Prezentacja klas pierwszych 2020

Prezentacja klas pierwszych 2020

31 stycznia 2020 roku w naszej szkole odbyło się podsumowanie I okresu roku szkolnego 2019/2020, a zarazem prezentacja klas I. Podczas tego wydarzenia Pan Dyrektor, dr Jan Randak, nagrodził 14 wybitnie uzdolnionych uczniów, którzy uzyskali średnią powyżej 4,8. Nagrody w postaci książek i dyplomów otrzymali również uczniowie klas I, którym udało się zająć jedno z trzech miejsc w szkolnym konkursie matematycznym. Po części oficjalnej rozpoczęła się część artystyczna. Każda klasa wykazała się ogromną kreatywnością i pomysłowością. Uczniowie zaprezentowali się z jak najlepszej strony przedstawiając swoje talenty. Dzięki temu mogliśmy poznać pasje naszych uczniów. Zaprezentowano wiele zabawnych scen w formie kabaretowej. Nie zabrakło również pokazów tanecznych i śpiewów. Młodzież bardzo zaangażowała się w tę ważną inicjatywę szkolną.

Wszystkie występy były przygotowane na bardzo wysokim poziomie. Wyniki rywalizacji przedstawiają się następująco:

1. I miejsce- klasa I c/g
2. II miejsce- klasa I b/p
3. III miejsce- klasa I c/p