciej Napora Patryk Opiłka Mateusz Płatkowski Bartłomiej Płuciennik Kinga Polak Wojciech Przybylska Ilona Przybytek Patrycja Ptak Łukasz Rapalski Adam Skoczylas Jakub Skoczylas […]

Rocznik 2012/13

Klasa A- wych. mgr Beata Kopacz matematyka – informatyka  Barzak Karolina Całus Michał Dederko Maciej Gabryel Aleksandra Gałkowska Daria Glejzer Borys Jasiński Marcin Kacprzyk Konrad Kazik Kryspin Koprowicz Michał Kukulska Paulina Kweczke Marek Liczberski Mateusz Łuszczyk Jakub Maj Justyna Makowski Mateusz Marcisz Kacper Marzec Piotr Myga Mateusz Palacz Izabela Piaszczyk Tobiasz Piszczała Jarosław Rajczyk Filip Smykla […]

Rocznik 2011/12

Klasa A- wych. mgr Janina Rydz informatyka – matematyka Białek Magdalena Bobel Jakub Boral Michał Depta Filip Fiszer Artur Glin Katarzyna Górska Agata Jarzębska Agnieszka Kasprzyk Karolina Kneba Damian Knoski Jakub Knysak Agnieszka Kowalik Patrycja Krysiński Maciej Kulik Marta Lacki Adrian Macińska Edyta Matuszczak Adrianna Michalski Paweł Mirek Krzysztof Moraczyński Oskar Pierzgalski Maciej Prokop Jakub […]

Rocznik 2010/11

Klasa A- wych. mgr Roman Kępski informatyka – matematyka Albiński Przemysław Bednarek Ewa Bochnacka Aleksandra Brachowski Andrzej Duda Krzysztof Florjańska Dominika Gonera Aleksandra Hejduk Paweł Jachimowski Piotr Kaniowska Aleksandra Kapuścik Piotr Karolczyk Mariusz Karońska Agata Klekot Dawid Krysztofiak Szymon Lacki Mateusz Lewandowska Patrycja Lutostańska Weronika Majewski Martin Markiewicz Rafał Marszałek Marek Michalczak Mateusz Miklewski Jakub […]

Rocznik 2009/10

Klasa A- wych. mgr Agata Klajnowska informatyka – matematyka Bachniak Sergiusz Bakir Fatima Biniek Anna Bloma Mateusz Dudek Przemysław Hak Alicja Janus Jędrzej Jędrak Krystian Katus Katarzyna Klimczyk Patryk Kowalczyk Mariusz Kowalska Katarzyna Krawczyk Łukasz Krysiak Paweł Lisiecki Adrian Minkiewicz Sebastian Niciński Marcel Nowak Adrian Nowak Marta Opala Natalia Pawlak Izabela Plichta Tomasz Pniewska Sara […]