Mistrz Częstochowy szkół średnich w Siatkówce Chłopców

ZŁOTO DLA BIEGANA na Mistrzostwach Częstochowy szkół średnich w Siatkówce Chłopców

W drodze do sukcesu nasi chłopcy wygrali 6 spotkań w stosunku 2 do 0 zwyciężając z następującymi szkołami Żeromski, Kochanowski, Ekonomik, Sienkiewicz.

30 listopada 2019 odbyły się finały Licealiady w Siatkówce Chłopców. W finale nasi Zawodnicy niesieni serdecznym i intensywnym dopingiem ze strony naszych uczniów oraz nauczycieli pokonali IX Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida (2-0) oraz Techniczne Zakłady Naukowe (2-0) tym samym awansując do finałów Wojewódzkich!

Drużyna Biegana wystąpiła w składzie: Janelt Eryk z klasy 3b- kapitan, Lal Rafał z kl 3b, Pachurka Kamil kl.3b, Pogłodziński Jan kl.3b, Frankowski Eryk kl 3e, Bąkiewicz Jędrzej kl.2b, Janczyk Mikołaj kl. 2b, Sochaczewski Bartek kl. 2b, Adamczyk Tomasz kl.3e.

Opiekun mgr Iwona Kusaj.

Dziękujemy wszystkim za kibicowanie do samego końca!

Dla Was Panowie serdeczne podziękowania, za włożenie całego serca w te dwa emocjonujące spektakle.

„Już w tym sezonie Biegański w złotej koronie” BRAWO!!!

Fot. Kacper Balik