Jasełka w III LO

22 grudnia wspólnota III LO przeżywała Dzień Wigilii. W klasach uczniowie z wychowawcami składali sobie życzenia, łamali się opłatkiem. Nie zabrakło tradycyjnych wigilijnych potraw oraz słodkości.
O godz. 11 wszyscy zgromadzili się na hali, by obejrzeć bożonarodzeniowe przedstawienie inspirowane utworem Karola Dickensa „Opowieść wigilijna”, przygotowane przez uczniów klasy I e, I c i IV a. Młodzi aktorzy dzięki wspaniałej grze, kostiumom i scenografii pokazali swoje artystyczne talenty i wprowadzili nas duchowo w klimat świąt.
Następnie pan dyrektor Jan Randak złożył wszystkim najlepsze życzenia na święta Bożego Narodzenia i nadchodzący Nowy Rok. Do wspólnego kolędowania zaprosił zespół Biegan Band.