Dzień Samorządności i Dzień Otwarty 2022

W dniu 21 marca 2022 roku odbył się w naszej szkole Dzień Otwarty w połączeniu z Dniem Samorządności. Uczniowie klas ósmych mieli możliwość dokładnego zapoznania się z ofertą edukacyjną naszego liceum, porozmawiania z naszą młodzieżą jak również mogli wziąć udział w Dniu Samorządności. Hasłem przewodnim tego dnia były HAWAJE, stąd też wszystkie atrakcje musiały zawierać w sobie element hawajski. Były to między innymi: nauka tańca Hula, konkurs Limbo, wybór Miss Hawajów i najbardziej gibkiego faceta w Bieganie, przyrządzanie hawajskich drinków i surfowanie na desce, a wszystko to działo się na hawajskiej plaży w rytm gorących, hawajskich rytmów. Atmosfera w Bieganie sięgnęła zenitu (nie po raz pierwszy zresztą) co wyraźnie widać na załączonych zdjęciach.