WYBORY DO SAMORZĄDU SZKOLNEGO 2020/2021

WYBORY DO SAMORZĄDU SZKOLNEGO 2020/2021 w III Liceum Ogólnokształcącym im. dr Wł. Biegańskiego w Częstochowie

W związku z sytuacją epidemiczną, tegoroczne wybory do Samorządu Szkolnego w III Liceum Ogólnokształcącym im. dr Wł. Biegańskiego w Częstochowie odbyły się w formie zdalnej, z wykorzystaniem formularza Office 365.
Respondenci mogli wybierać spośród 25 kandydatów. Każdy z głosujących mógł oddać tylko jeden głos. Wybory trwały tydzień (od 27.10.2020- 2.11.2020) a głosowania odbywały się podczas zajęć z wychowawcami.

W wyborach wzięło udział 387 uczniów co stanowi 68,6% ogólnej liczby uczniów uprawnionych do głosowania.

Z przyjemnością przedstawiamy członków Samorządu Szkolnego w III Liceum Ogólnokształcącym im. Wł. Biegańskiego w Częstochowie na rok szkolny 2020/2021 (w kolejności w jakiej pojawili się na liście):

Przewodniczący:
Iwo Rokicki kl 2bg

Zastępcy Przewodniczącego:
Angelika Pieniak kl 2cg
Wojciech Oboński kl 3f

Sekretarz:
Wiktor Buczkowski kl 2ag

Członkowie:
Selena Mazur kl 1a
Julia Eksner kl 1b
Patrycja Caban kl 1b
Dominik Wróbel kl 1c
Julia Przybylska kl 1d
Krzysztof Kędzior kl 2ap
Patryk Kozłowski kl 2ap
Weronika Nocoń kl 2dg
Olga Bluszcz kl 3a
Maja Myśliwiec kl 3b
Paweł Juchnik kl 3c
Martyna Gaweł kl 3d

Serdecznie dziękujemy za tak liczny udział w wyborach, a zwycięzcom gratulujemy sukcesu i zaufania kolegów i koleżanek.
Liczymy że pomimo tak trudnej sytuacji, w której się znaleźliśmy, uda nam się jako samorządowi zrealizować wiele zadań.