Święto Edukacji Narodowej 2018

DZIEŃ NAUCZYCIELA- czyli Święto Edukacji Narodowej
12 października obchodziliśmy w szkole Święto Edukacji Narodowej. W tym uroczystym dniu odbyła się akademia podczas której radny Sejmiku Województwa Śląskiego pan Stanisław Dzwonnik wręczył złotą odznakę Pani profesor Urszuli Brzózce i srebrną odznakę Pani Katarzynie Wróblewskiej. Oprócz życzeń i kwiatów dla profesorów naszego liceum został przygotowany wspaniały występ wokalny przez Uczennice klasy 2e, pod kierunkiem wychowawcy, Pana Romana Kępskiego. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć. Wszystkim Nauczycielom, Pracownikom szkoły i Uczniom składamy jeszcze raz najserdeczniejsze życzenia.

W trakcie uroczystości Dnia Nauczyciela podane zostały wyniki wyborów do Samorządu Uczniowskiego (w skład którego wchodzi 12 osób) oraz wyborów Opiekunów Samorządu (3 osoby z grona pedagogicznego).

Opiekunowie Samorządu Uczniowskiego:
1. mgr Magdalena Borowiecka