Zakończenie roku szkolnego 2021/2022

Prawdziwie dobrą szkołę poznaje się nie tylko po całym roku ciężkiej pracy, ale także w jakim stylu kończy rok szkolny. Biegan skończył tak jak przystało na najpopularniejsze liceum w Częstochowie – z KLASĄ!!!

Było wszystko: koncert Biegan Band, tańce dziewczyn z Biegan Dance, występ naszej Mistrzyni Polski w Tańcach Standardowych i Latynoamerykańskich Mai Szmigielskiej i jej partnera, a na samym końcu wielka niespodzianka. Po raz pierwszy na naszej szkolnej scenie w roli wokalistki wystąpiła profesor Agnieszka Ziajska z utworami „Cykady na Cykladach” oraz „Agnieszka Już Dawno Tutaj Nie Mieszka”. Wszyscy zebrani byli pod ogromnym wrażeniem…, a pani profesor została naszym szkolnym kandydatem do Mam Talent.

W części oficjalnej nasi najlepsi uczniowie odebrali świadectwa z wyróżnieniem oraz nagrody Dyrektora Szkoły.

 

Występ klasy 3dp

 

Zakończenie w TVOrion