Rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020

W dniu 2 września w murach naszego liceum zainaugurowano Nowy Rok Szkolny 2019/2020. Pan Dyrektor Jan Randak powitał uczniów klas pierwszych, którzy ukończyli szkoły podstawowe i gimnazja. Następnie pierwszoklasiści złożyli ślubowanie i obejrzeli część artystyczną przygotowaną przez uczniów klasy 2a pod opieką Pani doktor Anetty Górnickiej. Po przedstawieniu, uczeń klasy 2a Kacper Kuleta wykonał na gitarze utwór pt: ”Let her go”, a piosenkę do tego utworu wykonała nasza tegoroczna absolwentka Eliza Wang.

Po zakończeniu uroczystości wychowawcy wraz ze swoimi wychowankami przeszli do sal na pierwsze spotkanie.

Następnie klasy drugie i trzecie spotkały się na auli z Panem Dyrektorem oraz wychowawcami.