Wizyta młodzieży z Izraela

25 listopada 2019, gościliśmy w naszej szkole 80 osobową grupę młodzieży z Izraela, z miejscowości Netanya z Sharet High School. Celem naszej współpracy jest kształtowanie postawy otwartości, poznanie kultury, tradycji obu narodów, poszukiwanie wspólnej historii.
Podczas wspólnych warsztatów, które odbyły się w języku angielskim uczniowie poznali zwyczaje, tradycje panujące w obu krajach, ich współczesną historię. Punktem programu, który bardzo spodobał się naszym gościom była prezentacja naszego tańca narodowego poloneza. Spotkanie odbyło się w bardzo miłej atmosferze.
Dziękujemy wszystkim uczniom uczestniczącym w spotkaniu i zaangażowanym w jego przygotowanie.
Nauczyciele koordynujący: mgr A. Grzesiak, mgr A. Kozłowska-Ulfik, mgr A. Szewczyk, mgr K. Sokołowska-Sikora, mgr A. Ziajska